MS-51L jest wysokowydajnym, przemysłowym hydraulicznym rozwiązaniem do krępowania węzłów hamulcowych, zaprojektowanym do zastosowań z dwoma scenami:Idealnie pasuje do produkcji linii hamulcowych niskiego ciśnienia., a także montaż hydraulicznych węży wysokiego ciśnienia do koparek, maszyn budowlanych i innych ciężkich urządzeń hydraulicznych.Z solidną siłą przycisku 500T i szeroką kompatybilnością materiału, ten hydrauliczny kręgarz węzłów zapewnia konsekwentne, szczelne wyniki kręgania węzłów od 1/4" do 2" (6-51mm), co czyni go idealnym podstawowym wyposażeniem dla warsztatów samochodowych,centra serwisowania hydraulicznegoZbudowany z precyzyjnie obrobionych komponentów rdzeniowych i ramy wzmocnionej do ciężkich zadań, równoważy wysoką wydajność,dokładność na poziomie mikronów, a długoterminowe niezawodne działanie w wymagających środowiskach eksploatacyjnych.
- Stal kuwana do produkcji butli olejowej, wysoka stabilność
- Z pedalowym sterowaniem, uwalniając ręce i zwiększając wydajność pracy.
- Bezpłatna zmiana z trybów półautomatycznych na automatyczne
- Łatwe do codziennej konserwacji
- Wyposażone w regulowalną skalę, precyzyjne sterowanie tłoczeniem na poziomie mikronowym
- Wysokiej wydajności i oszczędności energii system hydrauliczny z szybką prędkością zaciskania
- Całkowicie zgodne z międzynarodowymi certyfikatami CE i RoHS.
| Model | MS-51L Maszyna do wyciągania węzła hamulcowego |
| Zakres kręcenia | 14 - 87 mm |
| Siła przycisku | 500 (T) |
| Rozmiar węża | 1/4 - 2 (calo) |
| Max. otwarcie | 30 mm |
| Zestawy gumowe | 10 |
| Rodzaj zestawu biegów | 51 |
| Ciśnienie systemu | 31.5 (Mpa) |
| Dokładność | 0.05 (mm) |
| Kontrola | W państwach członkowskich |
| Napięcie standardowe | 220 (V) / 380 (V) |
| Moc silnika | 3 (KW) |
| Długość | 800 mm |
| Szerokość | 640 (mm) |
| Wysokość | 1300 mm |
| Waga | 320 (kg) |

| Nie umieraj. | Zakres kręcenia | Długość |
|---|---|---|
| 6* | 6 - 8 mm | 35 |
| 8* | 8 - 10 mm | 35 |
| 10* | 10 - 12 mm | 35 |
| 12* | 12 - 15 mm | 35 |
| 15 | 15 - 19 mm | 60 |
| 19 | 19 - 23 mm | 60 |
| 23 | 23 - 26 mm | 60 |
| 26 | 26 - 31 mm | 60 |
| 31 | 31 - 36 mm | 70 |
| 36 | 36 - 41 mm | 70 |
| 41 | 41 - 47 mm | 70 |
| 47 | 47 - 55 mm | 80 |
| 55 | 55 - 63 mm | 80 |
| 63 | 63 - 69 mm | 80 |
| 69* | 69 - 76 mm | 100 |
* do niestandardowych zestawów kształtowych
Dostępne są dostosowane zestawy matri
Dostępne są napięcia specjalne 110V, 208V, 240V, 415V
- Szybkie narzędzie zmiany
- Kontrola UC
- Dostosowanie kolorów jest obsługiwane.







-
AThose who open a truck repair shop usually apply pressure to the brake oil pipe and hydraulic oil pipe of the truck. The manual version has sufficient pressure and the joint is tightly pressed. The truck runs long distances without oil leakage, which is recognized by the driver. The machine is durable and can be used in stores, as well as in places without electricity outdoors
-
WP32 is very practical for our market. It handles 1/4" to 2" hoses easily. My workers learned quickly, and efficiency improved a lot. Thank you!
-
MOutil hydraulique P32 très performant, sertissage parfait à chaque utilisation. Rapport qualité-prix imbattable, je recommande vivement cet équipement.
Użyj poniższego formularza kontaktowego, jeśli masz jakiekolwiek pytania, nasz zespół skontaktuje się z Tobą tak szybko, jak to możliwe.