Dane techniczne
Podkreślić:
Maszyna do zakuwania węży o sile zaciskania 650T
,Hydrauliczna zaciskarka do węży o zakresie zaciskania 14–87 mm
,Wyroby z węzłów
Crimping Range:
14 - 87 mm
Hose Size:
1/4 - 2,5 cala
Die Sets:
13
Color:
Niebieski
Max. Opening:
31mm
Crimping Force:
650T
Product Name:
P32 Maszyna do wyciągania węzłów węzłowych
Application:
Warsztat
System Pressure:
31,5 MPa
Power:
3,75 kW
Size:
650*550*1360mm
Weight:
310 kg
Kluczowe atrybuty
Nazwa marki:
MENSION
Numer modelu:
P32
Miejsce pochodzenia:
CN
Certyfikacja:
CE RoHS
Minimalna ilość zamówienia:
1 zestaw
Cena:
Contact Us
Możliwość zaopatrzenia:
1000 zestawów miesięcznie
Czas dostawy:
2 - 7 dni roboczych
Warunki płatności:
T/T, Western Union, MoneyGram, Paypal
Standardowe opakowanie:
Jedna sklejka na jeden zestaw
Opis produktu
P32 Hydrauliczna maszyna do zaciskania węża AC
Maszyna do zaciskania hydraulicznego węża P32 jest przeznaczona do montażu hydraulicznego węża na dużą skalę.Jego wysokiej jakości elementy zapewniają wyjątkową trwałość i niezawodność.Szybko zmieniający się układ przekładni skraca czas montażu i znacznie zwiększa wydajność w przemyśle.
Kluczowe cechy
- Wysoka wydajność produkcyjna w przypadku operacji kręcenia węzłów
- Szybka i łatwa zmiana i instalacja maty
- Opcjonalne urządzenie awaryjnego zatrzymania dla zwiększonego bezpieczeństwa
- Wyroby z tworzyw sztucznych
- Wyroby z tworzyw sztucznych
- Cykl procesów szybkiego kręcania i wciągania
- Zbudowane z wysokiej jakości materiałów i komponentów znanych marek
- Zapewnia precyzyjne wyniki kręcenia
Specyfikacje techniczne
| Model | P32 Maszyna do wyciągania węzłów węzłowych |
| Zakres kręcenia | 14 - 87 mm |
| Siła przycisku | 650 ton |
| Rozmiar węża | 1/4 - 2,5 cali |
| Maksymalne otwarcie | 31 mm |
| Zestawy gumowe | 13 |
| Rodzaj zestawu biegów | P32 |
| Ciśnienie systemu | 310,5 MPa |
| Dokładność | 00,01 mm |
| System sterowania | W państwach członkowskich |
| Napięcie standardowe | 220 V |
| Moc silnika | 3 kW |
| Wymiary (L x W x H) | 650 x 550 x 1360 mm |
| Waga | 310 kg |
P32 Zestawy wycisków do wycisków rur
| Liczba gniazd | Zakres kręcenia | Długość |
|---|---|---|
| 6 * | 6... 8 mm | 55 mm |
| 8 * | 8... 10 mm | 55 mm |
| 10 * | 10... 12 mm | 55 mm |
| 12 * | 12... 14 mm | 55 mm |
| 14 | 14... 16 mm | 55 mm |
| 16 | 16... 19 mm | 55 mm |
| 19 | 19... 22 mm | 55 mm |
| 22 | 22... 26 mm | 70 mm |
| 26 | 26... 30 mm | 70 mm |
| 30 | 30... 34 mm | 70 mm |
| 34 | 34... 39 mm | 75 mm |
| 39 | 39... 45 mm | 75 mm |
| 45 | 45... 51 mm | 90 mm |
| 51 | 51... 57 mm | 90 mm |
| 57 | 57... 63 mm | 100 mm |
| 63 | 63... 69 mm | 110 mm |
| 69 | 69... 74 mm | 110 mm |
| 74 * | 74... 78 mm | 110 mm |
| 78 * | 78... 87 mm | 110 mm |
Uwaga:* wskazuje nie standardowe zestawy biegów. Dostępne są na żądanie dostosowane zestawy biegów. Dostępne są specjalne konfiguracje napięcia, w tym 110V, 208V, 240V i 415V.
Opcjonalne cechy
- Modernizacja systemu sterowania UC
- Urządzenie ograniczające położenie w celu zwiększenia precyzji
Pozostałe, z tworzyw sztucznych

Dostawca znanych marek

Najwyższa siła napędowa

Panel sterowania ręcznego

Przełącznik stopniowy, uwalniający ręce

Zmiany w zakresie prędkości

Wysokiej wytrzymałości formy premium z funkcją szybkiej zmiany

Wykorzystanie krympu
Maszyna hydrauliczna P32 przeznaczona jest do kompleksowych zastosowań w różnych rodzajach i rozmiarach węży przemysłowych.

Ogólna ocena
5 GWIAZDEK
100%
4 gwiazdki
0
3 gwiazdki
0
2 gwiazdki
0
1 gwiazdka
0
Wszystkie recenzje
-
AReliable quality, easy to use, a great helper for starting a business.
-
AThose who open a truck repair shop usually apply pressure to the brake oil pipe and hydraulic oil pipe of the truck. The manual version has sufficient pressure and the joint is tightly pressed. The truck runs long distances without oil leakage, which is recognized by the driver. The machine is durable and can be used in stores, as well as in places without electricity outdoors
-
MOutil hydraulique P32 très performant, sertissage parfait à chaque utilisation. Rapport qualité-prix imbattable, je recommande vivement cet équipement.
Poproś o wycenę
Użyj poniższego formularza kontaktowego, jeśli masz jakiekolwiek pytania, nasz zespół skontaktuje się z Tobą tak szybko, jak to możliwe.