Dane techniczne
Podkreślić:
maszyna do zaciskania węży hydraulicznych
,maszyna do tłoczenia węzłów gumowych
,maszyna do kręcenia rur z gwarancją
Crimping Range:
14 - 87 mm
Hose Size:
1/4 - 2 cale
Die Sets:
10
Color:
Niebieski
Max. Opening:
30mm
Crimping Force:
500T
Product Name:
Maszyna do tłoczenia węzłów 51KH
Application:
Warsztat
System Pressure:
31,5 MPa
Power:
3kw
Size:
670*430*1520mm
Weight:
310 kg
Kluczowe atrybuty
Nazwa marki:
MENSION
Numer modelu:
MS-51KH
Miejsce pochodzenia:
CN
Certyfikacja:
CE RoHS
Minimalna ilość zamówienia:
1 zestaw
Cena:
Contact Us
Możliwość zaopatrzenia:
1000 zestawów miesięcznie
Czas dostawy:
2 - 7 dni roboczych
Warunki płatności:
L/C, D/A, D/P, T/T, Western Union, MoneyGram
Standardowe opakowanie:
Jedna sklejka na jeden zestaw
Opis produktu
Maszyna do wyciągania rur gumowych MS-51KH
Przegląd produktu
MS-51KH jest profesjonalnie zaprojektowana do tłoczenia zespołów hydraulicznych pod wysokim ciśnieniem.Węże z stali nierdzewnej, pod ciśnieniem wysokim, o długości do 2 cali, z 4 warstw i 6 warstw, zapewniające spójne, bezciekowe połączenia do zastosowań ciężkich.specjalny system szybkiej wymiany matriUmożliwia to załadowanie kompletnych zestawów drutowych w jednym ruchu, znacznie skracając czas konfiguracji i zwiększając codzienną wydajność.
Kluczowe cechy
- Rozległy zakres kręcenia od 1/4 do 2 cali średnicy
- Maszyna ta w pełni spełnia normy bezpieczeństwa przemysłowego UE CE.
- Wyposażone zarówno w tryb pracy ręcznej, jak i automatycznej
- Prasowanie hydrauliczne węzłów przemysłowych do zastosowań wysokiego ciśnienia
- Wyposażone w przełącznik stopniowy w celu zwiększenia wygody użytkownika.
- Instalacja szybkiej wymiany zestawu biegów w celu zwiększenia wydajności
- System pozycjonowania o wysokiej precyzji dla precyzyjnego kręcania
Specyfikacje techniczne
| Model | MS-51KH Maszyna do wyciągania węzłów |
|---|---|
| Zakres kręcenia | 14 - 87 mm |
| Siła przycisku | 500 ton |
| Rozmiar węża | 1/4 - 2 cali |
| Maksymalne otwarcie | 30 mm |
| Zestawy gumowe | 10 |
| Rodzaj zestawu biegów | 51 |
| Ciśnienie systemu | 310,5 MPa |
| Dokładność | 00,05 mm |
| System sterowania | W państwach członkowskich |
| Napięcie standardowe | 220V / 380V |
| Moc silnika | 3 kW |
| Wymiary (L×W×H) | 670 × 430 × 1520 mm |
| Waga | 310 kg |
51 Zestawy do wyciągania węzłów
| Liczba gniazd | Zakres kręcenia | Długość |
|---|---|---|
| 6* | 6 - 8 mm | 35 mm |
| 8* | 8 - 10 mm | 35 mm |
| 10* | 10 - 12 mm | 35 mm |
| 12* | 12 - 15 mm | 35 mm |
| 15 | 15 - 19 mm | 60 mm |
| 19 | 19 - 23 mm | 60 mm |
| 23 | 23 - 26 mm | 60 mm |
| 26 | 26 - 31 mm | 60 mm |
| 31 | 31 - 36 mm | 70 mm |
| 36 | 36 - 41 mm | 70 mm |
| 41 | 41 - 47 mm | 70 mm |
| 47 | 47 - 55 mm | 80 mm |
| 55 | 55 - 63 mm | 80 mm |
| 63 | 63 - 69 mm | 80 mm |
| 69* | 69 - 76 mm | 100 mm |
Ważne uwagi
- * Oznacza niestandardowe zestawy matri
- Dostępne na żądanie
- Dostępne specjalne konfiguracje napięcia: 110V, 208V, 240V, 415V
Produkcja materiałów najwyższej klasy

Z ręcznym/automatycznym panelem sterującym

Z pomocą oświetleniową

Etykieta oleju

Wysokiej jakości efekt krympujący

Ogólna ocena
5 GWIAZDEK
100%
4 gwiazdki
0
3 gwiazdki
0
2 gwiazdki
0
1 gwiazdka
0
Wszystkie recenzje
-
AReliable quality, easy to use, a great helper for starting a business.
-
AThose who open a truck repair shop usually apply pressure to the brake oil pipe and hydraulic oil pipe of the truck. The manual version has sufficient pressure and the joint is tightly pressed. The truck runs long distances without oil leakage, which is recognized by the driver. The machine is durable and can be used in stores, as well as in places without electricity outdoors
-
WP32 is very practical for our market. It handles 1/4" to 2" hoses easily. My workers learned quickly, and efficiency improved a lot. Thank you!
Poproś o wycenę
Użyj poniższego formularza kontaktowego, jeśli masz jakiekolwiek pytania, nasz zespół skontaktuje się z Tobą tak szybko, jak to możliwe.