Dane techniczne
Podkreślić:
ręczna prasa do węży z gwarancją
,Finn Power P20 Hydraulic Hose Crimper
,Instrukcja obsługi prasy do węży hydraulicznych
Crimping Range:
14 - 87 mm
Hose Size:
1/4'' - 2''
Die Sets:
10 zestawów
Color:
Niebieski lub dostosowany
Max. Opening:
25mm
Crimping Force:
640T
Product:
Maszyna do zaciskania węży P32MS
Application:
Warsztat
Control Method:
Kontrola przycisku
Voltage:
220 V
Size:
630*450*600mm
Weight:
200 kg
Kluczowe atrybuty
Nazwa marki:
MENSION
Numer modelu:
P32MS
Miejsce pochodzenia:
CN
Certyfikacja:
CE RoHS
Minimalna ilość zamówienia:
1 zestaw
Cena:
Contact Us
Możliwość zaopatrzenia:
1000 zestawów miesięcznie
Czas dostawy:
2 - 7 dni roboczych
Warunki płatności:
L/C, D/A, D/P, T/T, Western Union, MoneyGram
Standardowe opakowanie:
Jedna sklejka na jeden zestaw
Opis produktu
Ręczna maszyna do wyciągania węzłów Finn Power Crimper P20 Hydraulic Hose Crimper
Przenośna ręczna maszyna do tłoczenia rur Finn Power P20 Hydraulic Hose Crimper
Ręczna maszyna do obcinania węzłów P32MS
Opis
P32MS jest zaprojektowany do zaciskania hydraulicznego węża gumowego o długości od 1/4" do 2" za pomocą 4 warstw stali.Zespół węża po naciśnięciu przez to narzędzie ma piękny wygląd i unika problemu małych dużych głowy. Zestawy są dobrze polerowane, więc podczas pracy krympowania nie uszkodzą powierzchni żurawki stalowej, zapobiegając rdzeniu żurawki.
Zalety
- Nowy projekt dwóch stożkowych połączeń cylindrów hydraulicznych
- Szybka prędkość do prasowania rur
- Mikrometr o wysokiej dokładności do 0,01 mm
- Wyroby z żelaza lub stali, z aluminium lub miedzi
DANIA TEKNICZNE
| Model | P32MS Maszyna do tłoczenia kabli |
| Zakres kręcenia | 14 - 87 mm |
| Siła przycisku | 640 (T) |
| Rozmiar węża | 1/4" - 2" (calo) |
| Max. otwarcie | 25 mm |
| Zestawy gumowe | 10 |
| Rodzaj zestawu biegów | P32 |
| Ciśnienie systemu | 31.5 (Mpa) |
| Dokładność | 0.01 (mm) |
| Kontrola | W państwach członkowskich |
| Napięcie standardowe | 220 (V) |
| Moc silnika | 3 (KW) |
| Długość | 630 (mm) |
| Szerokość | 450 mm |
| Wysokość | 600 mm |
| Waga | 200 (kg) |
P32MS WYJĄTKOWAJĄCY WŁĄCZNIK WYJĄTAJĄCY
| Nie umieraj. | Zakres kręcenia | Długość |
|---|---|---|
| 6* | 6 - 8 mm | 35 |
| 8* | 8 - 10 mm | 35 |
| 10* | 10 - 12 mm | 35 |
| 12* | 12 - 14 mm | 35 |
| 14 | 14 - 16 mm | 60 |
| 16 | 16 - 20 mm | 60 |
| 20 | 20 - 22 mm | 60 |
| 22 | 22 - 26 mm | 60 |
| 26 | 26 - 30 mm | 60 |
| 30 | 30 - 38 mm | 70 |
| 38 | 38 - 46 mm | 70 |
| 46 | 46 - 54 mm | 80 |
| 54 | 54 - 64 mm | 80 |
| 64 | 64 - 69 mm | 80 |
| 69* | 69 - 76 mm | 100 |
UWAGA
- Dostępne są niestandardowe zestawy matriczkowe
- Dostępne są napięcia specjalne 110V, 208V, 240V, 415V
- * do niestandardowych zestawów kształtowych
Wymagane akcesoria
- Szybkie narzędzie do wymiany gniazd
- Szybkość wprowadzania
- Kontrola UC/CNC
- Przełącznik pedału stopy
- Miernik ciśnienia
- Normalne stanie
WYMAJĄCY WYMAJĄCY WYMAJĄCY WYMAJĄCY WYMAJĄCY

Ogólna ocena
5 GWIAZDEK
100%
4 gwiazdki
0
3 gwiazdki
0
2 gwiazdki
0
1 gwiazdka
0
Wszystkie recenzje
-
AUsed this P16 crimper daily for months. No leaks, no failures, crimps hold great under high pressure. Perfect for small-batch assembly and emergency repairs.
-
AReliable quality, easy to use, a great helper for starting a business.
-
SI've been running a hardware store for three years. This hydraulic crimping machine was the one I chose after comparing five different models. Initially, I was worried about the precision, so I tested over 20 high-pressure oil pipe connectors—each crimped perfectly in one go without any leaks. Now, customer feedback is great, and the repeat purchase rate is high
Poproś o wycenę
Użyj poniższego formularza kontaktowego, jeśli masz jakiekolwiek pytania, nasz zespół skontaktuje się z Tobą tak szybko, jak to możliwe.