Dane techniczne
Podkreślić:
hydraulic hose crimping tool
,air brake hose crimper machine
,hose fitting crimping press
Crimping Range:
14 - 87 mm
Hose Size:
1/4 - 2 cale
Die Sets:
10
Color:
niebieski
Max. Opening:
30mm
Crimping Force:
500T
Product Name:
51CG Maszyna do wyciągania rur hamulcowych
Application:
Warsztat
System Pressure:
31,5 MPa
Power:
3kw
Size:
800*640*1300mm
Weight:
320 kg
Kluczowe atrybuty
Nazwa marki:
MENSION
Numer modelu:
MS-51CGS
Miejsce pochodzenia:
CN
Certyfikacja:
CE RoHS
Minimalna ilość zamówienia:
1 zestaw
Cena:
Contact Us
Możliwość zaopatrzenia:
1000 zestawów miesięcznie
Czas dostawy:
2 - 7 dni roboczych
Warunki płatności:
L/C, D/A, D/P, T/T, Western Union, MoneyGram
Standardowe opakowanie:
Jedna sklejka na jeden zestaw
Opis produktu
MS-51CGS maszyna do łuszczenia i kręcenia
MS-51CGS jest jednym z najlepiej sprzedających się modeli w Azji, integrując funkcje łuszczenia i łuszczenia w jedną kompaktową jednostkę w celu zwiększenia wydajności operacyjnej.Zaprojektowane z myślą o wygodzie użytkownika jako najwyższym priorytete, posiada optymalną wysokość roboczą, która skutecznie zmniejsza zmęczenie operatora podczas długich godzin pracy.ta maszyna eliminuje potrzebę częstej ponownej kalibracji, znacząco poprawiając wydajność produkcji i spójność produktu.
Główne zalety
- Zaawansowana technologia z hydraulicznym cylindrem oleju z jednego kawałka
-
Zintegrowane łuskowanie i kręcanie w jednej maszynie, realizując jednoustanne przetwarzanie i oszczędzając przestrzeń sprzętu i czas pracy.
- Łatwa konserwacja dzięki prostemu projektowi konstrukcji
- Dwukrotny tryb pracy (pedał ręczny/pięty) elastycznie dostosowuje się do różnych scenariuszy pracy
- Zestawy z gniazdami o wysokiej twardości do zastosowań w węży pod wysokim ciśnieniem
- System instalacji bezpiecznego zestawu wycisków
-
Wysokiej precyzji kontrola łuskowania i łuskowania, zapewniająca jednolity efekt łuskowania i spójny rozmiar łuskowania, zmniejszając współczynnik złomu produktu.
Specyfikacje techniczne
| Model | MS-51CGS Crimper węża hamulcowego |
|---|---|
| Zakres kręcenia | 14 - 87 mm |
| Siła przycisku | 500 (T) |
| Rozmiar węża | 1/4 - 2 (calo) |
| Max. otwarcie | 30 mm |
| Zestawy gumowe | 10 |
| Rodzaj zestawu biegów | 51 |
| Ciśnienie systemu | 31.5 (Mpa) |
| Dokładność | 0.05 (mm) |
| Kontrola | W państwach członkowskich |
| Napięcie standardowe | 220 (V) / 380 (V) |
| Moc silnika | 3 kW/4 kW |
| Długość | 970 (mm) |
| Szerokość | 540 (mm) |
| Wysokość | 1050 (mm) |
| Waga | 310 (kg) |
Zestawy do wytwarzania materiałów obróbczych serii 51CGS
| Nie umieraj. | Zakres kręcenia | Długość |
|---|---|---|
| 15 | 15 - 19 mm | 60 |
| 19 | 19 - 23 mm | 60 |
| 23 | 23 - 26 mm | 60 |
| 26 | 26 - 31 mm | 60 |
| 31 | 31 - 36 mm | 70 |
| 36 | 36 - 41 mm | 70 |
| 41 | 41 - 47 mm | 70 |
| 47 | 47 - 55 mm | 80 |
| 55 | 55 - 63 mm | 80 |
| 63 | 63 - 76 mm | 80 |
Ważne uwagi
- * wskazuje niestandardowe zestawy matri
- Niestandardowe zestawy matri są dostępne na żądanie
- Dostępne opcje specjalnego napięcia: 110V, 208V, 240V, 415V
Akcesoria opcjonalne
- Szybkie narzędzie zmiany
- System sterowania UC
Najlepsze materiały

Wyposażone w boczny moduł szybkiej zmiany

Panel sterowania

System szybkiego łuszczenia

Doskonały efekt łuszczenia

Wpływ kręcenia i stosowanie

Ogólna ocena
5 GWIAZDEK
100%
4 gwiazdki
0
3 gwiazdki
0
2 gwiazdki
0
1 gwiazdka
0
Wszystkie recenzje
-
AUsed this P16 crimper daily for months. No leaks, no failures, crimps hold great under high pressure. Perfect for small-batch assembly and emergency repairs.
-
TAs a shop specializing in precision machinery, we have exceptionally high precision requirements for crimping machines. This equipment features adjustable crimping stroke with minimal error, ensuring oil-free connections after crimping. Even beginners can quickly learn—just 30 minutes of training enables them to operate it independently
-
WP32 is very practical for our market. It handles 1/4" to 2" hoses easily. My workers learned quickly, and efficiency improved a lot. Thank you!
Poproś o wycenę
Użyj poniższego formularza kontaktowego, jeśli masz jakiekolwiek pytania, nasz zespół skontaktuje się z Tobą tak szybko, jak to możliwe.