650T Wyrzutna siła hydrauliczna węża
,13 Zestawy do wyciągania węzłów
,Zaciskarka hydrauliczna pod ciśnieniem 31
- japoński zespół zawórów hydraulicznych NACHI dla większej siły przycisku, większej stabilności i wydłużonej żywotności
- System szybkiej wymiany koła z blokiem pozycjonowania, skracający czas wymiany koła i zwiększający wydajność pracy
- Podwójne sterowanie (pedał nogi + przycisk ręczny), odpowiednie zarówno do węzłów o dużej średnicy, jak i do precyzyjnego kręcenia małych partii
- Wysokiej precyzji włoski cyfrowy linijka elektryczna z wyświetleniem danych w czasie rzeczywistym, zapewniając dokładność kręcenia w zakresie ± 0,01 mm
- Wszystkie podstawowe elementy elektryczne posiadają certyfikat CE, z opcjonalnym silnikiem wysokiej wydajności Siemens zapewniającym oszczędność energii
- Podwójne urządzenia awaryjnego zatrzymania (przednie i boczne) i osłona zabezpieczająca, zapewniająca pełne bezpieczeństwo operatora
- wodoodporny przełącznik elektryczny Eaton, przystosowany do trudnych środowisk pracy przemysłowej z wysoką bezpieczeństwem i trwałością
| Model | MS-P32NC Hydrauliczna Maszyna do kręcania węzłów |
|---|---|
| Zakres kręcenia | 14 - 87 mm |
| Siła przycisku | 650 (T) |
| Rozmiar węża | 1/4 - 2 1/2 |
| Max. otwarcie | 31 mm |
| Zestawy gumowe | 13 |
| Rodzaj zestawu biegów | P32 |
| Ciśnienie systemu | 31.5 (Mpa) |
| Dokładność | 0.01 (mm) |
| Kontrola | UC |
| Napięcie standardowe | 220 (V) / 380 (V) |
| Moc silnika | 4 (KW) |
| Długość | 650 mm |
| Szerokość | 550 mm |
| Wysokość | 1360 (mm) |
| Waga | 310 (kg) |

| Nie umieraj. | Zakres kręcenia | Długość |
|---|---|---|
| 6* | 6 - 8 mm | 55 |
| 8* | 8 - 10 mm | 55 |
| 10* | 10 - 12 mm | 55 |
| 12* | 12 - 14 mm | 55 |
| 14 | 14 - 16 mm | 55 |
| 16 | 16 - 19 mm | 55 |
| 19 | 19 - 22 mm | 55 |
| 22 | 22 - 26 mm | 70 |
| 26 | 26 - 30 mm | 70 |
| 30 | 30 - 34 mm | 70 |
| 34 | 34 - 39 mm | 75 |
| 39 | 39 - 45 mm | 75 |
| 45 | 45 - 51 mm | 90 |
| 51 | 51 - 57 mm | 90 |
| 57 | 57 - 63 mm | 100 |
| 63 | 63 - 69 mm | 110 |
| 69 | 69 - 78 mm | 110 |
Dostępne na żądanie
Specjalne opcje napięcia: 110V, 208V, 240V, 415V



-
AReliable quality, easy to use, a great helper for starting a business.
-
AThose who open a truck repair shop usually apply pressure to the brake oil pipe and hydraulic oil pipe of the truck. The manual version has sufficient pressure and the joint is tightly pressed. The truck runs long distances without oil leakage, which is recognized by the driver. The machine is durable and can be used in stores, as well as in places without electricity outdoors
-
MOutil hydraulique P32 très performant, sertissage parfait à chaque utilisation. Rapport qualité-prix imbattable, je recommande vivement cet équipement.
Użyj poniższego formularza kontaktowego, jeśli masz jakiekolwiek pytania, nasz zespół skontaktuje się z Tobą tak szybko, jak to możliwe.