Dane techniczne
Podkreślić:
2 cali gumowy węzeł krętacz maszyny
,Hydrauliczna zaciskarka do węży o sile zagniatania 600T
,Narzędzie do zaciskania węży z dokładnością do 0
Model:
MS-51
Color:
Niebieski lub biały
Crimping Range:
15 mm - 87 mm
Die Sets:
10
Max Opening:
33mm
Accuracy:
18-21 dni
Crimping Force:
600T
System Pressure:
31,5 MPa
Operate Mode:
Automatyczny/Ręczny
Kluczowe atrybuty
Nazwa marki:
MENSIONFLEX
Numer modelu:
MS-51
Miejsce pochodzenia:
Chiny
Certyfikacja:
CE ROHS ISO
Minimalna ilość zamówienia:
1 zestaw
Możliwość zaopatrzenia:
500 zestawów miesięcznie
Czas dostawy:
2-5 dni roboczych
Warunki płatności:
T/T, L/C, D/A, D/P, Western Union
Standardowe opakowanie:
Każda skrzynka ze sklejki na jeden zestaw
Opis produktu
MS-51 Wysokiego ciśnienia maszyna do kręcenia rurki z gumy
Wyrób MS-51 jest zaprojektowany do tłoczenia węża gumowego o średnicy od 1/4 do 2 cali.i ferrule kombinacja ma dedykowany zestaw matrycy dla doskonałego wykończenia powierzchniOdpowiedni wybór matrycy zapobiega wyciekowi oleju w układach węża i wydłuża żywotność hydraulicznego węża.
Główne zalety
- Podwójne tryby pracy dla wygody i elastyczności operatora
- Wysokiej precyzji tarcza do kręcenia dla dokładnej kontroli wielkości
- Zestawy matri o wysokiej twardości do wydłużenia żywotności
- Wiele opcji pomp hydraulicznych dla różnych środowisk pracy
Specyfikacje techniczne
| Model | Maszyna do wyciągania węzłów gumowych MS-51 |
| Zakres kręcenia | 15 - 87 mm |
| Rozmiar węża | 1/4" - 2" |
| Maksymalne otwarcie | +33 mm |
| Zestawy gumowe | 10 zestawów |
| Typ gniazdka | 51 |
| Dokładność | 00,01 mm |
| Ciśnienie systemu | 31.5Mpa |
| napięcie | 110V/220V/380V |
| Moc silnika | 3 kW/4 kW |
| Wymiar | 680*560*710 mm |
| Waga | 245KGS |
Uwaga dodatkowa
- Zestawy do wytwarzania matryc dostępne w różnych rozmiarach, długościach i kształtach
- Dostępne konfiguracje napięcia i częstotliwości
- Dostępne różne opcje kolorów
- Maksymalne otwarcie odnosi się do biegu roboczego cylindra
Zestawy matri dla wyciągacza węzłów MS-51
| Kod | Zakres kręcenia (mm) | Długość w mm |
|---|---|---|
| 15 | 15 - 19 | 60 |
| 19 | 19 - 23 | 60 |
| 23 | 23 - 26 | 60 |
| 26 | 26 - 31 | 60 |
| 31 | 31 - 36 | 70 |
| 36 | 36 - 41 | 70 |
| 41 | 41 - 47 | 70 |
| 47 | 47 - 55 | 80 |
| 55 | 55 - 63 | 80 |
| 63 | 63 - 74 | 80 |
Wysoka twardość 59-63HRC
Ogólna ocena
5 GWIAZDEK
67%
4 gwiazdki
33%
3 gwiazdki
0
2 gwiazdki
0
1 gwiazdka
0
Wszystkie recenzje
-
I really like this tool; it allows me to fabricate hydraulic lines right in the workshop. I did have to wait an extra five days for the custom-made special dies. Overall, I think this crimper offers excellent value for money.
-
SI've been running a hardware store for three years. This hydraulic crimping machine was the one I chose after comparing five different models. Initially, I was worried about the precision, so I tested over 20 high-pressure oil pipe connectors—each crimped perfectly in one go without any leaks. Now, customer feedback is great, and the repeat purchase rate is high
-
Works good, I use it to press the 2 wires hose SAE, perfect!
Poproś o wycenę
Użyj poniższego formularza kontaktowego, jeśli masz jakiekolwiek pytania, nasz zespół skontaktuje się z Tobą tak szybko, jak to możliwe.