Hydrauliczna maszyna do zaciskania węży 640T
,Hydrauliczna maszyna do prasowania rur pod ciśnieniem 31
,5 MPa
Hydrauliczna maszyna do wyciągania węzłów MS-DX69 jest znana ze swojej wysokiej prędkości i dokładności.Ta maszyna jest przeznaczona do krympowania hydraulicznych węzłów i osprzętów w zakresie od 1/4 "do 2" z czterech do sześciu stalowych drutów splecionych konstrukcjiDostępne w konfiguracji jednofazowej i trójfazowej, aby spełnić Państwa wymagania.
- Precyzyjne przyciskanie z dużą siłą
- Wysoka stabilność osiągana dzięki wysokiej jakości komponentom
- Ułatwiona obsługa
- Prosta obsługa ze wzmocnionymi zabezpieczeniami
- Hydrauliczny układ pozycjonowania tyłu
| Model | DX-69 Maszyna do wycinania |
|---|---|
| Zakres kręcenia | 14 - 87 mm |
| Siła przycisku | 640 (T) |
| Rozmiar węża | 1/4 - 2 (calo) 4 warstwy |
| Max. otwarcie | 25 mm |
| Zestawy gumowe | 10 |
| Rodzaj zestawu biegów | 69 |
| Ciśnienie systemu | 31.5 (Mpa) |
| Dokładność | 0.01 (mm) |
| Kontrola | W państwach członkowskich |
| Napięcie standardowe | 220 (V) / 380 (V) |
| Moc silnika | 3 (KW) / 4 (KW) |
| Długość | 630 (mm) |
| Szerokość | 450 mm |
| Wysokość | 560 (mm) |
| Waga | 190 (kg) |
| Nie umieraj. | Zakres kręcenia | Długość |
|---|---|---|
| 6* | 6 - 8 mm | 35 |
| 8* | 8 - 10 mm | 35 |
| 10* | 10 - 12 mm | 35 |
| 12* | 12 - 14 mm | 35 |
| 14 | 14 - 16 mm | 60 |
| 16 | 16 - 20 mm | 60 |
| 20 | 20 - 22 mm | 60 |
| 22 | 22 - 26 mm | 60 |
| 26 | 26 - 30 mm | 70 |
| 30 | 30 - 38 mm | 70 |
| 38 | 38 - 46 mm | 70 |
| 46 | 46 - 54 mm | 80 |
| 54 | 54 - 64 mm | 80 |
| 64 | 64 - 69 mm | 80 |
| 69* | 69 - 76 mm | 100 |
- Niestandardowe zestawy matri są dostępne na żądanie
- Dostępne są specjalne konfiguracje napięcia, w tym 110V, 208V, 240V i 415V
- * Oznacza niestandardowe zestawy matri
- Maszyna do szczelinowania węzłów
- Pedal stopniowy
- 10 zestawów
- Podręcznik obsługi
- Akcesoria do zużycia

-
I really like this tool; it allows me to fabricate hydraulic lines right in the workshop. I did have to wait an extra five days for the custom-made special dies. Overall, I think this crimper offers excellent value for money.
-
AUsed this P16 crimper daily for months. No leaks, no failures, crimps hold great under high pressure. Perfect for small-batch assembly and emergency repairs.
-
AThose who open a truck repair shop usually apply pressure to the brake oil pipe and hydraulic oil pipe of the truck. The manual version has sufficient pressure and the joint is tightly pressed. The truck runs long distances without oil leakage, which is recognized by the driver. The machine is durable and can be used in stores, as well as in places without electricity outdoors
Użyj poniższego formularza kontaktowego, jeśli masz jakiekolwiek pytania, nasz zespół skontaktuje się z Tobą tak szybko, jak to możliwe.