Dane techniczne
Podkreślić:
S32 Maszyna do wyciągania węzłów ciśnieniowych
,Maszyna do wyciągania węzłów ciśnieniowych 3 cali
,Maszyna do kręcenia hydraulicznych urządzeń rurowych
Crimping Range:
14 - 87 mm
Hose Size:
1/4 - 2,5 cala
Die Sets:
13
Color:
niebieski
Max. Opening:
31mm
Crimping Force:
650T
Product Name:
Zakuwarka do węży S32
Application:
Warsztat
System Pressure:
31,5 MPa
Power:
4 kW 50 Hz
Size:
650*550*1360mm
Weight:
310 kg
Kluczowe atrybuty
Nazwa marki:
MENSION
Numer modelu:
S32
Miejsce pochodzenia:
CN
Certyfikacja:
CE RoHS
Minimalna ilość zamówienia:
1 SET
Cena:
Contact Us
Możliwość zaopatrzenia:
1000 zestawów miesięcznie
Czas dostawy:
2 - 7 dni roboczych
Warunki płatności:
T/T, Western Union, MoneyGram, Paypal
Standardowe opakowanie:
Jedna sklejka na jeden zestaw
Opis produktu
S32 Hydrauliczna maszyna do wyciągania węzłów
S32 jest zaawansowanym narzędziem przemysłowym zaprojektowanym do doskonałości w zastosowaniach montażu węży.Zawiera precyzyjną technologię hydrauliczną, która zapewnia bezpieczne i bezciekowe połączenia węzłów.
Główne zalety
- Precyzyjny układ hydrauliczny do zabezpieczenia zacisków
- Przyjazny dla użytkownika interfejs cyfrowy do dostosowywania
- Trwała konstrukcja zapewnia trwałość i niezawodność
Specyfikacje techniczne
| Model | S32 Maszyna do tłoczenia węzłów |
|---|---|
| Zakres kręcenia | 14 - 87 mm |
| Siła przycisku | 650 T |
| Rozmiar węża | 1/4 - 2,5 cali |
| Max. otwarcie | 31 mm |
| Zestawy gumowe | 13 |
| Rodzaj zestawu biegów | P32 |
| Ciśnienie systemu | 31.5 Mpa |
| Dokładność | 00,01 mm |
| Kontrola | W państwach członkowskich |
| Napięcie standardowe | 220 V |
| Moc silnika | 3 kW |
| Długość | 650 mm |
| Szerokość | 550 mm |
| Wysokość | 1360 mm |
| Waga | 310 kg |
P32 Zestawy wycisków do wycisków rur
| Nie umieraj. | Zakres kręcenia | Długość |
|---|---|---|
| 6 * | 6... 8 mm | 55 mm |
| 8 * | 8... 10 mm | 55 mm |
| 10 * | 10... 12 mm | 55 mm |
| 12 * | 12... 14 mm | 55 mm |
| 14 | 14... 16 mm | 55 mm |
| 16 | 16... 19 mm | 55 mm |
| 19 | 19... 22 mm | 55 mm |
| 22 | 22... 26 mm | 70 mm |
| 26 | 26... 30 mm | 70 mm |
| 30 | 30... 34 mm | 70 mm |
| 34 | 34... 39 mm | 75 mm |
| 39 | 39... 45 mm | 75 mm |
| 45 | 45... 51 mm | 90 mm |
| 51 | 51... 57 mm | 90 mm |
| 57 | 57... 63 mm | 100 mm |
| 63 | 63... 69 mm | 110 mm |
| 69 | 69... 74 mm | 110 mm |
| 74 * | 74... 78 mm | 110 mm |
| 78 * | 78... 87 mm | 110 mm |
• "*" oznacza niestandardowe zestawy matri
• Dostępne są dostosowane do potrzeb
• Dostępne są napięcia specjalne 110V, 208V, 240V, 415V
• Dostępne są dostosowane do potrzeb
• Dostępne są napięcia specjalne 110V, 208V, 240V, 415V
Opcjonalne cechy
- System sterowania UC
- Urządzenie ograniczające pozycję
Wykorzystanie krympu
Ogólna ocena
5 GWIAZDEK
67%
4 gwiazdki
33%
3 gwiazdki
0
2 gwiazdki
0
1 gwiazdka
0
Wszystkie recenzje
-
I really like this tool; it allows me to fabricate hydraulic lines right in the workshop. I did have to wait an extra five days for the custom-made special dies. Overall, I think this crimper offers excellent value for money.
-
AThose who open a truck repair shop usually apply pressure to the brake oil pipe and hydraulic oil pipe of the truck. The manual version has sufficient pressure and the joint is tightly pressed. The truck runs long distances without oil leakage, which is recognized by the driver. The machine is durable and can be used in stores, as well as in places without electricity outdoors
-
TAs a shop specializing in precision machinery, we have exceptionally high precision requirements for crimping machines. This equipment features adjustable crimping stroke with minimal error, ensuring oil-free connections after crimping. Even beginners can quickly learn—just 30 minutes of training enables them to operate it independently
Poproś o wycenę
Użyj poniższego formularza kontaktowego, jeśli masz jakiekolwiek pytania, nasz zespół skontaktuje się z Tobą tak szybko, jak to możliwe.