Dane techniczne
Podkreślić:
51 mm wyciągacz węzła wysokiego ciśnienia
,Elektryczna hydrauliczna maszyna do kręcania węzłów
,2 cali elektryczny kręgarz węża
Crimping Range:
14 - 87 mm
Hose Size:
1/4 - 2 cale
Die Sets:
10
Color:
żółty
Max. Opening:
30mm
Crimping Force:
500T
Product Name:
Maszyna do zaciskania węży MS-51
Application:
Warsztat
System Pressure:
31,5 MPa
Voltage:
220 V
Size:
670*430*820mm
Weight:
260 kg
Kluczowe atrybuty
Nazwa marki:
MENSION
Numer modelu:
MS-51
Miejsce pochodzenia:
CN
Certyfikacja:
CE RoHS
Minimalna ilość zamówienia:
1 SET
Cena:
Contact Us
Możliwość zaopatrzenia:
1000 zestawów miesięcznie
Czas dostawy:
2 - 7 dni roboczych
Warunki płatności:
L/C, D/A, D/P, T/T, Western Union, MoneyGram
Standardowe opakowanie:
Jedna sklejka na jeden zestaw
Opis produktu
51mm Hydraulic Hose Crimping Machine 2 Inch Electric High Pressure Hose Crimper
Elektryczna ręczna maszyna do wyciągania węzłów 2 cali hydrauliczny wyciągacz węzłów
MS-51 51mm HYDRAULICZNA maszyna do wycinania węzłów
Opis
MS-51 to najnowocześniejsza, 2-calowa maszyna do szczelinowania węży, zaprojektowana, by zrewolucjonizować wasze operacje przemysłowe.Ten zaawansowany model łączy w sobie precyzyjną inżynierię i łatwe w obsłudze funkcje umożliwiające wydajne montaż wężaDzięki solidnej konstrukcji i najnowocześniejszej technologii, MS-51 zapewnia wyjątkową dokładność, zapewniając bezpieczne i bezciekowe połączenia.Jego intuicyjne interfejs ułatwia obsługę, a silny układ hydrauliczny gwarantuje stałą wydajność.
Główne cechy
- Precyzyjna dokładność obcinania
- Zapewnia bezpieczne, bezciekowe połączenia
- Interfejs przyjazny dla użytkownika
- Uproszcza obsługę dla łatwego użytkowania
- Mocny układ hydrauliczny
- Zapewnia stabilną i niezawodną wydajność
- Kompaktny i przenośny projekt
- Odpowiednie dla różnych środowisk pracy
- Zastosowalne ustawienia i mechanizmy bezpieczeństwa
- Oferuje wszechstronność i zwiększone bezpieczeństwo
DANIA TEKNICZNE
| Model | MS-51 Maszyna do wyciągania węzłów |
|---|---|
| Zakres kręcenia | 14 - 87 mm |
| Siła przycisku | 500 (T) |
| Rozmiar węża | 1/4 - 2 (calo) |
| Max. otwarcie | 30 mm |
| Zestawy gumowe | 10 |
| Rodzaj zestawu biegów | 51 |
| Ciśnienie systemu | 31.5 (Mpa) |
| Dokładność | 0.05 (mm) |
| Kontrola | W państwach członkowskich |
| Napięcie standardowe | 220 (V) Jednorazowa |
| Moc silnika | 3 (KW) |
| Długość | 670 (mm) |
| Szerokość | 430 mm |
| Wysokość | 820 (mm) |
| Waga | 260 (kg) |
51 Zestawy do wycinania węzłów
| Nie umieraj. | Wymagania w odniesieniu do odnośników | Długość w mm |
|---|---|---|
| 6* | 6 - 8 mm | 35 |
| 8* | 8 - 10 mm | 35 |
| 10* | 10 - 12 mm | 35 |
| 12* | 12 - 15 mm | 35 |
| 15 | 15 - 19 mm | 60 |
| 19 | 19 - 23 mm | 60 |
| 23 | 23 - 26 mm | 60 |
| 26 | 26 - 31 mm | 60 |
| 31 | 31 - 36 mm | 70 |
| 36 | 36 - 41 mm | 70 |
| 41 | 41 - 47 mm | 70 |
| 47 | 47 - 55 mm | 80 |
| 55 | 55 - 63 mm | 80 |
| 63 | 63 - 69 mm | 80 |
| 69* | 69 - 76 mm | 90 |
UWAGA
• "*" oznacza niestandardowe zestawy matri
• Dostępne są dostosowane do potrzeb
• Dostępne są napięcia specjalne 110V, 208V, 240V, 415V
• Dostępne są dostosowane do potrzeb
• Dostępne są napięcia specjalne 110V, 208V, 240V, 415V
Wymagane akcesoria
• Narzędzie do szybkiej zmiany
• Szybka zmiana stołu
• Kontrola UC
• Szybka zmiana stołu
• Kontrola UC
WYMAJANIE
Maszyny do szczelinowania są wykorzystywane głównie do produkcji hydraulicznych układów węża
Ogólna ocena
5 GWIAZDEK
100%
4 gwiazdki
0
3 gwiazdki
0
2 gwiazdki
0
1 gwiazdka
0
Wszystkie recenzje
-
SI've been running a hardware store for three years. This hydraulic crimping machine was the one I chose after comparing five different models. Initially, I was worried about the precision, so I tested over 20 high-pressure oil pipe connectors—each crimped perfectly in one go without any leaks. Now, customer feedback is great, and the repeat purchase rate is high
-
AThose who open a truck repair shop usually apply pressure to the brake oil pipe and hydraulic oil pipe of the truck. The manual version has sufficient pressure and the joint is tightly pressed. The truck runs long distances without oil leakage, which is recognized by the driver. The machine is durable and can be used in stores, as well as in places without electricity outdoors
-
MOutil hydraulique P32 très performant, sertissage parfait à chaque utilisation. Rapport qualité-prix imbattable, je recommande vivement cet équipement.
Poproś o wycenę
Użyj poniższego formularza kontaktowego, jeśli masz jakiekolwiek pytania, nasz zespół skontaktuje się z Tobą tak szybko, jak to możliwe.