Maszyna do wyciągania węzłów 2'' AC
,Hydrauliczne wyciągacze węzłów AC
,P32 Maszyna do wyciągania węzłów węzłowych
Maszyna P32 przeznaczona jest do produkcji dużych hydraulicznych zestawów węzłów.To narzędzie krympujące obsługuje rozmiary węża od 1/4 "do 2" cali z jedną do sześciu warstw splecionych.
Maszyna jest wyposażona w specjalną regałkę, która bezpiecznie trzyma maszynę kręcającą i zapewnia zorganizowane przechowywanie wszystkich 13 zestawów matryc.zapewniające brak uszkodzenia ocynkowanej powierzchni żelazek ze stali węglowej.
- Wysoka wydajność produkcyjna w zakresie kręcenia węzłów
- Crimping zestawy die są łatwe do zmiany i zainstalowania
- Urządzenie awaryjnego zatrzymania włączone dla bezpieczeństwa
- Szybka prędkość otwierania i zamykania
| Model | P32 Maszyna do wyciągania węzłów węzłowych |
|---|---|
| Zakres kręcenia | 14 - 87 mm |
| Siła przycisku | 650 (T) |
| Rozmiar węża | 1/4 - 2,5 (calo) |
| Max. otwarcie | 31 mm |
| Zestawy gumowe | 13 |
| Rodzaj zestawu biegów | P32 |
| Ciśnienie systemu | 31.5 (Mpa) |
| Dokładność | 0.01 (mm) |
| Kontrola | W państwach członkowskich |
| Napięcie standardowe | 220 (V) |
| Moc silnika | 3 (KW) |
| Długość | 650 mm |
| Szerokość | 550 mm |
| Wysokość | 1360 (mm) |
| Waga | 310 (kg) |

| Nie umieraj. | Zakres kręcenia | Długość |
|---|---|---|
| 6 * | 6... 8 mm | 55 mm |
| 8 * | 8... 10 mm | 55 mm |
| 10 * | 10... 12 mm | 55 mm |
| 12 * | 12... 14 mm | 55 mm |
| 14 | 14... 16 mm | 55 mm |
| 16 | 16... 19 mm | 55 mm |
| 19 | 19... 22 mm | 55 mm |
| 22 | 22... 26 mm | 70 mm |
| 26 | 26... 30 mm | 70 mm |
| 30 | 30... 34 mm | 70 mm |
| 34 | 34... 39 mm | 75 mm |
| 39 | 39... 45 mm | 75 mm |
| 45 | 45... 51 mm | 90 mm |
| 51 | 51... 57 mm | 90 mm |
| 57 | 57... 63 mm | 100 mm |
| 63 | 63... 69 mm | 110 mm |
| 69 | 69... 74 mm | 110 mm |
| 74 * | 74... 78 mm | 110 mm |
| 78 * | 78... 87 mm | 110 mm |
• "*" oznacza niestandardowe zestawy matri
• Dostępne są dostosowane do potrzeb
• Dostępne są napięcia specjalne 110V, 208V, 240V, 415V
- System sterowania UC
- Urządzenie ograniczające pozycję

-
WP32 is very practical for our market. It handles 1/4" to 2" hoses easily. My workers learned quickly, and efficiency improved a lot. Thank you!
Użyj poniższego formularza kontaktowego, jeśli masz jakiekolwiek pytania, nasz zespół skontaktuje się z Tobą tak szybko, jak to możliwe.