Dane techniczne
Podkreślić:
Maszyna hydrauliczna do zaciskania węzłów 2'"
,Automatyczny obciągacz węzłów o długości 2'
,Elektryczny hydrauliczny obciągacz węzłów
Crimping Range:
14 - 87 mm
Hose Size:
1/4'' - 2''
Die Sets:
10 zestawów
Color:
Niebieski lub dostosowany
Max. Opening:
25mm
Crimping Force:
640T
Product:
Maszyna do zaciskania węży hydraulicznych MS-P51
Application:
Warsztat
Operate Mode:
Sterowanie elektryczne
Voltage:
220 V
Size:
630*450*600mm
Weight:
200 kg
Kluczowe atrybuty
Nazwa marki:
MENSION
Numer modelu:
MS-P51
Miejsce pochodzenia:
CN
Certyfikacja:
CE RoHS
Minimalna ilość zamówienia:
1 SET
Cena:
Contact Us
Możliwość zaopatrzenia:
1000 zestawów miesięcznie
Czas dostawy:
2 - 7 dni roboczych
Warunki płatności:
L/C, D/A, D/P, T/T, Western Union, MoneyGram
Standardowe opakowanie:
Jedna sklejka na jeden zestaw
Opis produktu
P51 Hydrauliczna maszyna do zaciskania węża - 2" Automatyczny zaciszacz węża
Maszyna do kręcania węży P51 posiada unikalną konstrukcję cylindra olejowego zdolnego do kręcania węży z stali nierdzewnej pod wysokim ciśnieniem do 2 cali.Zawiera narzędzia do regulacji średnicy o wysokiej dokładności z dokładnością do 0.01 mm.
Główna matrica łączy się z 16 sprężynami o wysokiej wytrzymałości, umożliwiając szybkie otwieranie cylindra i wydłużenie żywotności.Zestawy matrycy wybierając arkusz odniesienia jest wygodnie przyklejony do maszyny dla łatwiejszych i wygodniejszych operacji tłoczenia węża.
Główne zalety
- Kompaktna konstrukcja z dużą siłą tłoczenia
- Innowacyjny projekt podwójnej stożkowej cylindry hydraulicznej
- Szybka prędkość zarówno w przypadku operacji zamknięcia, jak i otwierania
- Wysokiej precyzji regulacja mikrometrowa
- Przedłużony okres gwarancji
Specyfikacje techniczne
| Model | P51 Hydrauliczna maszyna do zaciskania węzła |
|---|---|
| Zakres kręcenia | 14 - 87 mm |
| Siła przycisku | 640 (T) |
| Rozmiar węża | 1/4" - 2" (calo) |
| Max. otwarcie | 25 mm |
| Zestawy gumowe | 10 |
| Rodzaj zestawu biegów | P51 |
| Ciśnienie systemu | 31.5 (Mpa) |
| Dokładność | 0.01 (mm) |
| Kontrola | W państwach członkowskich |
| Napięcie standardowe | 220 (V) / 380 (V) |
| Moc silnika | 3 (KW) / 4 (KW) |
| Długość | 630 (mm) |
| Szerokość | 450 mm |
| Wysokość | 600 mm |
| Waga | 200 (kg) |
P51 Zestawy matrycy do hydraulicznych maszyn do kręcania rur
| Nie umieraj. | Zakres kręcenia | Długość |
|---|---|---|
| 6* | 6 - 8 mm | 35 |
| 8* | 8 - 10 mm | 35 |
| 10* | 10 - 12 mm | 35 |
| 12* | 12 - 14 mm | 35 |
| 14 | 14 - 16 mm | 60 |
| 16 | 16 - 20 mm | 60 |
| 20 | 20 - 22 mm | 60 |
| 22 | 22 - 26 mm | 60 |
| 26 | 26 - 30 mm | 60 |
| 30 | 30 - 38 mm | 70 |
| 38 | 38 - 46 mm | 70 |
| 46 | 46 - 54 mm | 80 |
| 54 | 54 - 64 mm | 80 |
| 64 | 64 - 69 mm | 80 |
| 69* | 69 - 76 mm | 100 |
Ważne uwagi
- Dostępne są niestandardowe zestawy matriczkowe
- Dostępne są napięcia specjalne, w tym 110V, 208V, 240V i 415V
- * wskazuje niestandardowe zestawy matri
Akcesoria opcjonalne
- Szybkie narzędzie do wymiany gniazd
- Szybko wytrzymałość
- Kontrola UC/CNC
- Przełącznik pedału stopy
- Miernik ciśnienia
- Standardowy stojak
Zastosowania do hydraulicznej maszyny tłoczącej węże P51
Ogólna ocena
5 GWIAZDEK
67%
4 gwiazdki
33%
3 gwiazdki
0
2 gwiazdki
0
1 gwiazdka
0
Wszystkie recenzje
-
I really like this tool; it allows me to fabricate hydraulic lines right in the workshop. I did have to wait an extra five days for the custom-made special dies. Overall, I think this crimper offers excellent value for money.
-
AUsed this P16 crimper daily for months. No leaks, no failures, crimps hold great under high pressure. Perfect for small-batch assembly and emergency repairs.
-
TAs a shop specializing in precision machinery, we have exceptionally high precision requirements for crimping machines. This equipment features adjustable crimping stroke with minimal error, ensuring oil-free connections after crimping. Even beginners can quickly learn—just 30 minutes of training enables them to operate it independently
Poproś o wycenę
Użyj poniższego formularza kontaktowego, jeśli masz jakiekolwiek pytania, nasz zespół skontaktuje się z Tobą tak szybko, jak to możliwe.