Dane techniczne
Podkreślić:
2 cali P20 hydrauliczne węże krymper
,2 cali zaciski węża
,Błękitne P20 hydrauliczne wyciągacz węzła
Crimping Range:
14 - 64 mm
Hose Size:
1/4'' - 2''
Die Sets:
10 zestawów
Color:
Niebieski lub dostosowany
Max. Opening:
25mm
Crimping Force:
640T
Product:
Maszyna do zaciskania węży P20
Application:
Warsztat
Control Method:
Kontrola przycisku
Voltage:
220 V
Size:
630*450*600mm
Weight:
200 kg
Kluczowe atrybuty
Nazwa marki:
MENSION
Numer modelu:
P20
Miejsce pochodzenia:
CN
Certyfikacja:
CE RoHS
Minimalna ilość zamówienia:
1 SET
Cena:
Contact Us
Możliwość zaopatrzenia:
1000 zestawów miesięcznie
Czas dostawy:
2 - 7 dni roboczych
Warunki płatności:
L/C, D/A, D/P, T/T, Western Union, MoneyGram
Standardowe opakowanie:
Jedna sklejka na jeden zestaw
Opis produktu
Finn Power 2 Inch P20 Hydraulic Hose Crimper Pipe Pressing Machine
HIDRAULICZNA maszyna do obcinania węzłów P20
Opis
Narzędzie prasowe P20 do węża hydraulicznego jest przeznaczone do wytwarzania węża gumowego o wysokim ciśnieniu od 1/4 do 2 cali.Wyposażone w 10 zestawów matryc o wysokiej twardości, pokrywających średnicę od 14 mm do 64 mmStandardowe matryce są gładkie; dla specjalistycznych zastosowań, takich jak klimatyzatory lub węże hamulcowe, dostępne są dostosowane zestawy matryc z zębami.
Idealnie nadaje się do warsztatów remontowych węży i sklepów produkcyjnych, zespół P20 posiada kompaktową konstrukcję, którą można zainstalować na każdej platformie.Dedykowany stojak od MENSION jest dostępny do osobnego zakupu.
Zalety
- Wysokie ciśnienie układu zapewniające znaczną siłę przycisku
- Duża zdolność produkcyjna w zakresie wielkogabarytowych operacji
- Mikrometr precyzyjny o dokładności do 0,01 mm
- Kompatybilne z żelazami stalowymi, aluminiowymi i miedzianymi
DANIA TEKNICZNE
| Model | Maszyna do tłoczenia kabli P20 |
|---|---|
| Zakres kręcenia | 14 - 64 mm |
| Siła przycisku | 640 (T) |
| Rozmiar węża | 1/4" - 2" (calo) |
| Max. otwarcie | 25 mm |
| Zestawy gumowe | 10 |
| Rodzaj zestawu biegów | P20 |
| Ciśnienie systemu | 31.5 (Mpa) |
| Dokładność | 0.01 (mm) |
| Kontrola | W państwach członkowskich |
| Napięcie standardowe | 220 (V) |
| Moc silnika | 3 (KW) |
| Długość | 630 (mm) |
| Szerokość | 450 mm |
| Wysokość | 600 mm |
| Waga | 200 (kg) |
P20 Zestawy urządzeń do tłoczenia węży
| Nie umieraj. | Zakres kręcenia | Długość |
|---|---|---|
| 6* | 6 - 8 mm | 35 |
| 8* | 8 - 10 mm | 35 |
| 10* | 10 - 12 mm | 35 |
| 12* | 12 - 14 mm | 35 |
| 14 | 14 - 16 mm | 60 |
| 16 | 16 - 20 mm | 60 |
| 20 | 20 - 22 mm | 60 |
| 22 | 22 - 26 mm | 60 |
| 26 | 26 - 30 mm | 60 |
| 30 | 30 - 38 mm | 70 |
| 38 | 38 - 46 mm | 70 |
| 46 | 46 - 54 mm | 80 |
| 54 | 54 - 64 mm | 80 |
| 64 | 64 - 69 mm | 80 |
| 69* | 69 - 76 mm | 100 |
UWAGA
- Dostępne są niestandardowe zestawy matriczkowe
- Dostępne są napięcia specjalne (110V, 208V, 240V, 415V)
- * wskazuje niestandardowe zestawy matri
Wymagane akcesoria
- Szybkie narzędzie do wymiany gniazd
- Szybko wytrzymałość
- Kontrola UC/CNC
- Przełącznik pedału stopy
- Miernik ciśnienia
- Normalne stanie
Zastosowanie do maszyny do hydraulicznego wycinania P20
Ogólna ocena
5 GWIAZDEK
100%
4 gwiazdki
0
3 gwiazdki
0
2 gwiazdki
0
1 gwiazdka
0
Wszystkie recenzje
-
AReliable quality, easy to use, a great helper for starting a business.
-
AThose who open a truck repair shop usually apply pressure to the brake oil pipe and hydraulic oil pipe of the truck. The manual version has sufficient pressure and the joint is tightly pressed. The truck runs long distances without oil leakage, which is recognized by the driver. The machine is durable and can be used in stores, as well as in places without electricity outdoors
-
TAs a shop specializing in precision machinery, we have exceptionally high precision requirements for crimping machines. This equipment features adjustable crimping stroke with minimal error, ensuring oil-free connections after crimping. Even beginners can quickly learn—just 30 minutes of training enables them to operate it independently
Poproś o wycenę
Użyj poniższego formularza kontaktowego, jeśli masz jakiekolwiek pytania, nasz zespół skontaktuje się z Tobą tak szybko, jak to możliwe.