2'' narzędzie do kręcania węża pod wysokim ciśnieniem
,Błękitny silnik hydrauliczny wysokiego ciśnienia
,Wyższe ciśnienie hydrauliczne
MS-SP52 jest przeznaczona do produkcji elastycznego węża gumowego o ciśnieniu od 1/4 do 2 cali.Ma kompaktową, niewielką konstrukcję, którą można łatwo umieścić na dowolnym półce lub poziomej platformie.
Ta 2-calowa hydrauliczna maszyna do szczelinowania może być używana nie tylko do wytwarzania hydraulicznych rur gumowych, ale także do tłoczenia rur stalowych, szczelinowania liny drukowanej, przemysłowych rur i zastosowań do szczelinowania kabli.
- Niewielkie rozmiary z dużą siłą przycisku i przytrzymującą
- Zaawansowany system transferu oleju z automatycznym systemem uwalniania ciepła
- Szybka prędkość zamknięcia i otwierania z szybkim zaworem
- Wysoka wydajność i najwyższa dokładność z Finn Power krympujący tarcza
- Stabilna wydajność kręcenia węża dzięki wysokiej jakości materiałom
| Model | Maszyna do wyciągania węzłów MS-SP52 |
| Zakres kręcenia | 14 - 87 mm |
| Siła przycisku | 640 (T) |
| Rozmiar węża | 1/4" - 2" (calo) |
| Max. otwarcie | 25 mm |
| Zestawy gumowe | 10 |
| Rodzaj zestawu biegów | P52 |
| Ciśnienie systemu | 31.5 (Mpa) |
| Dokładność | 0.01 (mm) |
| Kontrola | W państwach członkowskich |
| Napięcie standardowe | 220 (V) / 380 (V) |
| Moc silnika | 3 (KW) / 4 (KW) |
| Długość | 630 (mm) |
| Szerokość | 450 mm |
| Wysokość | 600 mm |
| Waga | 200 (kg) |
| Nie umieraj. | Zakres kręcenia | Długość |
|---|---|---|
| 6* | 6 - 8 mm | 35 |
| 8* | 8 - 10 mm | 35 |
| 10* | 10 - 12 mm | 35 |
| 12* | 12 - 14 mm | 35 |
| 14 | 14 - 16 mm | 60 |
| 16 | 16 - 20 mm | 60 |
| 20 | 20 - 22 mm | 60 |
| 22 | 22 - 26 mm | 60 |
| 26 | 26 - 30 mm | 60 |
| 30 | 30 - 38 mm | 70 |
| 38 | 38 - 46 mm | 70 |
| 46 | 46 - 54 mm | 80 |
| 54 | 54 - 64 mm | 80 |
| 64 | 64 - 69 mm | 80 |
| 69* | 69 - 76 mm | 100 |
- Dostępne są niestandardowe zestawy matriczkowe
- Dostępne są napięcia specjalne 110V, 208V, 240V, 415V
- * wskazuje niestandardowe zestawy matri
- Szybkie narzędzie do wymiany gniazd
- Szybko wytrzymałość
- Kontrola UC
- Pedal stopniowy
- Miernik ciśnienia
- Standardowy stojak
Narzędzie do prasowania kabli SP52 jest często stosowane do serwisu naprawki węża warsztatowego.Każdy zestaw ma swój własny rozmiar kręcenia, zalecamy stosowanie różnych zestawów matryc dla różnych rozmiarów węży w celu osiągnięcia najbardziej idealnego efektu kręcenia.
-
AReliable quality, easy to use, a great helper for starting a business.
-
SI've been running a hardware store for three years. This hydraulic crimping machine was the one I chose after comparing five different models. Initially, I was worried about the precision, so I tested over 20 high-pressure oil pipe connectors—each crimped perfectly in one go without any leaks. Now, customer feedback is great, and the repeat purchase rate is high
-
WP32 is very practical for our market. It handles 1/4" to 2" hoses easily. My workers learned quickly, and efficiency improved a lot. Thank you!
Użyj poniższego formularza kontaktowego, jeśli masz jakiekolwiek pytania, nasz zespół skontaktuje się z Tobą tak szybko, jak to możliwe.