Dane techniczne
Podkreślić:
Wielofunkcyjna hydrauliczna maszyna do kręcenia węzłów
,Automatyczna hydrauliczna maszyna do kręcenia węzłów
,Wyrzutnik hydrauliczny węża wielofunkcyjny
Crimping Range:
14 - 87 mm
Hose Size:
2 cali 4SH
Die Sets:
10
Color:
niebieski
Max. Opening:
25mm
Crimping Force:
640T
Product Name:
Maszyna prasująca MS - DX69
Application:
Warsztat
System Pressure:
31,5 MPa
Power:
3KW/4KW
Size:
630*450*560 mm
Weight:
190 kg
Kluczowe atrybuty
Nazwa marki:
MENSION
Numer modelu:
MS-DX69
Miejsce pochodzenia:
CN
Certyfikacja:
CE RoHS
Minimalna ilość zamówienia:
1 SET
Cena:
Contact Us
Możliwość zaopatrzenia:
1000 zestawów miesięcznie
Czas dostawy:
2 - 7 dni roboczych
Warunki płatności:
PayPal, T/T, WU, MG
Standardowe opakowanie:
Jedna sklejka na jeden zestaw
Opis produktu
Automatyczna hydrauliczna maszyna do kręcenia węzłów DX68
Wielofunkcyjna automatyczna hydrauliczna maszyna do zaciskania węzłów DX69 do naprawy węzłów
HIDROULICZNE WYROBY RÓŻNIKOWYCH WYROBY MS - DX69
Opis
MS-DX69 jest zaprojektowany dla hydraulicznych węży o długości od 6 mm do 51 mm z jedną do sześciu warstw splecionych i spiralnych.Maszyna stała się jednym z najlepszych wyborów dla warsztatowych zespołów węzłów przemysłu.. To sprzęt do prasowania jest oferowany ze standardowymi 10 matrycami, specjalne zestawy matrycy o różnym kształcie, rozmiarze i długości sprawiają, że krymper jest wielofunkcyjnym typem.
Wykorzystanie
- Szybkie zestawy do zamykania i otwierania
- Wysoka precyzja
- Części zamienne znanych marek
- Podwójne stożkowe połączenie
DANIA TEKNICZNE
| Model | DX - 69 Maszyna do wyciągania węzłów |
| Zakres kręcenia | 14 - 87 mm |
| Siła przycisku | 640 (T) |
| Rozmiar węża | 1/4 - 2 (calo) 1 - 6 warstw |
| Max. otwarcie | 25 mm |
| Zestawy gumowe | 10 |
| Rodzaj zestawu biegów | 69 |
| Ciśnienie systemu | 31.5 (Mpa) |
| Dokładność | 0.01 (mm) |
| Kontrola | W państwach członkowskich |
| Napięcie standardowe | 220 (V) / 380 (V) |
| Moc silnika | 3 (KW) / 4 (KW) |
| Długość | 630 (mm) |
| Szerokość | 450 mm |
| Wysokość | 560 (mm) |
| Waga | 190 (kg) |
69 Zestawów do wytwarzania materiałów kręcających
| Nie umieraj. | Zakres kręcenia | Długość |
|---|---|---|
| 6* | 6 - 8 mm | 35 |
| 8* | 8 - 10 mm | 35 |
| 10* | 10 - 12 mm | 35 |
| 12* | 12 - 14 mm | 35 |
| 14 | 14 - 16 mm | 60 |
| 16 | 16 - 20 mm | 60 |
| 20 | 20 - 22 mm | 60 |
| 22 | 22 - 26 mm | 60 |
| 26 | 26 - 30 mm | 70 |
| 30 | 30 - 38 mm | 70 |
| 38 | 38 - 46 mm | 70 |
| 46 | 46 - 54 mm | 80 |
| 54 | 54 - 64 mm | 80 |
| 64 | 64 - 69 mm | 80 |
| 69* | 69 - 76 mm | 100 |
UWAGA
- Dostępne są dostosowane zestawy matri
- Dostępne są napięcia specjalne 110V, 208V, 240V, 415V
- * do niestandardowych zestawów kształtowych
- Na żądanie można wykonać jednofazowe i trzyfazowe
STANDARD dostarczania
- Maszyna do szczelinowania węzłów
- Pedal stopniowy
- 10 zestawów
- Podręcznik obsługi
- Akcesoria do zużycia
Optywacje
- Szybkie narzędzie zmiany
- Szybka zmiana stoiska
- Kontrola UC
Ogólna ocena
5 GWIAZDEK
67%
4 gwiazdki
33%
3 gwiazdki
0
2 gwiazdki
0
1 gwiazdka
0
Wszystkie recenzje
-
I really like this tool; it allows me to fabricate hydraulic lines right in the workshop. I did have to wait an extra five days for the custom-made special dies. Overall, I think this crimper offers excellent value for money.
-
SI've been running a hardware store for three years. This hydraulic crimping machine was the one I chose after comparing five different models. Initially, I was worried about the precision, so I tested over 20 high-pressure oil pipe connectors—each crimped perfectly in one go without any leaks. Now, customer feedback is great, and the repeat purchase rate is high
-
Works good, I use it to press the 2 wires hose SAE, perfect!
Poproś o wycenę
Użyj poniższego formularza kontaktowego, jeśli masz jakiekolwiek pytania, nasz zespół skontaktuje się z Tobą tak szybko, jak to możliwe.