Dane techniczne
Podkreślić:
Wytwórnia Maszyna do kręcenia hydraulicznych węzłów
,Maszyna do kręcenia hydraulicznych węzłów wysokiego ciśnienia
,Maszyna hydrauliczna do kręcenia węzłów 31
Crimping Range:
14 - 87 mm
Hose Size:
1/4 - 2 cale
Die Sets:
10
Color:
niebieski
Max. Opening:
30mm
Crimping Force:
500T
System Pressure:
31,5 MPa
Power:
3kw
Size:
670*430*820mm
Weight:
260 kg
Product Name:
maszyna do zaciskania węży hydraulicznych
Kluczowe atrybuty
Nazwa marki:
MENSION
Numer modelu:
MS-51
Miejsce pochodzenia:
CN
Certyfikacja:
CE RoHS
Minimalna ilość zamówienia:
1 SET
Cena:
Contact Us
Możliwość zaopatrzenia:
1000 zestawów miesięcznie
Czas dostawy:
2 - 7 dni roboczych
Warunki płatności:
L/C, D/A, D/P, T/T, Western Union, MoneyGram
Standardowe opakowanie:
Jedna sklejka na jeden zestaw
Opis produktu
Warsztaty Maszyna do kręcania hydraulicznych węzłów MS-51
MS-51 to podstawowa maszyna do zaciskania węzła z zakresem zaciskania od 1/4 do 2 cali.z dostępnym trybem zarówno w pełni automatycznym, jak i półautomatycznym.
Główne cechy
- Wyroby z tworzyw sztucznych, z tworzyw sztucznych
- Tryby pracy automatyczne i półautomatyczne
- Liniarka poziomu oleju do wygodnego monitorowania
- Opcjonalny przełącznik pedału do elastycznego działania
- Światło robocze zapewniające wyraźną widoczność podczas obróbki szczelinowania
Specyfikacje techniczne
| Model | MS-51 Ściągacz węzłów |
| Zakres kręcenia | 14 - 87 mm |
| Siła przycisku | 500 (T) |
| Rozmiar węża | 1/4 - 2 (calo) |
| Max. otwarcie | 30 mm |
| Zestawy gumowe | 10 |
| Rodzaj zestawu biegów | 51 |
| Ciśnienie systemu | 31.5 (Mpa) |
| Dokładność | 0.05 (mm) |
| Kontrola | W państwach członkowskich |
| Napięcie standardowe | 220 (V) / 380 (V) |
| Moc silnika | 3 (KW) |
| Długość | 670 (mm) |
| Szerokość | 430 mm |
| Wysokość | 820 (mm) |
| Waga | 260 (kg) |
51 Zestawy do wyciągania węzłów
| Nie umieraj. | Zakres kręcenia | Długość |
|---|---|---|
| 6* | 6 - 8 mm | 35 |
| 8* | 8 - 10 mm | 35 |
| 10* | 10 - 12 mm | 35 |
| 12* | 12 - 15 mm | 35 |
| 15 | 15 - 19 mm | 60 |
| 19 | 19 - 23 mm | 60 |
| 23 | 23 - 26 mm | 60 |
| 26 | 26 - 31 mm | 60 |
| 31 | 31 - 36 mm | 70 |
| 36 | 36 - 41 mm | 70 |
| 41 | 41 - 47 mm | 70 |
| 47 | 47 - 55 mm | 80 |
| 55 | 55 - 63 mm | 80 |
| 63 | 63 - 69 mm | 80 |
| 69* | 69 - 76 mm | 90 |
Ważne uwagi
- * oznacza niestandardowe zestawy matri
- Dostępne są niestandardowe zestawy z różnymi kształtami i długościami
- Opcje napięć specjalnych: 110V, 208V, 240V, 415V
Akcesoria opcjonalne
- Szybkie narzędzie do zmiany
- Szybka zmiana stojaka
Ogólna ocena
5 GWIAZDEK
100%
4 gwiazdki
0
3 gwiazdki
0
2 gwiazdki
0
1 gwiazdka
0
Wszystkie recenzje
-
SI've been running a hardware store for three years. This hydraulic crimping machine was the one I chose after comparing five different models. Initially, I was worried about the precision, so I tested over 20 high-pressure oil pipe connectors—each crimped perfectly in one go without any leaks. Now, customer feedback is great, and the repeat purchase rate is high
-
AThose who open a truck repair shop usually apply pressure to the brake oil pipe and hydraulic oil pipe of the truck. The manual version has sufficient pressure and the joint is tightly pressed. The truck runs long distances without oil leakage, which is recognized by the driver. The machine is durable and can be used in stores, as well as in places without electricity outdoors
-
MOutil hydraulique P32 très performant, sertissage parfait à chaque utilisation. Rapport qualité-prix imbattable, je recommande vivement cet équipement.
Poproś o wycenę
Użyj poniższego formularza kontaktowego, jeśli masz jakiekolwiek pytania, nasz zespół skontaktuje się z Tobą tak szybko, jak to możliwe.