<
>
Dane techniczne
Podkreślić:
RoHS ręczna maszyna do kręcania węzłów
,Ręczna maszyna do zaciskania węzłów 51DC
,51DC hydrauliczny obciągacz rur
Name:
Ręczna maszyna do zaciskania węzłów 51DC
Hose Size:
1/4 - 2 cale
Die Sets:
10
Voltage:
12 V
Max. Opening:
30mm
Crimping Force:
300T
System Pressure:
31,5 MPa
Power:
2,2 kW
Size:
650*600*600mm
Weight:
170 kg
Kluczowe atrybuty
Nazwa marki:
MENSION
Numer modelu:
MS-51DC
Miejsce pochodzenia:
CN
Certyfikacja:
CE RoHS
Minimalna ilość zamówienia:
1 SET
Cena:
Contact Us
Możliwość zaopatrzenia:
1000 zestawów miesięcznie
Czas dostawy:
2 - 7 dni roboczych
Warunki płatności:
L/C, D/A, D/P, T/T, Western Union, MoneyGram
Standardowe opakowanie:
Jedna sklejka na jeden zestaw
Opis produktu
Ręczne hydrauliczne urządzenie do kręcenia węża AC węża kręcić ferrule kręcić końcówki węża
24V ROHS ręczne hydrauliczne węże krympujące maszyny MS-51DC
Przegląd produktu
MS-51DC to bateryjnie napędzana maszyna do zaciskania węzłów przeznaczona do zastosowań w pojazdach mobilnych o napięciu 12V/24V.To przenośne rozwiązanie umożliwia na miejscu operacje szczelinowania węża i jest dostarczany z 10 zestawów matrycy odpowiednich do produkcji elastycznych zestawów węża pod wysokim ciśnieniem od 1/4 "do 2".
Główne cechy
- Wyjątkowa konstrukcja cylindru z jednego kawałka dla łatwej konserwacji
- Prosta obsługa z przednim przyciskiem sterowania
- Wysokiej precyzji możliwość kręcenia
- Efektywny system pomp olejowych w celu oszczędności energii
Specyfikacje techniczne
| Model | MS-51DC ręczna maszyna do tłoczenia węzłów |
|---|---|
| Zakres kręcenia | 14 - 87 mm |
| Siła przycisku | 300 (T) |
| Rozmiar węża | 1/4 - 2 (calo) |
| Max. otwarcie | 30 mm |
| Zestawy gumowe | 10 |
| Rodzaj zestawu biegów | 51 |
| Ciśnienie systemu | 31.5 (Mpa) |
| Dokładność | 0.05 (mm) |
| Kontrola | W państwach członkowskich |
| Napięcie standardowe | 12 (V) / 24 (V) |
| Moc silnika | 2.2 (KW) |
| Długość | 650 mm |
| Szerokość | 600 mm |
| Wysokość | 600 mm |
| Waga | 170 (kg) |
Dodatkowe opcje
Dodatkowe opcje napięcia prądu przemiennego obejmują konfiguracje 110V, 208V, 220V, 240V, 380V i 415V.
51 Standardowe zestawy matrycy
| Nie umieraj. | Zakres kręcenia |
|---|---|
| 6* | 6 - 8 mm |
| 8* | 8 - 10 mm |
| 10* | 10 - 12 mm |
| 12* | 12 - 15 mm |
| 15 | 15 - 19 mm |
| 19 | 19 - 23 mm |
| 23 | 23 - 26 mm |
| 26 | 26 - 31 mm |
| 31 | 31 - 36 mm |
| 36 | 36 - 41 mm |
| 41 | 41 - 47 mm |
| 47 | 47 - 55 mm |
| 55 | 55 - 63 mm |
| 63 | 63 - 69 mm |
| 69* | 69 - 76 mm |
Ogólna ocena
5 GWIAZDEK
100%
4 gwiazdki
0
3 gwiazdki
0
2 gwiazdki
0
1 gwiazdka
0
Wszystkie recenzje
-
SI've been running a hardware store for three years. This hydraulic crimping machine was the one I chose after comparing five different models. Initially, I was worried about the precision, so I tested over 20 high-pressure oil pipe connectors—each crimped perfectly in one go without any leaks. Now, customer feedback is great, and the repeat purchase rate is high
-
AThose who open a truck repair shop usually apply pressure to the brake oil pipe and hydraulic oil pipe of the truck. The manual version has sufficient pressure and the joint is tightly pressed. The truck runs long distances without oil leakage, which is recognized by the driver. The machine is durable and can be used in stores, as well as in places without electricity outdoors
-
Works good, I use it to press the 2 wires hose SAE, perfect!
Poproś o wycenę
Użyj poniższego formularza kontaktowego, jeśli masz jakiekolwiek pytania, nasz zespół skontaktuje się z Tobą tak szybko, jak to możliwe.