Dane techniczne
Podkreślić:
P32NC Hydrauliczna Maszyna do kręcenia węzłów
,RoHS Hydraulic Hose Crimping Machine
,Maszyna do prasowania hydraulicznych rur dla węzłów
Crimping Range:
14 - 87 mm
Hose Size:
1/4 - 2,5 cala
Die Sets:
13
Color:
niebieski
Max. Opening:
31mm
Crimping Force:
650T
System Pressure:
31,5 MPa
Power:
3,75 kW
Size:
650*550*1360mm
Weight:
310 kg
Product Name:
Maszyna do zaciskania węży P32NC
Kluczowe atrybuty
Nazwa marki:
MENSION
Numer modelu:
P32NC
Miejsce pochodzenia:
CN
Certyfikacja:
CE RoHS
Minimalna ilość zamówienia:
1 SET
Cena:
Contact Us
Możliwość zaopatrzenia:
1000 zestawów miesięcznie
Czas dostawy:
2 - 7 dni roboczych
Warunki płatności:
L/C, D/A, D/P, T/T, Western Union, MoneyGram
Standardowe opakowanie:
Jedna sklejka na jeden zestaw
Opis produktu
P32NC Hydrauliczna maszyna do kręcenia węzłów
Przegląd produktu
P32NC jest kompaktowym modelem stołowym zaprojektowanym do dużej produkcji zespołów hydraulicznych.Węże wysokiego ciśnienia o długości 5 cali i węże przemysłowe o długości do 3 cali.
Kluczowe cechy i zalety
- Zaawansowany system mikrokomputerów z automatycznym przechowywaniem danych
- Możliwość ręcznego regulacji średnicy otwierania
- Funkcja awaryjnego zatrzymania dla bezpieczeństwa operatora
- Automatyczna funkcja utrzymania ciśnienia w układzie
Specyfikacje techniczne
| Model | P32NC Maszyna do wyciągania węży |
|---|---|
| Zakres kręcenia | 14 - 87 mm |
| Siła przycisku | 650 (T) |
| Rozmiar węża | 1/4 - 2,5 (calo) |
| Max. otwarcie | 31 mm |
| Zestawy gumowe | 13 |
| Rodzaj zestawu biegów | P32 |
| Ciśnienie systemu | 31.5 (Mpa) |
| Dokładność | 0.01 (mm) |
| Kontrola | UC |
| Napięcie standardowe | 220 (V) Jednorazowa |
| Moc silnika | 3.75 (KW) |
| Długość | 650 mm |
| Szerokość | 550 mm |
| Wysokość | 1360 (mm) |
| Waga | 310 (kg) |
Specyfikacje zestawów matri P32NC
| Nie umieraj. | Zakres kręcenia | Długość |
|---|---|---|
| 6 * | 6 - 8 mm | 55 mm |
| 8 * | 8 - 10 mm | 55 mm |
| 10 * | 10 - 12 mm | 55 mm |
| 12 * | 12 - 14 mm | 55 mm |
| 14 | 14 - 16 mm | 55 mm |
| 16 | 16 - 19 mm | 55 mm |
| 19 | 19 - 22 mm | 55 mm |
| 22 | 22 - 26 mm | 70 mm |
| 26 | 26 - 30 mm | 70 mm |
| 30 | 30 - 34 mm | 70 mm |
| 34 | 34 - 39 mm | 75 mm |
| 39 | 39 - 45 mm | 75 mm |
| 45 | 45 - 51 mm | 90 mm |
| 51 | 51 - 57 mm | 90 mm |
| 57 | 57 - 63 mm | 100 mm |
| 63 | 63 - 69 mm | 110 mm |
| 69 | 69 - 74 mm | 110 mm |
| 74 * | 74 - 78 mm | 110 mm |
| 78 * | 78 - 87 mm | 110 mm |
• "*" oznacza niestandardowe zestawy matri
• Na żądanie dostępne są specjalne zestawy matrycy
• Opcje napięć specjalnych: 110V, 208V, 240V, 415V
• Na żądanie dostępne są specjalne zestawy matrycy
• Opcje napięć specjalnych: 110V, 208V, 240V, 415V
Komponenty i konstrukcja klasy premium
Wysokiej jakości cylinder hydrauliczny z materiału 40Cr o podwójnej konstrukcji stożkowej
Zaawansowany system mikrokomputerów CNC o wysokiej czułości
Kompleksowy arkusz referencyjny zestawów matricowych dla wygody operatora
Światowej sławy system zaworu hydraulicznego marki zapewniający wysoką stabilność i niską konserwację
Przykłady zastosowań
Zestawy węży hydraulicznych produkowane za pomocą tej maszyny są stosowane w różnych systemach hydraulicznych, w tym koparkach, ładowarkach i cylindrach w wielu gałęziach przemysłu.
Ogólna ocena
5 GWIAZDEK
100%
4 gwiazdki
0
3 gwiazdki
0
2 gwiazdki
0
1 gwiazdka
0
Wszystkie recenzje
-
SI've been running a hardware store for three years. This hydraulic crimping machine was the one I chose after comparing five different models. Initially, I was worried about the precision, so I tested over 20 high-pressure oil pipe connectors—each crimped perfectly in one go without any leaks. Now, customer feedback is great, and the repeat purchase rate is high
-
TAs a shop specializing in precision machinery, we have exceptionally high precision requirements for crimping machines. This equipment features adjustable crimping stroke with minimal error, ensuring oil-free connections after crimping. Even beginners can quickly learn—just 30 minutes of training enables them to operate it independently
-
WP32 is very practical for our market. It handles 1/4" to 2" hoses easily. My workers learned quickly, and efficiency improved a lot. Thank you!
Poproś o wycenę
Użyj poniższego formularza kontaktowego, jeśli masz jakiekolwiek pytania, nasz zespół skontaktuje się z Tobą tak szybko, jak to możliwe.