Dane techniczne
Podkreślić:
P180 Używana hydrauliczna maszyna do zaciskania węzłów
,Nowa używana hydrauliczna maszyna do kręcenia węzłów
,Maszyna hydrauliczna o dużej sile
Crimping Range:
14 - 127 mm
Hose Size:
1/4 - 4 cale
Die Sets:
27
Color:
Szary i niebieski
Max. Opening:
80mm
Crimping Force:
980T
Product Name:
P180 Używana hydrauliczna maszyna do zaciskania węzłów
Application:
Produkcja
System Pressure:
31,5 MPa
Power:
6,5 kW
Size:
780*1050*1650mm
Weight:
1520 kg
Kluczowe atrybuty
Nazwa marki:
MENSION
Numer modelu:
MS-P180
Miejsce pochodzenia:
CN
Certyfikacja:
CE RoHS
Minimalna ilość zamówienia:
1 SET
Cena:
Contact Us
Możliwość zaopatrzenia:
1000 zestawów miesięcznie
Czas dostawy:
2 - 7 dni roboczych
Warunki płatności:
L/C, D/A, D/P, T/T, Western Union, MoneyGram
Standardowe opakowanie:
Jedna sklejka na jeden zestaw
Opis produktu
Wykorzystane hydrauliczne urządzenie do wyciągania węzłów, urządzenie do wyciągania węzłów
Wykorzystywana duża hydrauliczna maszyna do wycinania węzłów MS-P180
MS-P180 hydrauliczne węże krympujące maszyna słynie z szerokiej zdolności krympującej z dużą głowicą otwierającą.
Główne cechy
- Duży cios roboczy
- Inteligentny system sterowania CNC
- Wysokiej jakości manometr
- Duże podwójne użycie przełącznika, wolne ręce, poprawa wydajności
Dane techniczne
| Model | MS-P180 Używana hydrauliczna maszyna do kręcenia węzłów |
|---|---|
| Zakres kręcenia | 14 - 127 (mm) |
| Siła przycisku | 980 (T) |
| Rozmiar węża | 1/4 - 4 (calo) |
| Max. otwarcie | 80 mm |
| Zestawy gumowe | 27 |
| Rodzaj zestawu biegów | P32 P180 |
| Ciśnienie systemu | 31.5 (Mpa) |
| Dokładność | 0.01 (mm) |
| Kontrola | UC |
| Napięcie standardowe | 380 (V) |
| Moc silnika | 3.75 (KW) |
| Długość | 780 mm |
| Szerokość | 1050 (mm) |
| Wysokość | 1650 mm |
| Waga | 1520 (kg) |
P180 Zestawy do wytwarzania ścianek do obróbki ścianek
| Nie umieraj. | Zakres kręcenia | Długość |
|---|---|---|
| 6* | 6 - 8 mm | 55 |
| 8* | 8 - 10 mm | 55 |
| 10* | 10 - 12 mm | 55 |
| 12* | 12 - 14 mm | 55 |
| 14 | 14 - 16 mm | 55 |
| 16 | 16 - 19 mm | 55 |
| 19 | 19 - 22 mm | 55 |
| 22 | 22 - 26 mm | 55 |
| 26 | 26 - 30 mm | 55 |
| 30 | 30 - 34 mm | 75 |
| 34 | 34 - 39 mm | 75 |
| 39 | 39 - 45 mm | 90 |
| 45 | 45 - 51 mm | 90 |
| 51 | 51 - 57 mm | 100 |
| 57 | 57 - 63 mm | 110 |
| 63 | 63 - 69 mm | 110 |
| 69 | 69 - 74 mm | 110 |
| 74 | 74 - 80 mm | 110 |
| 78 | 78 - 87 mm | 110 |
| 84 | 84 - 92 mm | 120 |
| 92 | 92 - 100 mm | 120 |
| 100 | 100 - 108 mm | 120 |
| 108 | 108 - 116 mm | 120 |
| 116 | 116 - 126 mm | 120 |
| 126 | 126 - 136 mm | 120 |
| 136 | 136 - 146 mm | 120 |
| 146 | 146 - 156 mm | 120 |
| 156 | 156 - 166 mm | 120 |
| 166 | 166 - 178 mm | 120 |
| 178 | 178 - 190 mm | 120 |
| 190 | 190 - 202 mm | 120 |
Uwaga:
- * do niestandardowych zestawów kształtowych
- Dostępne są dostosowane zestawy matri
- Dostępne są napięcia specjalne 110V, 208V, 240V, 415V

Ogólna ocena
5 GWIAZDEK
100%
4 gwiazdki
0
3 gwiazdki
0
2 gwiazdki
0
1 gwiazdka
0
Wszystkie recenzje
-
TAs a shop specializing in precision machinery, we have exceptionally high precision requirements for crimping machines. This equipment features adjustable crimping stroke with minimal error, ensuring oil-free connections after crimping. Even beginners can quickly learn—just 30 minutes of training enables them to operate it independently
-
WP32 is very practical for our market. It handles 1/4" to 2" hoses easily. My workers learned quickly, and efficiency improved a lot. Thank you!
-
MOutil hydraulique P32 très performant, sertissage parfait à chaque utilisation. Rapport qualité-prix imbattable, je recommande vivement cet équipement.
Poproś o wycenę
Użyj poniższego formularza kontaktowego, jeśli masz jakiekolwiek pytania, nasz zespół skontaktuje się z Tobą tak szybko, jak to możliwe.