Dane techniczne
Podkreślić:
Mocny przenośny hydrauliczny obciągacz węzłów
,Niedrogie przenośne hydrauliczne wycinki węzłów
,P150 Przenośny obciągacz węzłów
Crimping Range:
14 - 87 mm
Hose Size:
1/4 - 2 1/2 cala
Die Sets:
14
Color:
Szary i pomarańczowy
Max. Opening:
61mm
Crimping Force:
380T
Product Name:
Przenośne zaciskanie węży hydraulicznych P150
Application:
Produkcja
System Pressure:
31,5 MPa
Power:
3,75 kW
Size:
720*970*1600mm
Weight:
1020 kg
Kluczowe atrybuty
Nazwa marki:
MENSION
Numer modelu:
MS-P150
Miejsce pochodzenia:
CN
Certyfikacja:
CE RoHS
Minimalna ilość zamówienia:
1 SET
Cena:
Contact Us
Możliwość zaopatrzenia:
1000 zestawów miesięcznie
Czas dostawy:
2 - 7 dni roboczych
Warunki płatności:
L/C, D/A, D/P, T/T, Western Union, MoneyGram
Standardowe opakowanie:
Jedna sklejka na jeden zestaw
Opis produktu
Przenośna hydrauliczna maszyna do zaciskania węża
2.5 Inch Portable Hydraulic Hose Crimper MS-P150
Opis
MS-P150 przenośna hydrauliczna maszyna do kręcania węzłów może być łatwo stosowana do dużych zakrętów. Jednostka kręcająca jest oddzielona od jednostki napędowej hydraulicznej, dzięki czemu operacje kręcania są wygodniejsze.
Zalety
- Wysokiej jakości zestawy matri z stali Cr12Mov o wysokiej twardości
- Zmiana i montaż szybkich zestawów matri
- Zaawansowana obsługa ekranu dotykowego dla zwiększonej inteligencji
Dane techniczne
| Model | MS-P150 Przenośny hydrauliczny obciągacz węzłów |
|---|---|
| Zakres kręcenia | 14 - 87 mm |
| Siła przycisku | 380 (T) |
| Rozmiar węża | 1/4 - 2 1/2 |
| Max. otwarcie | 61 mm |
| Zestawy gumowe | 14 |
| Rodzaj zestawu biegów | P150 |
| Ciśnienie systemu | 31.5 (Mpa) |
| Dokładność | 0.01 (mm) |
| Kontrola | UC |
| Napięcie standardowe | 220 (V) / 380 (V) |
| Moc silnika | 3.75 (KW) |
| Długość | 720 (mm) |
| Szerokość | 970 (mm) |
| Wysokość | 1600 mm |
| Waga | 1020 (kg) |
Zestawy do wytwarzania ścieków z krymperów serii P150
| Nie umieraj. | Zakres kręcenia | Długość |
|---|---|---|
| 6* | 6 - 8 mm | 55 |
| 8* | 8 - 10 mm | 55 |
| 10* | 10 - 12 mm | 55 |
| 12* | 12 - 14 mm | 55 |
| 14 | 14 - 16 mm | 55 |
| 16 | 16 - 19 mm | 55 |
| 19 | 19 - 22 mm | 55 |
| 22 | 22 - 26 mm | 70 |
| 26 | 26 - 30 mm | 70 |
| 30 | 30 - 34 mm | 70 |
| 34 | 34 - 39 mm | 75 |
| 39 | 39 - 45 mm | 75 |
| 45 | 45 - 51 mm | 90 |
| 51 | 51 - 57 mm | 90 |
| 57 | 57 - 63 mm | 100 |
| 63 | 63 - 69 mm | 110 |
| 69 | 69 - 74 mm | 110 |
| 74 | 74 - 80 mm | 110 |
| 78* | 78 - 87 mm | 110 |
Uwaga:
- * oznacza niestandardowe zestawy matri
- Dostępne są dostosowane zestawy
- Dostępne są napięcia specjalne 110V, 208V, 240V, 415V
- * oznacza niestandardowe zestawy matri
- Dostępne są dostosowane zestawy
- Dostępne są napięcia specjalne 110V, 208V, 240V, 415V


Poproś o wycenę
Użyj poniższego formularza kontaktowego, jeśli masz jakiekolwiek pytania, nasz zespół skontaktuje się z Tobą tak szybko, jak to możliwe.