Zaawansowana hydrauliczna maszyna do kręcenia rur
,PLC hydrauliczna maszyna do wiązania rur
,NC130-II Maszyna do kręcenia rur
MS-NC130-II z krąglem węzła wysokiego ciśnienia ma zakres kręcenia od 6 mm do 64 mm (1/4 "do 2,5") dla węzłów hydraulicznych wysokiego ciśnienia.Wyroby z tworzyw sztucznych, z tworzyw sztucznych, ta maszyna zapewnia bezpieczne przechowywanie i wydajną pracę.
- System zaworów REXROTH zapewniający wysoką jakość, długą żywotność i niskie koszty utrzymania
- Działanie pedału stóp uwalnia ręce operatora do obsługi dużych węży hydraulicznych
- Zaawansowane sterowanie PLC z wieloma funkcjami do operacji krympowania
- Szybko wymieniające się zestawy walców umożliwiają pełną wymianę zestawu walców w jednej operacji
| Model | MS-NC130-II Maszyna hydrauliczna do kręcenia |
|---|---|
| Zakres kręcenia | 14 - 87 mm |
| Siła przycisku | 650 (T) |
| Rozmiar węża | 1/4 - 2,5 (calo) |
| Max. otwarcie | 31 mm |
| Zestawy gumowe | 13 |
| Rodzaj zestawu biegów | P32 |
| Ciśnienie systemu | 31.5 (Mpa) |
| Dokładność | 0.01 (mm) |
| Kontrola | UC |
| Napięcie standardowe | 220 (V) / 380 (V) |
| Moc silnika | 3.75 (KW) |
| Długość | 650 mm |
| Szerokość | 550 mm |
| Wysokość | 1360 (mm) |
| Waga | 310 (kg) |
| Nie umieraj. | Zakres kręcenia | Długość |
|---|---|---|
| 6* | 6 - 8 mm | 55 |
| 8* | 8 - 10 mm | 55 |
| 10* | 10 - 12 mm | 55 |
| 12* | 12 - 14 mm | 55 |
| 14 | 14 - 16 mm | 55 |
| 16 | 16 - 19 mm | 55 |
| 19 | 19 - 22 mm | 55 |
| 22 | 22 - 26 mm | 70 |
| 26 | 26 - 30 mm | 70 |
| 30 | 30 - 34 mm | 70 |
| 34 | 34 - 39 mm | 75 |
| 39 | 39 - 45 mm | 75 |
| 45 | 45 - 51 mm | 90 |
| 51 | 51 - 57 mm | 90 |
| 57 | 57 - 63 mm | 100 |
| 63 | 63 - 69 mm | 110 |
| 69 | 69 - 78 mm | 110 |
* Wyznacza niestandardowe zestawy matri. Dostępne są dostosowane zestawy matri. Na żądanie dostępne są napięcia specjalne, w tym 110V, 208V, 240V i 415V.
Wielofunkcyjny panel sterujący z różnymi trybami działania dla wszechstronnych zastosowań krympujących.
13 zestawów matri o twardości 59-63HRC, wyposażonych w narzędzia do szybkiej wymiany, zapewniające znaczną poprawę wydajności.
Światowej sławy silnik Siemens zapewniający wysoką stabilność i niezawodną wydajność.
Konstrukcja cylindrów kuwanych zapewnia lepszą odporność na zużycie w porównaniu z tradycyjnymi metodami produkcji.
NC130-II to wysoce skonfigurowany kręgarz węzłów, zdolny do kręcania hydraulicznych węzłów olejowych ze stali nierdzewnej, przemysłowych rur elastycznych, węzłów powietrznych lub wodnych, kabli i przewodów,Rury stalowe i żelazne, linii hamulcowych samochodowych oraz zawieszenia powietrzne lub systemy sprężynowe.
-
AReliable quality, easy to use, a great helper for starting a business.
-
SI've been running a hardware store for three years. This hydraulic crimping machine was the one I chose after comparing five different models. Initially, I was worried about the precision, so I tested over 20 high-pressure oil pipe connectors—each crimped perfectly in one go without any leaks. Now, customer feedback is great, and the repeat purchase rate is high
-
MOutil hydraulique P32 très performant, sertissage parfait à chaque utilisation. Rapport qualité-prix imbattable, je recommande vivement cet équipement.
Użyj poniższego formularza kontaktowego, jeśli masz jakiekolwiek pytania, nasz zespół skontaktuje się z Tobą tak szybko, jak to możliwe.