Dane techniczne
Podkreślić:
Mocna wysokociśnieniowa szlaucharka
,Dx68 Wysokiego ciśnienia węża maszyna
,Maszyna tłocząca węże Dx68
Crimping Range:
14 - 87 mm
Hose Size:
1/4 - 2 cale
Die Sets:
10
Color:
Szary i pomarańczowy
Max. Opening:
45mm
Crimping Force:
600T
Product Name:
Maszyna do zaciskania węży P130 DX68
Application:
Warsztat
System Pressure:
31,5 MPa
Power:
3,75 kW
Size:
720*970*1600mm
Weight:
820 kg
Kluczowe atrybuty
Nazwa marki:
MENSION
Numer modelu:
MS-P130
Miejsce pochodzenia:
CN
Certyfikacja:
CE RoHS
Minimalna ilość zamówienia:
1 SET
Cena:
Contact Us
Możliwość zaopatrzenia:
1000 zestawów miesięcznie
Czas dostawy:
2 - 7 dni roboczych
Warunki płatności:
L/C, D/A, D/P, T/T, Western Union, MoneyGram
Standardowe opakowanie:
Jedna sklejka na jeden zestaw
Opis produktu
MS-P130 Maszyna do wycinania węzłów pod wysokim ciśnieniem
Przegląd produktu
MS-P130 wysokiego ciśnienia hydrauliczne węża skrzypka maszyny posiada ulepszoną konfigurację i projekt od modelu DX68,zapewniając wyjątkową siłę kręcenia z wysoką twardością zestawów matryc dla niezawodnej wydajności.
Główne zalety
- Konstrukcja głowicy supercienkiej do zastosowań z zakrętem
- Zaawansowany system sterowania PLC zapewniający wysoką stabilność
- Działanie pedału stopniowego, uwalniające obie ręce do obsługi dużych węży
Specyfikacje techniczne
| Model | MS-P130 Maszyna do wyciągania węzłów |
|---|---|
| Zakres kręcenia | 14 - 87 mm |
| Siła przycisku | 600 (T) |
| Rozmiar węża | 1/4 - 2 (calo) |
| Max. otwarcie | 45 mm |
| Zestawy gumowe | 10 |
| Rodzaj zestawu biegów | P130 |
| Ciśnienie systemu | 31.5 (Mpa) |
| Dokładność | 0.01 (mm) |
| Kontrola | UC |
| Napięcie standardowe | 220 (V) / 380 (V) |
| Moc silnika | 3.75 (KW) |
| Długość | 720 (mm) |
| Szerokość | 970 (mm) |
| Wysokość | 1600 mm |
| Waga | 820 (kg) |
P130 Zestawy wycisków do wycisków rur
| Nie umieraj. | Zakres kręcenia | Długość |
|---|---|---|
| 6* | 6 - 8 mm | 55 |
| 8* | 8 - 10 mm | 55 |
| 10* | 10 - 12 mm | 55 |
| 12* | 12 - 14 mm | 55 |
| 14 | 14 - 16 mm | 55 |
| 16 | 16 - 19 mm | 55 |
| 19 | 19 - 22 mm | 55 |
| 22 | 22 - 26 mm | 70 |
| 26 | 26 - 30 mm | 70 |
| 30 | 30 - 34 mm | 70 |
| 34 | 34 - 39 mm | 75 |
| 39 | 39 - 45 mm | 75 |
| 45 | 45 - 51 mm | 90 |
| 51 | 51 - 57 mm | 90 |
| 57 | 57 - 63 mm | 100 |
| 63 | 63 - 69 mm | 110 |
| 69 | 69 - 74 mm | 110 |
| 74 | 74 - 80 mm | 110 |
| 78* | 78 - 87 mm | 110 |
Ważne uwagi
* Oznacza niestandardowe zestawy matri
Niestandardowe zestawy matri są dostępne na żądanie
Specjalne opcje napięcia obejmują 110V, 208V, 240V i 415V

Ogólna ocena
5 GWIAZDEK
100%
4 gwiazdki
0
3 gwiazdki
0
2 gwiazdki
0
1 gwiazdka
0
Wszystkie recenzje
-
AReliable quality, easy to use, a great helper for starting a business.
-
SI've been running a hardware store for three years. This hydraulic crimping machine was the one I chose after comparing five different models. Initially, I was worried about the precision, so I tested over 20 high-pressure oil pipe connectors—each crimped perfectly in one go without any leaks. Now, customer feedback is great, and the repeat purchase rate is high
-
MOutil hydraulique P32 très performant, sertissage parfait à chaque utilisation. Rapport qualité-prix imbattable, je recommande vivement cet équipement.
Poproś o wycenę
Użyj poniższego formularza kontaktowego, jeśli masz jakiekolwiek pytania, nasz zespół skontaktuje się z Tobą tak szybko, jak to możliwe.