Dane techniczne
Podkreślić:
E150 Przenośny hydrauliczny obciągacz węzłów
,Prosta struktura przenośny hydrauliczny obciągacz węzła
,E150 Wyrzutnik hydrauliczny do węży
Crimping Range:
14 - 127 mm
Hose Size:
1/4 - 3 cale
Die Sets:
15
Max. Opening:
35mm
Color:
Niebieski
Crimping Force:
780T
Product Name:
E150 Przenośny hydrauliczny obciągacz węzłów
Application:
Warsztat
System Pressure:
31,5 MPa
Power:
3kw
Size:
650*550*650mm
Weight:
250 kg
Kluczowe atrybuty
Nazwa marki:
MENSION
Numer modelu:
MS-E150
Miejsce pochodzenia:
CN
Certyfikacja:
CE RoHS
Minimalna ilość zamówienia:
1 SET
Cena:
Contact Us
Możliwość zaopatrzenia:
1000 zestawów miesięcznie
Czas dostawy:
2 - 7 dni roboczych
Warunki płatności:
L/C, D/A, D/P, T/T, Western Union, MoneyGram
Standardowe opakowanie:
Jedna sklejka na jeden zestaw
Opis produktu
Przenośny hydrauliczny urządzenie do kręcenia węzłów hamulcowych
Słynny przenośny hydrauliczny krymper MS-E150
Przenośna hydrauliczna maszyna do szczelinowania węzłów MS-E150 słynie z dużej pojemności szczelinowania węzłów z kompaktową strukturą.węże wodne lub powietrzne niskiego ciśnienia, drut i kable, rurki stalowe itp.
Główne cechy
- Duży zakres kręcenia od 1/4 cali do 3 cali
- Stal kuwana do tworzenia cylindra, wysoka stabilność
- Zestawy matri są o wysokiej obróbce cieplnej, wysokiej twardości
Dane techniczne
| Model | MS-E150 Przenośny hydrauliczny obciągacz węzłów |
|---|---|
| Zakres kręcenia | 14 - 127 (mm) |
| Siła przycisku | 780 (T) |
| Rozmiar węża | 1/4 - 3 cali |
| Max. otwarcie | 35 mm |
| Zestawy gumowe | 15 |
| Rodzaj zestawu biegów | 150 |
| Ciśnienie systemu | 31.5 (Mpa) |
| Dokładność | 0.01 (mm) |
| Kontrola | W państwach członkowskich |
| Napięcie standardowe | 220 (V) / 380 (V) |
| Moc silnika | 3 (KW) |
| Długość | 650 mm |
| Szerokość | 550 mm |
| Wysokość | 650 mm |
| Waga | 250 (kg) |
150 zestawów wycisków
| Nie umieraj. | Zakres kręcenia | Długość |
|---|---|---|
| 6* | 6 - 8 mm | 55 |
| 8* | 8 - 10 mm | 55 |
| 10* | 10 - 12 mm | 55 |
| 12* | 12 - 14 mm | 55 |
| 14 | 14 - 16 mm | 55 |
| 16 | 16 - 19 mm | 55 |
| 19 | 19 - 22 mm | 55 |
| 22 | 22 - 26 mm | 70 |
| 26 | 26 - 30 mm | 70 |
| 30 | 30 - 34 mm | 70 |
| 34 | 34 - 39 mm | 75 |
| 39 | 39 - 45 mm | 75 |
| 45 | 45 - 51 mm | 90 |
| 51 | 51 - 57 mm | 90 |
| 57 | 57 - 63 mm | 100 |
| 63 | 63 - 69 mm | 110 |
| 69 | 69 - 74 mm | 110 |
| 74 | 74 - 78 mm | 110 |
| 78 | 78 - 87 mm | 110 |
Uwaga:
1) Niestandardowe zestawy matri są dostępne w różnych rozmiarach lub kształtach
2) Dostępne są napięcia specjalne takie jak 110V, 208V, 240V, 415V
3) Pedal jest dostępny, aby uwolnić ręce
4) * dla niestandardowych zestawów matri
1) Niestandardowe zestawy matri są dostępne w różnych rozmiarach lub kształtach
2) Dostępne są napięcia specjalne takie jak 110V, 208V, 240V, 415V
3) Pedal jest dostępny, aby uwolnić ręce
4) * dla niestandardowych zestawów matri




Poproś o wycenę
Użyj poniższego formularza kontaktowego, jeśli masz jakiekolwiek pytania, nasz zespół skontaktuje się z Tobą tak szybko, jak to możliwe.