Maszyny do tłoczenia rur hydraulicznych z gumy
,Maszyna do prasowania rur 51KH
,Maszyna do prasowania rur hydraulicznych węża 51KH
MS-51KH węża prasowania maszyny jest w stanie kręcić wysokiego ciśnienia stali nierdzewnej splecione węże do 2 cali cztery lub sześć warstwy.z specjalnie zaprojektowanym narzędziem szybkiej zmiany.
- Duży zakres kręcenia od 1/4 do 2 cali
- Inteligentny panel obsługi, wygodniejszy
- Łatwe instalowanie zestawów matri, poprawa wydajności
- Urządzenie pozycjonowania o wysokiej dokładności
| Model | MS-51KH Maszyna do wyciągania węzłów |
|---|---|
| Zakres kręcenia | 14 - 87 mm |
| Siła przycisku | 500 (T) |
| Rozmiar węża | 1/4 - 2 (calo) |
| Max. otwarcie | 30 mm |
| Zestawy gumowe | 10 |
| Rodzaj zestawu biegów | 51 |
| Ciśnienie systemu | 31.5 (Mpa) |
| Dokładność | 0.05 (mm) |
| Kontrola | W państwach członkowskich |
| Napięcie standardowe | 220 (V) / 380 (V) |
| Moc silnika | 3 (KW) |
| Długość | 670 (mm) |
| Szerokość | 430 mm |
| Wysokość | 1520 (mm) |
| Waga | 310 (kg) |
| Nie umieraj. | Zakres kręcenia | Długość |
|---|---|---|
| 6* | 6 - 8 mm | 35 |
| 8* | 8 - 10 mm | 35 |
| 10* | 10 - 12 mm | 35 |
| 12* | 12 - 15 mm | 35 |
| 15 | 15 - 19 mm | 60 |
| 19 | 19 - 23 mm | 60 |
| 23 | 23 - 26 mm | 60 |
| 26 | 26 - 31 mm | 60 |
| 31 | 31 - 36 mm | 70 |
| 36 | 36 - 41 mm | 70 |
| 41 | 41 - 47 mm | 70 |
| 47 | 47 - 55 mm | 80 |
| 55 | 55 - 63 mm | 80 |
| 63 | 63 - 69 mm | 80 |
| 69* | 69 - 76 mm | 100 |
• * dla niestandardowych zestawów kształtowych
• Dostępne są dostosowane do potrzeb
• Dostępne są napięcia specjalne 110V, 208V, 240V, 415V

-
Works good, I use it to press the 2 wires hose SAE, perfect!
Użyj poniższego formularza kontaktowego, jeśli masz jakiekolwiek pytania, nasz zespół skontaktuje się z Tobą tak szybko, jak to możliwe.