Dane techniczne
Podkreślić:
500T używana hydrauliczna maszyna do kręcania węzłów
,51L używana hydrauliczna maszyna do kręcenia węzłów
,51L używana maszyna do kręcenia
Crimping Range:
14 - 87 mm
Hose Size:
1/4 - 2 cale
Die Sets:
10
Color:
Niebieski
Max. Opening:
30mm
Crimping Force:
500T
Product Name:
51L używana hydrauliczna maszyna do kręcenia węzłów
Application:
Warsztat
System Pressure:
31,5 MPa
Power:
3kw
Size:
800*640*1300mm
Weight:
320 kg
Kluczowe atrybuty
Nazwa marki:
MENSION
Numer modelu:
MS-51L
Miejsce pochodzenia:
CN
Certyfikacja:
CE RoHS
Minimalna ilość zamówienia:
1 SET
Cena:
Contact Us
Możliwość zaopatrzenia:
1000 zestawów miesięcznie
Czas dostawy:
2 - 7 dni roboczych
Warunki płatności:
L/C, D/A, D/P, T/T, Western Union, MoneyGram
Standardowe opakowanie:
Jedna sklejka na jeden zestaw
Opis produktu
Sprzedawana hydrauliczna maszyna do wyciągania węzłów
Wykorzystywana hydrauliczna maszyna do wycinania węzłów MS-51L
Opis
MS-51L ma ergonomiczną konstrukcję z komfortową wysokością obsługi, zmniejszając zmęczenie podczas pracy.Maszyna obsługuje zarówno półautomatyczne, jak i w pełni automatyczne operacje kręcenia.
Główne zalety
- Prosta i kompaktowa struktura dla łatwej instalacji i konserwacji
- Pedal stóp i przyciski do wygodnego obciążania
- Automatyczny tryb kręcania znacznie poprawia wydajność
- Duża pompa tłokowa zapewnia dużą siłę przy niskiej hałasie
DANIA TEKNICZNE
| Model | MS-51L Użyte urządzenie do kręcania hydraulicznego węża |
|---|---|
| Zakres kręcenia | 14 - 87 mm |
| Siła przycisku | 500 (T) |
| Rozmiar węża | 1/4 - 2 (calo) |
| Max. otwarcie | 30 mm |
| Zestawy gumowe | 10 |
| Rodzaj zestawu biegów | 51 |
| Ciśnienie systemu | 31.5 (Mpa) |
| Dokładność | 0.05 (mm) |
| Kontrola | W państwach członkowskich |
| Napięcie standardowe | 220 (V) / 380 (V) |
| Moc silnika | 3 (KW) |
| Długość | 800 mm |
| Szerokość | 640 (mm) |
| Wysokość | 1300 mm |
| Waga | 320 (kg) |
51 Zestawy do wycinania węzłów
| Nie umieraj. | Zakres kręcenia | Długość |
|---|---|---|
| 6* | 6 - 8 mm | 35 |
| 8* | 8 - 10 mm | 35 |
| 10* | 10 - 12 mm | 35 |
| 12* | 12 - 15 mm | 35 |
| 15 | 15 - 19 mm | 60 |
| 19 | 19 - 23 mm | 60 |
| 23 | 23 - 26 mm | 60 |
| 26 | 26 - 31 mm | 60 |
| 31 | 31 - 36 mm | 70 |
| 36 | 36 - 41 mm | 70 |
| 41 | 41 - 47 mm | 70 |
| 47 | 47 - 55 mm | 80 |
| 55 | 55 - 63 mm | 80 |
| 63 | 63 - 69 mm | 80 |
| 69* | 69 - 76 mm | 100 |
UWAGA
- * wskazuje niestandardowe zestawy matri
- Dostępne są dostosowane zestawy matri
- Dostępne są napięcia specjalne 110V, 208V, 240V, 415V
Wybór
- Szybkie narzędzie zmiany
- Kontrola UC

Ogólna ocena
5 GWIAZDEK
100%
4 gwiazdki
0
3 gwiazdki
0
2 gwiazdki
0
1 gwiazdka
0
Wszystkie recenzje
-
AUsed this P16 crimper daily for months. No leaks, no failures, crimps hold great under high pressure. Perfect for small-batch assembly and emergency repairs.
-
AReliable quality, easy to use, a great helper for starting a business.
-
MOutil hydraulique P32 très performant, sertissage parfait à chaque utilisation. Rapport qualité-prix imbattable, je recommande vivement cet équipement.
Poproś o wycenę
Użyj poniższego formularza kontaktowego, jeśli masz jakiekolwiek pytania, nasz zespół skontaktuje się z Tobą tak szybko, jak to możliwe.