Dane techniczne
Podkreślić:
Maszyna do kręcenia rur DX68
,Maszyna do kręcenia rur 51CG
,51CG hydrauliczny obciągacz rur
Crimping Range:
14 - 87 mm
Hose Size:
1/4 - 2 cale
Die Sets:
10
Color:
niebieski
Max. Opening:
30mm
Crimping Force:
500T
Product Name:
Zakuwarka do węży 51CG (DX68)
Application:
Warsztat
System Pressure:
31,5 MPa
Power:
3kw
Size:
800*640*1300mm
Weight:
320 kg
Kluczowe atrybuty
Nazwa marki:
MENSION
Numer modelu:
MS-51CG
Miejsce pochodzenia:
CN
Certyfikacja:
CE RoHS
Minimalna ilość zamówienia:
1 SET
Cena:
Contact Us
Możliwość zaopatrzenia:
1000 zestawów miesięcznie
Czas dostawy:
2 - 7 dni roboczych
Warunki płatności:
L/C, D/A, D/P, T/T, Western Union, MoneyGram
Standardowe opakowanie:
Jedna sklejka na jeden zestaw
Opis produktu
DX Hydraulic SC32 Crimper Pipe Crimping Machine
Maszyna do szczelinowania węzłów modelowa 51CG
Przegląd produktu
MS-51CG to wyspecjalizowana maszyna do wyciskania węzłów DX68 o pojemności wyciskania węzła o pojemności 2 cali. Wyposażony jest w wielofunkcyjny panel operacyjny obejmujący miernik ciśnienia, światło ostrzegawcze,naciśnij przycisk, przycisk otwierający, przełącznik zasilania i przełącznik zmiany trybu.
Główne zalety
- Pojemnik oleju hydraulicznego z jednego kawałka, ułatwiający utrzymanie
- Mikrometr o wysokiej precyzji
- Praca z niskim poziomem hałasu roboczego
- Pompy tłokowe o dużej sile
Specyfikacje techniczne
| Model | MS-51CG Maszyna do wyciągania węzłów |
|---|---|
| Zakres kręcenia | 14 - 87 mm |
| Siła przycisku | 500 (T) |
| Rozmiar węża | 1/4 - 2 (calo) |
| Max. otwarcie | 30 mm |
| Zestawy gumowe | 10 |
| Rodzaj zestawu biegów | 51 |
| Ciśnienie systemu | 31.5 (Mpa) |
| Dokładność | 0.05 (mm) |
| Kontrola | W państwach członkowskich |
| Napięcie standardowe | 220 (V) / 380 (V) |
| Moc silnika | 3 (KW) |
| Długość | 800 mm |
| Szerokość | 640 (mm) |
| Wysokość | 1300 mm |
| Waga | 320 (kg) |
51 Zestawy do wykończenia
| Nie umieraj. | Wymagania w odniesieniu do odnośników | Długość w mm |
|---|---|---|
| 6* | 6.0 - 8.0 | 35 |
| 8* | 8.0 - 10.0 | 35 |
| 10* | 10.0 - 12.0 | 35 |
| 12* | 12.0 - 15.0 | 35 |
| 15 | 15.0 - 19.0 | 60 |
| 19 | 19.0 - 23.0 | 60 |
| 23 | 23.0 - 26.0 | 60 |
| 26 | 26.0 - 31.0 | 60 |
| 31 | 31.0 - 36.0 | 70 |
| 36 | 36.0-41.0 | 70 |
| 41 | 41.0 - 47.0 | 70 |
| 47 | 47.0-55.0 | 80 |
| 55 | 55.0 - 63.0 | 80 |
| 63 | 63.0 - 69.0 | 80 |
| 69* | 69.0 - 76.0 | 90 |
Ważne uwagi
- "*" oznacza niestandardową formę
- Dostępne są dostosowane zestawy matri
- Dostępne są napięcia specjalne 110V, 208V, 240V, 415V
Akcesoria opcjonalne
- Szybkie narzędzie zmiany
- System sterowania UC
Cechy maszyny
Przystępny dla użytkownika projekt
Światło robocze umożliwia wyraźną widoczność podczas kręcenia w celu zapobiegania wypadkom; tarcza vernier wykorzystuje połączenie magnetyczne do łatwej instalacji i usuwania.
Wygodne przechowywanie
Skrzynka boczna do zorganizowanego przechowywania zestawów, dzięki czemu zmiany i instalacja są szybkie i łatwe.
Podwójne tryby działania
Dwa tryby działania: automatyczne i półautomatyczne (ręczne), umożliwiające użytkownikom wybór w zależności od ich potrzeb; sygnał wskaźnika ostrzega przy osiągnięciu ustawionej średnicy.
Produkcja zespołów hydraulicznych
Profesjonalne tworzenie hydraulicznych węzłów z użyciem maszyny kręcającej MS-51CG.

Ogólna ocena
5 GWIAZDEK
67%
4 gwiazdki
33%
3 gwiazdki
0
2 gwiazdki
0
1 gwiazdka
0
Wszystkie recenzje
-
I really like this tool; it allows me to fabricate hydraulic lines right in the workshop. I did have to wait an extra five days for the custom-made special dies. Overall, I think this crimper offers excellent value for money.
-
AThose who open a truck repair shop usually apply pressure to the brake oil pipe and hydraulic oil pipe of the truck. The manual version has sufficient pressure and the joint is tightly pressed. The truck runs long distances without oil leakage, which is recognized by the driver. The machine is durable and can be used in stores, as well as in places without electricity outdoors
-
Works good, I use it to press the 2 wires hose SAE, perfect!
Poproś o wycenę
Użyj poniższego formularza kontaktowego, jeśli masz jakiekolwiek pytania, nasz zespół skontaktuje się z Tobą tak szybko, jak to możliwe.