Dane techniczne
Podkreślić:
Ręczna maszyna do kręcenia węzłów DX68
,51M DX68 Maszyna do szczelinowania węzłów
,DX68 51M Maszyna do szczelinowania węzłów
Crimping Range:
14 - 87 mm
Hose Size:
1/4 - 2 cale
Die Sets:
10
Color:
niebieski
Max. Opening:
31mm
Crimping Force:
350T
Product Name:
Zakuwarka do węży 51M (DX68)
Application:
Warsztat
System Pressure:
31,5 MPa
Power:
Pompka ręczna
Size:
730*550*680mm
Weight:
170 kg
Kluczowe atrybuty
Nazwa marki:
MENSION
Numer modelu:
MS-51M
Miejsce pochodzenia:
CN
Certyfikacja:
CE RoHS
Minimalna ilość zamówienia:
1 SET
Cena:
Contact Us
Możliwość zaopatrzenia:
1000 zestawów miesięcznie
Czas dostawy:
2 - 7 dni roboczych
Warunki płatności:
L/C, D/A, D/P, T/T, Western Union, MoneyGram
Standardowe opakowanie:
Jedna sklejka na jeden zestaw
Opis produktu
Ręczna prasa do węży DX68
Przenośna ręczna hydrauliczna wysokociśnieniowa prasa do węży do zaciskania końcówek rur ciśnieniowych ze standardowym zestawem dziesięciu matryc, odpowiednia do produkcji pojedynczych węży.
Kluczowe zalety
- Kompaktowa konstrukcja i lekka waga
- Łatwy mechanizm zwalniania ciśnienia
- Szybka prędkość pracy
- Niski koszt konserwacji
Specyfikacje techniczne
| Model | Prasa do węży 51M |
| Zakres zaciskania | 14 - 87 mm |
| Siła zaciskania | 350 T |
| Rozmiar węża | 1/4 - 2 cala |
| Maksymalne otwarcie | 31 mm |
| Zestawy matryc | 10 |
| Typ zestawu matryc | 51 |
| Ciśnienie systemu | 31,5 Mpa |
| Dokładność | 0,01 mm |
| Sterowanie | MS |
| Standardowe napięcie | Pompa ręczna |
| Moc silnika | Pompa ręczna |
| Długość | 730 mm |
| Szerokość | 550 mm |
| Wysokość | 680 mm |
| Waga | 170 KG |
Zestawy matryc do prasy 51
| Nr matrycy | Zakres zaciskania | Długość |
|---|---|---|
| 6* | 6 - 8 mm | 35 |
| 8* | 8 - 10 mm | 35 |
| 10* | 10 - 12 mm | 35 |
| 12* | 12 - 14 mm | 35 |
| 15 | 15 - 19 mm | 60 |
| 19 | 19 - 23 mm | 60 |
| 23 | 13 - 26 mm | 60 |
| 26 | 26 - 31 mm | 60 |
| 31 | 31 - 36 mm | 70 |
| 36 | 36 - 41 mm | 70 |
| 41 | 41 - 47 mm | 70 |
| 47 | 47 - 55 mm | 80 |
| 55 | 55 - 63 mm | 80 |
| 63 | 63 - 74 mm | 80 |
Ważne uwagi
• * oznacza niestandardowe zestawy matryc
• Niestandardowe zestawy matryc dostępne na życzenie
• Maksymalne otwarcie odnosi się do skoku między całkowicie zamkniętymi i całkowicie otwartymi zestawami matryc
Akcesoria opcjonalne
- Narzędzie do szybkiej wymiany
- Stojak na zestawy matryc do szybkiej wymiany
- System sterowania UC

Ogólna ocena
5 GWIAZDEK
100%
4 gwiazdki
0
3 gwiazdki
0
2 gwiazdki
0
1 gwiazdka
0
Wszystkie recenzje
-
AUsed this P16 crimper daily for months. No leaks, no failures, crimps hold great under high pressure. Perfect for small-batch assembly and emergency repairs.
-
SI've been running a hardware store for three years. This hydraulic crimping machine was the one I chose after comparing five different models. Initially, I was worried about the precision, so I tested over 20 high-pressure oil pipe connectors—each crimped perfectly in one go without any leaks. Now, customer feedback is great, and the repeat purchase rate is high
-
MOutil hydraulique P32 très performant, sertissage parfait à chaque utilisation. Rapport qualité-prix imbattable, je recommande vivement cet équipement.
Poproś o wycenę
Użyj poniższego formularza kontaktowego, jeśli masz jakiekolwiek pytania, nasz zespół skontaktuje się z Tobą tak szybko, jak to możliwe.