Dane techniczne
Podkreślić:
51DC Naprawa używanej maszyny do kręcania węzłów
,Naprawa węzłów używana maszyna do kręcenia węzłów
,Maszyna do kręcania węży 51DC
Crimping Range:
14 - 87 mm
Hose Size:
1/4 - 2 cale
Die Sets:
10
Color:
Niebieski
Max. Opening:
30mm
Crimping Force:
300T
Product Name:
51DC Używana maszyna do kręcenia hydraulicznych węzłów
Application:
Warsztat
System Pressure:
31,5 MPa
Power:
2,2 kW
Size:
650*600*600mm
Weight:
170 kg
Kluczowe atrybuty
Nazwa marki:
MENSION
Numer modelu:
MS-51DC
Miejsce pochodzenia:
CN
Certyfikacja:
CE RoHS
Minimalna ilość zamówienia:
1 SET
Cena:
Contact Us
Możliwość zaopatrzenia:
1000 zestawów miesięcznie
Czas dostawy:
2 - 7 dni roboczych
Warunki płatności:
L/C, D/A, D/P, T/T, Western Union, MoneyGram
Standardowe opakowanie:
Jedna sklejka na jeden zestaw
Opis produktu
Wytwórnia Stosowana maszyna do zaciskania węża Synflex Hydraulic Hose Crimper
HIDRAULICZNA maszyna do wyciągania węzłów 51DC
Opis
Nowy typ MS-51DC jest zaprojektowany do hydraulicznego wysokiego ciśnienia węża gumowego z stali nierdzewnej.
Główne cechy
- Wygodna instalacja zestawów matri
- Pozostałe maszyny i urządzenia do maszynowania
- Mikrometr wysokiej precyzji
- Działanie pedałowe dla większej wygody
DANIA TEKNICZNE
| Model | MS-51DC Hydrauliczna Maszyna do wyciągania węzłów |
|---|---|
| Zakres kręcenia | 14 - 87 mm |
| Siła przycisku | 300 (T) |
| Rozmiar węża | 1/4 - 2 (calo) |
| Max. otwarcie | 30 mm |
| Zestawy gumowe | 10 |
| Rodzaj zestawu biegów | 51 |
| Ciśnienie systemu | 31.5 (Mpa) |
| Dokładność | 0.05 (mm) |
| Kontrola | W państwach członkowskich |
| Napięcie standardowe | 220 (V) / 380 (V) |
| Moc silnika | 3 (KW) |
| Długość | 650 mm |
| Szerokość | 600 mm |
| Wysokość | 600 mm |
| Waga | 170 (kg) |
51 Zestawy CRIMPER DIE
| Nie umieraj. | Wymagania w odniesieniu do odnośników | Długość w mm |
|---|---|---|
| 6* | 6.0 - 8.0 | 35 |
| 8* | 8.0 - 10.0 | 35 |
| 10* | 10.0 - 12.0 | 35 |
| 12* | 12.0 - 15.0 | 35 |
| 15 | 15.0 - 19.0 | 60 |
| 19 | 19.0 - 23.0 | 60 |
| 23 | 23.0 - 26.0 | 60 |
| 26 | 26.0 - 31.0 | 60 |
| 31 | 31.0 - 36.0 | 70 |
| 36 | 36.0-41.0 | 70 |
| 41 | 41.0 - 47.0 | 70 |
| 47 | 47.0-55.0 | 80 |
| 55 | 55.0 - 63.0 | 80 |
| 63 | 63.0 - 69.0 | 80 |
| 69* | 69.0 - 76.0 | 90 |
UWAGA
- " * " oznacza niestandardowe zestawy matri
- Niestandardowe zestawy matri są dostępne na żądanie
- Dostępne napięcia przemiennego: 110V, 208V, 220V, 240V, 380V, 415V

WZORY

Ogólna ocena
5 GWIAZDEK
100%
4 gwiazdki
0
3 gwiazdki
0
2 gwiazdki
0
1 gwiazdka
0
Wszystkie recenzje
-
AUsed this P16 crimper daily for months. No leaks, no failures, crimps hold great under high pressure. Perfect for small-batch assembly and emergency repairs.
-
WP32 is very practical for our market. It handles 1/4" to 2" hoses easily. My workers learned quickly, and efficiency improved a lot. Thank you!
-
MOutil hydraulique P32 très performant, sertissage parfait à chaque utilisation. Rapport qualité-prix imbattable, je recommande vivement cet équipement.
Poproś o wycenę
Użyj poniższego formularza kontaktowego, jeśli masz jakiekolwiek pytania, nasz zespół skontaktuje się z Tobą tak szybko, jak to możliwe.