Przenośna maszyna do cięcia węży
,Maszyna do cięcia węzłów pod ciśnieniem
,Maszyna do cięcia rur gumowych z akumulatorami
MS-DC51C(12V) to mobilna maszyna do cięcia węży do samochodów dostawczych, zasilana akumulatorem samochodowym 12V. Oferuje elastyczność i wygodę w zakresie cięcia węży na miejscu.
| Model | Maszyna do Cięcia Węży MS-DC51C (12V) |
|---|---|
| Rozmiar Węża | 1/8" - 2" |
| Prędkość Cięcia | 2700 (obr./min) |
| Tarcza Tnąca | 350*32 (mm) |
| Ilość Tarcz Tnących | 1 (szt.) |
| Silnik | Zasilanie DC 12V / 24V |
| Długość | 650 (mm) |
| Szerokość | 430 (mm) |
| Wysokość | 600 (mm) |
| Waga | 70 (kg) |
Maszyna jest zasilana z gniazdka zapalniczki samochodowej DC, wyposażona w mocny silnik zdolny do cięcia czterech hydraulicznych węży wysokociśnieniowych ze spiralą ze stali nierdzewnej, węży wodnych lub powietrznych niskociśnieniowych, węży PTFE z oplotem ze stali nierdzewnej i innych.
- Różne rodzaje mechanicznych rur olejowych wysokociśnieniowych
- Rury oskrzelowe, wodne i złącza kablowe
- Rury klimatyzacyjne samochodowe i węże wspomagania kierownicy
- Węże olejowe i rury zasilające benzynę
- Materiały budowlane oraz codzienne zakuwanie i łączenie węży wodnych
- Nadaje się do samochodów, maszyn budowlanych, maszyn hydraulicznych, sprzętu spawalniczego i tnącego oraz innych branż

-
AReliable quality, easy to use, a great helper for starting a business.
-
AThose who open a truck repair shop usually apply pressure to the brake oil pipe and hydraulic oil pipe of the truck. The manual version has sufficient pressure and the joint is tightly pressed. The truck runs long distances without oil leakage, which is recognized by the driver. The machine is durable and can be used in stores, as well as in places without electricity outdoors
-
MOutil hydraulique P32 très performant, sertissage parfait à chaque utilisation. Rapport qualité-prix imbattable, je recommande vivement cet équipement.
Użyj poniższego formularza kontaktowego, jeśli masz jakiekolwiek pytania, nasz zespół skontaktuje się z Tobą tak szybko, jak to możliwe.