Dane techniczne
Podkreślić:
Maszyna do kręcenia hydraulicznego węża Mension
,Gęsta hydrauliczna maszyna do kręcenia węzłów
,Maszyna do kręcenia elastycznych węzłów
Crimping Range:
14 - 87 mm
Hose Size:
1/4 - 2 cale
Die Sets:
10
Crimping Force:
640T
Max. Opening:
31mm
OEM:
Tak
Power:
4kw
Size:
630*450*600mm
Weight:
200 kg
Hydraulic Oil:
T46
Kluczowe atrybuty
Nazwa marki:
MENSION
Numer modelu:
MS - E38
Miejsce pochodzenia:
CN
Certyfikacja:
CE RoHS
Minimalna ilość zamówienia:
1 SET
Cena:
Contact Us
Możliwość zaopatrzenia:
1000 zestawów miesięcznie
Czas dostawy:
2 - 7 dni roboczych
Warunki płatności:
L/C, D/A, D/P, T/T, Western Union, MoneyGram
Standardowe opakowanie:
Jedna sklejka na jeden zestaw
Opis produktu
Elastyczna prasa do węży hydraulicznych P20
Prasa do zaciskania węży hydraulicznych 6mm - 51mm z 4 warstwami
Elastyczna prasa do węży hydraulicznych MS-E38
Prasa hydrauliczna do węży E38 jest znana ze swojej zwartej konstrukcji i opłacalności.
Przeznaczona do produkcji wysokociśnieniowych gumowych węży hydraulicznych o średnicach od 1/4" do 2".
Kluczowe cechy
- Szybki mechanizm otwierania dla zwiększenia produktywności
- Cicha praca dzięki technologii cichego zaciskania
- Zaawansowana konstrukcja przepływu oleju dla efektywności energetycznej
- Trzpień zaworu elektromagnetycznego o wysokiej twardości dla przedłużonej żywotności
Specyfikacje techniczne
| Model | Prasa MS-E38 |
| Zakres zaciskania | 14 - 87 mm |
| Siła zaciskania | 640 ton |
| Rozmiar węża | 1/4" - 2" (4SH) |
| Maksymalne otwarcie | 31 mm |
| Zestawy matryc | 10 |
| Typ zestawu matryc | 38 |
| Ciśnienie systemowe | 31,5 MPa |
| Dokładność | 0,01 mm |
| System sterowania | MS |
| Standardowe napięcie | 220V / 380V |
| Moc silnika | 4 KW |
| Wymiary (dł.*szer.*wys.) | 630 * 450 * 600 mm |
| Waga | 200 KG (bez oleju) |
| Pojemność oleju hydraulicznego | 50 litrów |
Zestawy matryc do prasy 38
| Nr matrycy | Zakres zaciskania | Długość |
|---|---|---|
| 6* | 6 - 8 mm | 35 mm |
| 8* | 8 - 10 mm | 35 mm |
| 10* | 10 - 12 mm | 35 mm |
| 12* | 12 - 14 mm | 35 mm |
| 14 | 14 - 16 mm | 60 mm |
| 16 | 16 - 20 mm | 60 mm |
| 20 | 20 - 22 mm | 60 mm |
| 22 | 22 - 26 mm | 60 mm |
| 26 | 26 - 30 mm | 60 mm |
| 30 | 30 - 38 mm | 70 mm |
| 38 | 38 - 46 mm | 70 mm |
| 46 | 46 - 54 mm | 80 mm |
| 54 | 54 - 64 mm | 80 mm |
| 64 | 64 - 69 mm | 80 mm |
| 69* | 69 - 76 mm | 110 mm |
Dodatkowe informacje:
• Dostępne niestandardowe zestawy matryc w różnych rozmiarach lub kształtach
• Napięcia specjalne: 110V, 208V, 240V, 415V (60HZ)
• Opcja pedału nożnego do obsługi bez użycia rąk
• * oznacza niestandardowe zestawy matryc
• Dostępne niestandardowe zestawy matryc w różnych rozmiarach lub kształtach
• Napięcia specjalne: 110V, 208V, 240V, 415V (60HZ)
• Opcja pedału nożnego do obsługi bez użycia rąk
• * oznacza niestandardowe zestawy matryc
Zaawansowane cechy konstrukcyjne
Podstawa matrycy z podwójnym fazowaniem
Posiada zaawansowaną dwufazową konstrukcję zapewniającą wyższą dokładność i zwiększoną siłę zaciskania.
Nowoczesny system zaworów hydraulicznych
Konstrukcja o wysokim ciśnieniu systemowym z łatwym dostępem serwisowym dla optymalnej wydajności.
10 zestawów matryc zaprojektowanych z myślą o użytkowniku
Obszerna kolekcja zestawów matryc do węży hydraulicznych ze stali nierdzewnej w oplocie od 1/4" do 2".
Mikrometr o wysokiej stabilności
Łatwa konserwacja, wysoka dokładność pomiaru i wygodna obsługa dla precyzyjnego zaciskania.
Zastosowania prasy do węży E38
Szybka usługa dostawy
Ogólna ocena
5 GWIAZDEK
100%
4 gwiazdki
0
3 gwiazdki
0
2 gwiazdki
0
1 gwiazdka
0
Wszystkie recenzje
-
AUsed this P16 crimper daily for months. No leaks, no failures, crimps hold great under high pressure. Perfect for small-batch assembly and emergency repairs.
-
TAs a shop specializing in precision machinery, we have exceptionally high precision requirements for crimping machines. This equipment features adjustable crimping stroke with minimal error, ensuring oil-free connections after crimping. Even beginners can quickly learn—just 30 minutes of training enables them to operate it independently
-
Works good, I use it to press the 2 wires hose SAE, perfect!
Poproś o wycenę
Użyj poniższego formularza kontaktowego, jeśli masz jakiekolwiek pytania, nasz zespół skontaktuje się z Tobą tak szybko, jak to możliwe.