Dane techniczne
Podkreślić:
używany hydrauliczny kręgarz węża 150T
,P16HPU używany hydrauliczny zaciszacz węzła
,P16HPU Stosowany krotkarz do węzłów
Crimping Range:
14 - 45 mm
Hose Size:
1/4 - 1 cal
Die Sets:
7
Color:
Niebieski
Max. Opening:
20mm
Crimping Force:
150t
Product Name:
Maszyna do zaciskania węży P16HPU
Application:
Praca
System Pressure:
31,5 MPa
Power:
Pompka ręczna
Size:
400*320*300mm
Weight:
32 kg
Kluczowe atrybuty
Nazwa marki:
MENSION
Numer modelu:
MS-P16HPU
Miejsce pochodzenia:
CN
Certyfikacja:
CE RoHS
Minimalna ilość zamówienia:
1 SET
Cena:
Contact Us
Możliwość zaopatrzenia:
1000 zestawów miesięcznie
Czas dostawy:
2 - 7 dni roboczych
Warunki płatności:
L/C, D/A, D/P, T/T, Western Union, MoneyGram
Standardowe opakowanie:
Jedna sklejka na jeden zestaw
Opis produktu
Używany hydrauliczny krymper węzłowy AirHose Ferrule Krymper narzędzie Parker Enerpac Crimper
Służba hydrauliczna maszyna do obcinania węzłów MS-P16HPU
Przegląd produktu
MS-P16HP hydrauliczna maszyna do zaciskania węzłów może być stosowana do zaciskania węzłów gumowych pod wysokim ciśnieniem, zmniejszania średnicy rur stalowych, tłoczenia liny drukowanej, zaciskania kabli itp.
Główne zalety
- Duża pojemność kręcenia przy małych rozmiarach
- Wysoka dokładność sterowania średnicą
- Włókna sztuczne, wysokiej twardości
- Zainstalowanie bezpiecznych zestawów
Specyfikacje techniczne
| Model | P16HP Używana hydrauliczna maszyna do wyciągania węzłów |
|---|---|
| Zakres kręcenia | 14 - 47 mm |
| Siła przycisku | 150 (T) |
| Rozmiar węża | 1/4 - 1 (calo) |
| Max. otwarcie | 20 mm |
| Zestawy gumowe | 7 |
| Rodzaj zestawu biegów | P16 |
| Ciśnienie systemu | 31.5 (Mpa) |
| Dokładność | 0.01 (mm) |
| Kontrola | W państwach członkowskich |
| Napięcie standardowe | Pompa ręczna |
| Moc silnika | Pompa ręczna |
| Długość | 400 mm |
| Szerokość | 320 mm |
| Wysokość | 300 mm |
| Waga | 32 (kg) |
P16 Zestawy matrycy do maszyn do obróbki ścieków
| Nie umieraj. | Zakres kręcenia | Długość |
|---|---|---|
| 6* | 6 - 8 mm | 55 |
| 8* | 8 - 10 mm | 55 |
| 10* | 10 - 12 mm | 55 |
| 12* | 12 - 14 mm | 55 |
| 14 | 14 - 16 mm | 55 |
| 16 | 16 - 19 mm | 55 |
| 19 | 19 - 23 mm | 55 |
| 23 | 23 - 27 mm | 55 |
| 27 | 27 - 31 mm | 55 |
| 31 | 31 - 35 mm | 65 |
| 35 | 35 - 41 mm | 65 |
Ważne uwagi
- * do niestandardowych zestawów kształtowych
- Dostępne są dostosowane zestawy matri
- Maksymalne otwarcie to odcinek pomiędzy zestawami matri w pełni zamkniętymi i w pełni otwartymi
Akcesoria opcjonalne
- Szybkie narzędzie zmiany
- Szybka zmiana stoiska
- Kontrola UC




Ogólna ocena
5 GWIAZDEK
67%
4 gwiazdki
33%
3 gwiazdki
0
2 gwiazdki
0
1 gwiazdka
0
Wszystkie recenzje
-
I really like this tool; it allows me to fabricate hydraulic lines right in the workshop. I did have to wait an extra five days for the custom-made special dies. Overall, I think this crimper offers excellent value for money.
-
AUsed this P16 crimper daily for months. No leaks, no failures, crimps hold great under high pressure. Perfect for small-batch assembly and emergency repairs.
-
TAs a shop specializing in precision machinery, we have exceptionally high precision requirements for crimping machines. This equipment features adjustable crimping stroke with minimal error, ensuring oil-free connections after crimping. Even beginners can quickly learn—just 30 minutes of training enables them to operate it independently
Poproś o wycenę
Użyj poniższego formularza kontaktowego, jeśli masz jakiekolwiek pytania, nasz zespół skontaktuje się z Tobą tak szybko, jak to możliwe.