Dane techniczne
Podkreślić:
Ergonomiczna maszyna do wyciągania rur AC
,Kompaktowa maszyna do kręcenia rur AC
,AC P16HP Crimping Machine
Crimping Range:
14 - 45 mm
Hose Size:
1/4 - 1 cal
Die Sets:
7
Color:
Niebieski
Max. Opening:
20mm
Crimping Force:
150t
Product Name:
P16HP Maszyna do wyciągania węzłów AC
Application:
Warsztat
System Pressure:
31,5 MPa
Power:
Pompka ręczna
Size:
400*320*300mm
Weight:
32 kg
Kluczowe atrybuty
Nazwa marki:
MENSION
Numer modelu:
MS-P16HP
Miejsce pochodzenia:
CN
Certyfikacja:
CE RoHS
Minimalna ilość zamówienia:
1 SET
Cena:
Contact Us
Możliwość zaopatrzenia:
1000 zestawów miesięcznie
Czas dostawy:
2 - 7 dni roboczych
Warunki płatności:
L/C, D/A, D/P, T/T, Western Union, MoneyGram
Standardowe opakowanie:
Jedna sklejka na jeden zestaw
Opis produktu
Ergonomiczne projektowanie Maszyna do wycinania rur AC Finn Power P16HP ręczna wycinarka
ERGONOMICZNA maszyna do wycinania węzłów AC MS-P16HP
Opis
MS-P16HP jest kompaktową, lekką jednostką przeznaczoną do kręcania węży o średnicy od 1/4 do 1 cali.
Zalety
- Kompaktny rozmiar dla łatwego przenoszenia do dowolnego miejsca
- Zestawy matricowe o wysokiej twardości dla trwałości
- Wysokiej dokładności sterowanie średnicą
- Pompy hydrauliczne znanych marek
DANIA TEKNICZNE
| Model | P16HP Maszyna do wyciągania węzłów AC |
|---|---|
| Zakres kręcenia | 14 - 47 mm |
| Siła przycisku | 150 (T) |
| Rozmiar węża | 1/4 - 1 (calo) |
| Max. otwarcie | 20 mm |
| Zestawy gumowe | 7 |
| Rodzaj zestawu biegów | P16 |
| Ciśnienie systemu | 31.5 (Mpa) |
| Dokładność | 0.01 (mm) |
| Kontrola | W państwach członkowskich |
| Napięcie standardowe | Pompa ręczna |
| Moc silnika | Pompa ręczna |
| Długość | 400 mm |
| Szerokość | 320 mm |
| Wysokość | 300 mm |
| Waga | 32 (kg) |
P16 Zestawy wyciskiwarek dla węzłów
| Nie umieraj. | Zakres kręcenia | Długość |
|---|---|---|
| 6* | 6 - 8 mm | 55 |
| 8* | 8 - 10 mm | 55 |
| 10* | 10 - 12 mm | 55 |
| 12* | 12 - 14 mm | 55 |
| 14 | 14 - 16 mm | 55 |
| 16 | 16 - 19 mm | 55 |
| 19 | 19 - 23 mm | 55 |
| 23 | 23 - 27 mm | 55 |
| 27 | 27 - 31 mm | 55 |
| 31 | 31 - 35 mm | 65 |
| 35 | 35 - 41 mm | 65 |
UWAGA
- * wskazuje niestandardowe zestawy matri
- Niestandardowe zestawy matri są dostępne na żądanie
- Maksymalne otwarcie odnosi się do ruchu między kompletnie zamkniętymi i kompletnie otwartymi zestawami matri.
Wymagane akcesoria
- Szybkie narzędzie zmiany
- Szybka zmiana stoiska
- System sterowania UC

Ogólna ocena
5 GWIAZDEK
100%
4 gwiazdki
0
3 gwiazdki
0
2 gwiazdki
0
1 gwiazdka
0
Wszystkie recenzje
-
AReliable quality, easy to use, a great helper for starting a business.
-
SI've been running a hardware store for three years. This hydraulic crimping machine was the one I chose after comparing five different models. Initially, I was worried about the precision, so I tested over 20 high-pressure oil pipe connectors—each crimped perfectly in one go without any leaks. Now, customer feedback is great, and the repeat purchase rate is high
-
Works good, I use it to press the 2 wires hose SAE, perfect!
Poproś o wycenę
Użyj poniższego formularza kontaktowego, jeśli masz jakiekolwiek pytania, nasz zespół skontaktuje się z Tobą tak szybko, jak to możliwe.