Maszyna do kręcenia węzłów z wieloma narzędziami
,E130-I Przenośna maszyna do wyciągania węzłów
,E130-I Przenośna maszyna do kręcenia
MS-E130-I przenośny hydrauliczny krymper węża jest wyposażony w 13 standardowych zestawów matrycy, nadających się do krympowania węża od 1/4 cala do 2 1/2 cala.ta maszyna zapewnia wysoką stabilność i doskonałą wydajność nawet po latach użytkowania.
- Zaawansowana technologia produkcji cylindrów o wysokiej twardości i stabilności
- Zestawy matri z obróbką supercieplną, osiągające wysoką twardość HRC58-63
- Standardowy pedał stopy uwalnia ręce do łatwego trzymania dużych węzłów
- Prosty projekt przy niskich kosztach utrzymania
| Specyfikacja | Wartość |
|---|---|
| Model | MS-E130-I Przenośny hydrauliczny obciągacz węzłów |
| Zakres kręcenia | 14 - 87 mm |
| Siła przycisku | 650 (T) |
| Rozmiar węża | 1/4 - 2,5 (calo) |
| Max. otwarcie | 31 mm |
| Zestawy gumowe | 13 |
| Rodzaj zestawu biegów | P32 |
| Ciśnienie systemu | 31.5 (Mpa) |
| Dokładność | 0.01 (mm) |
| Kontrola | W państwach członkowskich |
| Napięcie standardowe | 220 (V) / 380 (V) |
| Moc silnika | 3.75 (KW) |
| Długość | 650 mm |
| Szerokość | 550 mm |
| Wysokość | 1360 (mm) |
| Waga | 310 (kg) |
| Nie umieraj. | Zakres kręcenia | Długość |
|---|---|---|
| 6* | 6 - 8 mm | 55 |
| 8* | 8 - 10 mm | 55 |
| 10* | 10 - 12 mm | 55 |
| 12* | 12 - 14 mm | 55 |
| 14 | 14 - 16 mm | 55 |
| 16 | 16 - 19 mm | 55 |
| 19 | 19 - 22 mm | 55 |
| 22 | 22 - 26 mm | 70 |
| 26 | 26 - 30 mm | 70 |
| 30 | 30 - 34 mm | 70 |
| 34 | 34 - 39 mm | 75 |
| 39 | 39 - 45 mm | 75 |
| 45 | 45 - 51 mm | 90 |
| 51 | 51 - 57 mm | 90 |
| 57 | 57 - 63 mm | 100 |
| 63 | 63 - 69 mm | 110 |
| 69 | 69 - 78 mm | 110 |
* do niestandardowych zestawów matri
Dostępne są dostosowane zestawy matri
Dostępne są napięcia specjalne 110V, 208V, 240V, 415V

-
I really like this tool; it allows me to fabricate hydraulic lines right in the workshop. I did have to wait an extra five days for the custom-made special dies. Overall, I think this crimper offers excellent value for money.
-
AThose who open a truck repair shop usually apply pressure to the brake oil pipe and hydraulic oil pipe of the truck. The manual version has sufficient pressure and the joint is tightly pressed. The truck runs long distances without oil leakage, which is recognized by the driver. The machine is durable and can be used in stores, as well as in places without electricity outdoors
-
WP32 is very practical for our market. It handles 1/4" to 2" hoses easily. My workers learned quickly, and efficiency improved a lot. Thank you!
Użyj poniższego formularza kontaktowego, jeśli masz jakiekolwiek pytania, nasz zespół skontaktuje się z Tobą tak szybko, jak to możliwe.