Dane techniczne
Podkreślić:
Maszyna do kręcania hydraulicznego węża z stali nierdzewnej
,Maszyna do kręcenia hydraulicznych węzłów
,Maszyna do kręcania węzłów z przędzy
Crimping Range:
14-87 mm
Hose Size:
1/4-2,5 cala
Die Sets:
13
Color:
niebieski
Max. Opening:
31mm
Crimping Force:
650T
System Pressure:
31,5 MPa
Power:
3,75 kW
Size:
650*550*1360mm
Weight:
310 kg
Kluczowe atrybuty
Nazwa marki:
MENSION
Numer modelu:
MS-P32
Miejsce pochodzenia:
CN
Certyfikacja:
CE RoHS
Minimalna ilość zamówienia:
1 SET
Cena:
Contact Us
Możliwość zaopatrzenia:
1000 zestawów miesięcznie
Czas dostawy:
2 - 7 dni roboczych
Warunki płatności:
L/C, D/A, D/P, T/T, Western Union, MoneyGram
Standardowe opakowanie:
Jedna sklejka na jeden zestaw
Opis produktu
MS-E130-I Hydrauliczna maszyna do kręcenia węzłów
Profesjonalny hydrauliczny krymper węża z zaawansowaną technologią sterowania MS, przeznaczony do warsztatów i zakładów produkcyjnych montażu węży.
Główne zalety
- Japoński zawór NACHI dla wyższej siły przycisku i wydłużonej żywotności
- System szybkiej wymiany narzędzi znacząco skraca czas zmiany maty
- Działanie na pedale stóp pozwala na uwolnienie obu rąk w celu zwiększenia wydajności
Specyfikacje techniczne
| Model | Maszyna do kręcenia MS-E130-I |
|---|---|
| Zakres kręcenia | 14 - 87 mm |
| Siła przycisku | 650 (T) |
| Rozmiar węża | 1/4 - 2,5 (calo) |
| Max. otwarcie | 31 mm |
| Zestawy gumowe | 13 |
| Rodzaj zestawu biegów | P32 |
| Ciśnienie systemu | 31.5 (Mpa) |
| Dokładność | 0.01 (mm) |
| Kontrola | W państwach członkowskich |
| Napięcie standardowe | 220 (V) / 380 (V) |
| Moc silnika | 3.75 (KW) |
| Długość | 650 mm |
| Szerokość | 550 mm |
| Wysokość | 1360 (mm) |
| Waga | 310 (kg) |
P32 Zestawy matrycy do maszyny do kręcenia
| Nie umieraj. | Zakres kręcenia | Długość |
|---|---|---|
| 6* | 6 - 8 mm | 55 |
| 8* | 8 - 10 mm | 55 |
| 10* | 10 - 12 mm | 55 |
| 12* | 12 - 14 mm | 55 |
| 14 | 14 - 16 mm | 55 |
| 16 | 16 - 19 mm | 55 |
| 19 | 19 - 22 mm | 55 |
| 22 | 22 - 26 mm | 70 |
| 26 | 26 - 30 mm | 70 |
| 30 | 30 - 34 mm | 70 |
| 34 | 34 - 39 mm | 75 |
| 39 | 39 - 45 mm | 75 |
| 45 | 45 - 51 mm | 90 |
| 51 | 51 - 57 mm | 90 |
| 57 | 57 - 63 mm | 100 |
| 63 | 63 - 69 mm | 110 |
| 69 | 69 - 78 mm | 110 |
* Niestandardowe zestawy drutowe. Dostępne są dostosowane zestawy drutowe i napięcia specjalne (110V, 208V, 240V, 415V).
Funkcje Premium
Kompaktowa struktura:Projekt lekki dla łatwej mobilności i umieszczenia
Zestawy matri CR12MOV:13 zestawów matri z twardością 59-63HRC i narzędziem szybkiej wymiany dla zwiększenia wydajności
Silnik miedziany:Aluminiowa powłoka zapewnia doskonałą rozpraszanie ciepła, utrzymuje chłodną pracę podczas dłuższego użytkowania
Zaawansowana kontrola MS:Stabilna wydajność z wysoką dokładnością i łatwą konserwacją
Szybka dostawa:Statki w ciągu 7 dni od potwierdzenia płatności
Wnioski
E130-I, maszynka do wyciągania węzłów o wysokiej konfiguracji, obsługuje hydrauliczne węże gumowe z stali nierdzewnej pod wysokim ciśnieniem, węże przemysłowe, kable i przewody, rury stalowe i żelazne,linie hamulcowe samochodowe, oraz systemy zawieszenia powietrznego.
Ogólna ocena
5 GWIAZDEK
67%
4 gwiazdki
33%
3 gwiazdki
0
2 gwiazdki
0
1 gwiazdka
0
Wszystkie recenzje
-
I really like this tool; it allows me to fabricate hydraulic lines right in the workshop. I did have to wait an extra five days for the custom-made special dies. Overall, I think this crimper offers excellent value for money.
-
SI've been running a hardware store for three years. This hydraulic crimping machine was the one I chose after comparing five different models. Initially, I was worried about the precision, so I tested over 20 high-pressure oil pipe connectors—each crimped perfectly in one go without any leaks. Now, customer feedback is great, and the repeat purchase rate is high
-
WP32 is very practical for our market. It handles 1/4" to 2" hoses easily. My workers learned quickly, and efficiency improved a lot. Thank you!
Poproś o wycenę
Użyj poniższego formularza kontaktowego, jeśli masz jakiekolwiek pytania, nasz zespół skontaktuje się z Tobą tak szybko, jak to możliwe.