<
>
Dane techniczne
Podkreślić:
Duża ciężka maszyna do kręcenia węzłów AC
,Maszyna do kręcenia węzłów 980T
,E180 - zaciskiwarka węża klimatyzacji
Crimping Range:
14 - 167 mm
Hose Size:
1/4 - 4 cale
Die Sets:
18
Color:
Szary i niebieski
Max. Opening:
45mm
Crimping Force:
980T
Product Name:
Maszyna do kręcenia węży E180 AC
Application:
Produkcja
System Pressure:
31,5 MPa
Power:
7,5 kW
Size:
800*650*880mm
Weight:
510 kg
Kluczowe atrybuty
Nazwa marki:
MENSION
Numer modelu:
MS-E180
Miejsce pochodzenia:
CN
Certyfikacja:
CE RoHS
Minimalna ilość zamówienia:
1 SET
Cena:
Contact Us
Możliwość zaopatrzenia:
1000 zestawów miesięcznie
Czas dostawy:
2 - 7 dni roboczych
Warunki płatności:
L/C, D/A, D/P, T/T, Western Union, MoneyGram
Standardowe opakowanie:
Jedna sklejka na jeden zestaw
Opis produktu
Wielka AC Gumy Crimper Hydraulic Hose Crimping Machine Na sprzedaż
4 INCH LARGE AC HOSE CRIMPING MACHINE MS-E180
MS-E180 AC jest przeznaczona do produkcji dużych węzłów z zakrętem.Zestawy adapterów zapewniają rozległe możliwości krympowania.
Główne cechy
- Prostota i wygodna obsługa przyciskiem
- Światowej sławy hydrauliczna konstrukcja cylindrowa o niskich kosztach utrzymania
- Niemiecka linijka kontroli wielkości jakości dla wysokiej stabilności
- Silnik z powłoką aluminiową z drutu miedzianego w celu wydłużenia okresu użytkowania
DANIA TEKNICZNE
| Model | Maszyna do kręcenia węzłów MS-E180 AC |
|---|---|
| Zakres kręcenia | 14 - 167 (mm) |
| Siła przycisku | 980 (T) |
| Rozmiar węża | 1/4 - 4 (calo) |
| Max. otwarcie | 45 mm |
| Zestawy gumowe | 18 |
| Rodzaj zestawu biegów | 32 180 |
| Ciśnienie systemu | 31.5 (Mpa) |
| Dokładność | 0.01 (mm) |
| Kontrola | W państwach członkowskich |
| Napięcie standardowe | 380 (V) |
| Moc silnika | 7.5 (KW) |
| Długość | 800 mm |
| Szerokość | 650 mm |
| Wysokość | 880 (mm) |
| Waga | 510 (kg) |
E180 Zestawy kręgów węzłowych
| Nie umieraj. | Zakres kręcenia | Długość |
|---|---|---|
| 6* | 6 - 8 mm | 55 |
| 8* | 8 - 10 mm | 55 |
| 10* | 10 - 12 mm | 55 |
| 12* | 12 - 15 mm | 55 |
| 15 | 15 - 18 mm | 55 |
| 18 | 18 - 21 mm | 55 |
| 21 | 21 - 24 mm | 55 |
| 24 | 24 - 27 mm | 55 |
| 27 | 27 - 33 mm | 55 |
| 33 | 33 - 39 mm | 75 |
| 39 | 39 - 45 mm | 75 |
| 45 | 45 - 51 mm | 90 |
| 51 | 51 - 57 mm | 90 |
| 57 | 57 - 66 mm | 100 |
| 66 | 66 - 73 mm | 110 |
| 73 | 73 - 90 mm | 110 |
| 90 | 90 - 96 mm | 110 |
| 96 | 96 - 102 mm | 120 |
| 102 | 102 - 108 mm | 120 |
| 108 | 108 - 114 mm | 120 |
| 114 | 114 - 123 mm | 120 |
| 123 | 123 - 136 mm | 120 |
UWAGA
- * wskazuje niestandardowe zestawy matri
- Dostępne są dostosowane zestawy matri
- Dostępne są napięcia specjalne 110V, 208V, 240V, 415V

Ogólna ocena
5 GWIAZDEK
100%
4 gwiazdki
0
3 gwiazdki
0
2 gwiazdki
0
1 gwiazdka
0
Wszystkie recenzje
-
SI've been running a hardware store for three years. This hydraulic crimping machine was the one I chose after comparing five different models. Initially, I was worried about the precision, so I tested over 20 high-pressure oil pipe connectors—each crimped perfectly in one go without any leaks. Now, customer feedback is great, and the repeat purchase rate is high
-
AThose who open a truck repair shop usually apply pressure to the brake oil pipe and hydraulic oil pipe of the truck. The manual version has sufficient pressure and the joint is tightly pressed. The truck runs long distances without oil leakage, which is recognized by the driver. The machine is durable and can be used in stores, as well as in places without electricity outdoors
-
MOutil hydraulique P32 très performant, sertissage parfait à chaque utilisation. Rapport qualité-prix imbattable, je recommande vivement cet équipement.
Poproś o wycenę
Użyj poniższego formularza kontaktowego, jeśli masz jakiekolwiek pytania, nasz zespół skontaktuje się z Tobą tak szybko, jak to możliwe.