Dane techniczne
Podkreślić:
E150 Wstrzykiwacz węzłów AC do samochodów
,Wyższa precyzja węzła AC węzła motoryzacyjnego
,E150 narzędzie do szczotkowania AC dla pojazdów
Crimping Range:
14 - 127 mm
Hose Size:
1/4 - 3 cale
Die Sets:
15
Max. Opening:
35mm
Color:
Niebieski
Crimping Force:
780T
Product Name:
Maszyna do zakuwania węży E150 AC
Application:
Warsztat
System Pressure:
31,5 MPa
Power:
3kw
Size:
650*550*650mm
Weight:
250 kg
Kluczowe atrybuty
Nazwa marki:
MENSION
Numer modelu:
MS-E150
Miejsce pochodzenia:
CN
Certyfikacja:
CE RoHS
Minimalna ilość zamówienia:
1 SET
Cena:
Contact Us
Możliwość zaopatrzenia:
1000 zestawów miesięcznie
Czas dostawy:
2 - 7 dni roboczych
Warunki płatności:
L/C, D/A, D/P, T/T, Western Union, MoneyGram
Standardowe opakowanie:
Jedna sklejka na jeden zestaw
Opis produktu
Sprzedawana hydrauliczna maszyna do kręcenia węzłów
AC HYDRAULICZNA maszyna do wycinania węzłów MS-E150
MS-E150 AC hydrauliczne węże krymper jest znany ze swojego szerokiego zakresu krympu.
Główne cechy
- Zestawy matri do wyboru arkusza odniesienia dla nowych użytkowników
- Zestawy matri z wysoką twardością dla trwałości
- Zbiornik oleju hydraulicznego przeznaczony do łatwej konserwacji
- Liniarka sterująca średnicą o wysokiej dokładności
DANIA TEKNICZNE
| Model | Maszyna do wyciągania węzłów MS-E150 |
|---|---|
| Zakres kręcenia | 14 - 127 (mm) |
| Siła przycisku | 780 (T) |
| Rozmiar węża | 1/4 - 3 cali |
| Max. otwarcie | 35 mm |
| Zestawy gumowe | 15 |
| Rodzaj zestawu biegów | 150 |
| Ciśnienie systemu | 31.5 (Mpa) |
| Dokładność | 0.01 (mm) |
| Kontrola | W państwach członkowskich |
| Napięcie standardowe | 220 (V) / 380 (V) |
| Moc silnika | 3 (KW) |
| Długość | 650 mm |
| Szerokość | 550 mm |
| Wysokość | 650 mm |
| Waga | 250 (kg) |
150 zestawów kręgów węglowych
| Nie umieraj. | Zakres kręcenia | Długość |
|---|---|---|
| 6* | 6 - 8 mm | 55 |
| 8* | 8 - 10 mm | 55 |
| 10* | 10 - 12 mm | 55 |
| 12* | 12 - 14 mm | 55 |
| 14 | 14 - 16 mm | 55 |
| 16 | 16 - 19 mm | 55 |
| 19 | 19 - 22 mm | 55 |
| 22 | 22 - 26 mm | 70 |
| 26 | 26 - 30 mm | 70 |
| 30 | 30 - 34 mm | 70 |
| 34 | 34 - 39 mm | 75 |
| 39 | 39 - 45 mm | 75 |
| 45 | 45 - 51 mm | 90 |
| 51 | 51 - 57 mm | 90 |
| 57 | 57 - 63 mm | 100 |
| 63 | 63 - 69 mm | 110 |
| 69 | 69 - 74 mm | 110 |
| 74 | 74 - 78 mm | 110 |
| 78 | 78 - 87 mm | 110 |
Dodatkowe opcje i uwagi:
1) Niestandardowe zestawy matri są dostępne w różnych rozmiarach lub kształtach
2) Dostępne są napięcia specjalne, w tym 110V, 208V, 240V i 415V
3) Akcesoria do pedału stóp dostępne do obsługi bezręcznie
4) * wskazuje niestandardowe zestawy matri
1) Niestandardowe zestawy matri są dostępne w różnych rozmiarach lub kształtach
2) Dostępne są napięcia specjalne, w tym 110V, 208V, 240V i 415V
3) Akcesoria do pedału stóp dostępne do obsługi bezręcznie
4) * wskazuje niestandardowe zestawy matri




Ogólna ocena
5 GWIAZDEK
100%
4 gwiazdki
0
3 gwiazdki
0
2 gwiazdki
0
1 gwiazdka
0
Wszystkie recenzje
-
AThose who open a truck repair shop usually apply pressure to the brake oil pipe and hydraulic oil pipe of the truck. The manual version has sufficient pressure and the joint is tightly pressed. The truck runs long distances without oil leakage, which is recognized by the driver. The machine is durable and can be used in stores, as well as in places without electricity outdoors
-
TAs a shop specializing in precision machinery, we have exceptionally high precision requirements for crimping machines. This equipment features adjustable crimping stroke with minimal error, ensuring oil-free connections after crimping. Even beginners can quickly learn—just 30 minutes of training enables them to operate it independently
-
WP32 is very practical for our market. It handles 1/4" to 2" hoses easily. My workers learned quickly, and efficiency improved a lot. Thank you!
Poproś o wycenę
Użyj poniższego formularza kontaktowego, jeśli masz jakiekolwiek pytania, nasz zespół skontaktuje się z Tobą tak szybko, jak to możliwe.