3.75KW używana hydrauliczna maszyna do kręcania węzłów
,NC130U Używane hydrauliczne urządzenia do kręcenia węzłów
,NC130U używany hydrauliczny kręgarz węzłów
MS-NC130 hydrauliczne węża krymper maszyna została szeroko stosowana w różnych gałęziach przemysłu, w tym hydrauliczne wysokiego ciśnienia węża montażu produkcji, niskiego ciśnienia węża przemysłowego połączenia,liny przesyłowe morskie i morskie, wyciąganie rur stalowych i komponenty samochodowe.
- System cyfrowego sterowania inteligentną obsługą
- Rozsądny projekt zestawów matri dla lepszych wyników krympowania
- Części zamienne znanych marek dla poprawy stabilności
- Głowa hydrauliczna w jednym kawałku, ze względu na długoterminową trwałość
| Model | Maszyna do kręcania MS-NC130U |
|---|---|
| Zakres kręcenia | 14 - 87 mm |
| Siła przycisku | 650 (T) |
| Rozmiar węża | 1/4 - 2,5 (calo) |
| Max. otwarcie | 31 mm |
| Zestawy gumowe | 13 |
| Rodzaj zestawu biegów | P32 |
| Ciśnienie systemu | 31.5 (Mpa) |
| Dokładność | 0.01 (mm) |
| Kontrola | W państwach członkowskich |
| Napięcie standardowe | 220 (V) / 380 (V) |
| Moc silnika | 3.75 (KW) |
| Długość | 650 mm |
| Szerokość | 550 mm |
| Wysokość | 650 mm |
| Waga | 240 (kg) |
| Nie umieraj. | Zakres kręcenia | Długość |
|---|---|---|
| 6* | 6 - 8 mm | 55 |
| 8* | 8 - 10 mm | 55 |
| 10* | 10 - 12 mm | 55 |
| 12* | 12 - 14 mm | 55 |
| 14 | 14 - 16 mm | 55 |
| 16 | 16 - 19 mm | 55 |
| 19 | 19 - 22 mm | 55 |
| 22 | 22 - 26 mm | 70 |
| 26 | 26 - 30 mm | 70 |
| 30 | 30 - 34 mm | 70 |
| 34 | 34 - 39 mm | 75 |
| 39 | 39 - 45 mm | 75 |
| 45 | 45 - 51 mm | 90 |
| 51 | 51 - 57 mm | 90 |
| 57 | 57 - 63 mm | 100 |
| 63 | 63 - 69 mm | 110 |
| 69 | 69 - 78 mm | 110 |
- * do niestandardowych zestawów kształtowych
- Dostępne są dostosowane zestawy matri
- Dostępne są napięcia specjalne 110V, 208V, 240V, 415V





-
AUsed this P16 crimper daily for months. No leaks, no failures, crimps hold great under high pressure. Perfect for small-batch assembly and emergency repairs.
-
TAs a shop specializing in precision machinery, we have exceptionally high precision requirements for crimping machines. This equipment features adjustable crimping stroke with minimal error, ensuring oil-free connections after crimping. Even beginners can quickly learn—just 30 minutes of training enables them to operate it independently
-
Works good, I use it to press the 2 wires hose SAE, perfect!
Użyj poniższego formularza kontaktowego, jeśli masz jakiekolwiek pytania, nasz zespół skontaktuje się z Tobą tak szybko, jak to możliwe.