Urządzenie do wyciągania węzłów AC oszczędzające energię
,NC130 Maszyna do kręcenia węzłów AC
,NC130
MS-NC130 jest najnowszym modelem z wysoką konfiguracją. Jest to idealny wybór dla dużych zakładów produkcyjnych montażu węży, wykorzystujących zaawansowaną technologię UC do kontroli.
- Technologia sterowania UC poprawia wydajność
- Światowej sławy konstrukcja cylindrów hydraulicznych z wydłużoną żywotnością
- Pedal do stóp zapewnia bezpieczniejszą pracę
- Specjalne zestawy matrycy rozszerzają możliwości zakresu krympowania
- Ergonomiczna konstrukcja wysokości z oszczędnościami energii
| Model | MS-NC130 Maszyna do kręcenia węzłów AC |
|---|---|
| Zakres kręcenia | 14 - 87 mm |
| Siła przycisku | 650 (T) |
| Rozmiar węża | 1/4 - 2,5 (calo) |
| Max. otwarcie | 31 mm |
| Zestawy gumowe | 13 |
| Rodzaj zestawu biegów | P32 |
| Ciśnienie systemu | 31.5 (Mpa) |
| Dokładność | 0.01 (mm) |
| Kontrola | W państwach członkowskich |
| Napięcie standardowe | 220 (V) / 380 (V) |
| Moc silnika | 3.75 (KW) |
| Długość | 650 mm |
| Szerokość | 550 mm |
| Wysokość | 650 mm |
| Waga | 240 (kg) |
| Nie umieraj. | Zakres kręcenia | Długość |
|---|---|---|
| 6* | 6 - 8 mm | 55 |
| 8* | 8 - 10 mm | 55 |
| 10* | 10 - 12 mm | 55 |
| 12* | 12 - 14 mm | 55 |
| 14 | 14 - 16 mm | 55 |
| 16 | 16 - 19 mm | 55 |
| 19 | 19 - 22 mm | 55 |
| 22 | 22 - 26 mm | 70 |
| 26 | 26 - 30 mm | 70 |
| 30 | 30 - 34 mm | 70 |
| 34 | 34 - 39 mm | 75 |
| 39 | 39 - 45 mm | 75 |
| 45 | 45 - 51 mm | 90 |
| 51 | 51 - 57 mm | 90 |
| 57 | 57 - 63 mm | 100 |
| 63 | 63 - 69 mm | 110 |
| 69 | 69 - 78 mm | 110 |
* do niestandardowych zestawów matri
Dostępne są dostosowane zestawy matri
Dostępne są napięcia specjalne 110V, 208V, 240V, 415V
Pozostałe, z tworzyw sztucznych




-
AUsed this P16 crimper daily for months. No leaks, no failures, crimps hold great under high pressure. Perfect for small-batch assembly and emergency repairs.
-
AReliable quality, easy to use, a great helper for starting a business.
-
TAs a shop specializing in precision machinery, we have exceptionally high precision requirements for crimping machines. This equipment features adjustable crimping stroke with minimal error, ensuring oil-free connections after crimping. Even beginners can quickly learn—just 30 minutes of training enables them to operate it independently
Użyj poniższego formularza kontaktowego, jeśli masz jakiekolwiek pytania, nasz zespół skontaktuje się z Tobą tak szybko, jak to możliwe.