Wyroby z tworzyw sztucznych
,automatyczny kręgarz węzłów 650T
,Wyrzutnik węzła powietrza z sterownikiem PLC
MS-NC130-I jest przeznaczony do węzłów klimatyzacyjnych, hydraulicznych węzłów wysokiego ciśnienia, rur przemysłowych i innych podobnych materiałów.wysokiej dokładności i stabilnego systemu sterowania mikroprogramami PLCJest to idealny wybór dla warsztatów, które produkują hydrauliczne węże od 1/4 do 2 1/2 cali.
- Niemcy technologia, materiał stalowy jakości do butli olejowej
- Przełącznik na pedale stóp do uwolnienia rąk do trzymania dużego węża
- System sterowania PLC o wysokiej stabilności
- Cr12Mov, stali o wysokiej twardości
- Szybka zmiana, aby zaoszczędzić czas.
| Model | Maszyna do kręcenia MS-NC130-I |
|---|---|
| Zakres kręcenia | 14 - 87 mm |
| Siła przycisku | 650 (T) / 6500 (kN) |
| Rozmiar węża | 1/4 - 2,5 (calo) |
| Max. otwarcie | 31 mm |
| Zestawy gumowe | 13 |
| Rodzaj zestawu biegów | P32 |
| Ciśnienie systemu | 31.5 (Mpa) |
| Dokładność | 0.01 (mm) |
| Kontrola | UC |
| Napięcie standardowe | 220 (V) / 380 (V) |
| Moc silnika | 3.75 (KW) |
| Długość | 650 mm |
| Szerokość | 550 mm |
| Wysokość | 1360 (mm) |
| Waga | 310 (kg) |

| Nie umieraj. | Wymagania w odniesieniu do odnośników | Długość w mm |
|---|---|---|
| 6* | 6.0 - 8.0 | 55 |
| 8* | 8.0 - 10.0 | 55 |
| 10* | 10.0 - 12.0 | 55 |
| 12* | 12.0 - 14.0 | 55 |
| 14 | 14.0 - 16.0 | 55 |
| 16 | 16.0 - 19.0 | 55 |
| 19 | 19.0 - 22.0 | 55 |
| 22 | 22.0 - 26.0 | 70 |
| 26 | 26.0 - 30.0 | 70 |
| 30 | 30.0 - 34.0 | 70 |
| 34 | 34.0-39.0 | 75 |
| 39 | 39.0-45.0 | 75 |
| 45 | 45.0-51.0 | 90 |
| 51 | 51.0 - 57.0 | 90 |
| 57 | 57.0 - 63.0 | 100 |
| 63 | 63.0 - 69.0 | 110 |
| 69 | 69.0 - 74.0 | 110 |
| 74* | 74.0 - 78.0 | 110 |
| 78* | 78.0 - 87.0 | 110 |
- " * " dla nie standardowych zestawów matri
- Maksymalne otwarcie to bieg pracy tłoka hydraulicznego
- Dostępne są niestandardowe zestawy matri z różnym kształtem, wielkością i długością
- Dostępne są napięcia specjalne 110V, 208V, 240V, 415V
/Specjalna konstrukcja hydraulicznego cylindru podwójnej kształtowej maszyny, głowica odlewowa i kująca
/Użytkownikowi przyjazne zestawy matrycy wybierające arkusz odniesienia
Standardowe zestawy matrycy


-
AReliable quality, easy to use, a great helper for starting a business.
-
SI've been running a hardware store for three years. This hydraulic crimping machine was the one I chose after comparing five different models. Initially, I was worried about the precision, so I tested over 20 high-pressure oil pipe connectors—each crimped perfectly in one go without any leaks. Now, customer feedback is great, and the repeat purchase rate is high
-
MOutil hydraulique P32 très performant, sertissage parfait à chaque utilisation. Rapport qualité-prix imbattable, je recommande vivement cet équipement.
Użyj poniższego formularza kontaktowego, jeśli masz jakiekolwiek pytania, nasz zespół skontaktuje się z Tobą tak szybko, jak to możliwe.