Elektryczny przenośny obciągacz węzłów
,Wielofunkcyjna przenośna zaciskaczka węża
,Wielofunkcyjny hydrauliczny obciągacz węzłów
MS-51 przenośny hydrauliczny węzło krymper jest wielofunkcyjnym narzędziem.ale jest również zdolny do kręcenia węzłów przemysłowych o niskim ciśnieniu, węże powietrzne i wodne, kable i przewody oraz liny do zawieszenia towarów.
- Wyroby z tworzyw sztucznych
- Wybór trybów podwójnego wiązania na podstawie różnych potrzeb
- Pedal do ruchu bezręcznościowego podczas dużych obciążeń
- Lampa robocza, która może być umieszczona w dowolnym miejscu maszyny
- Artykuł odniesienia do średnicy kręcenia do szkolenia nowych użytkowników
| Model | MS-51 Przenośny hydrauliczny obciągacz węzłów |
|---|---|
| Zakres kręcenia | 14 - 87 mm |
| Siła przycisku | 500 (T) |
| Rozmiar węża | 1/4 - 2 (calo) |
| Max. otwarcie | 30 mm |
| Zestawy gumowe | 10 |
| Rodzaj zestawu biegów | 51 |
| Ciśnienie systemu | 31.5 (Mpa) |
| Dokładność | 0.05 (mm) |
| Kontrola | W państwach członkowskich |
| Napięcie standardowe | 220 (V) / 380 (V) |
| Moc silnika | 3 (KW) |
| Długość | 670 (mm) |
| Szerokość | 430 mm |
| Wysokość | 820 (mm) |
| Waga | 260 (kg) |
| Nie umieraj. | Zakres kręcenia | Długość |
|---|---|---|
| 6* | 6 - 8 mm | 35 |
| 8* | 8 - 10 mm | 35 |
| 10* | 10 - 12 mm | 35 |
| 12* | 12 - 15 mm | 35 |
| 15 | 15 - 19 mm | 60 |
| 19 | 19 - 23 mm | 60 |
| 23 | 23 - 26 mm | 60 |
| 26 | 26 - 31 mm | 60 |
| 31 | 31 - 36 mm | 70 |
| 36 | 36 - 41 mm | 70 |
| 41 | 41 - 47 mm | 70 |
| 47 | 47 - 55 mm | 80 |
| 55 | 55 - 63 mm | 80 |
| 63 | 63 - 69 mm | 80 |
| 69* | 69 - 76 mm | 100 |
- * oznacza niestandardowe zestawy matri
- Dostępne są dostosowane zestawy
- Dostępne są napięcia specjalne 110V, 208V, 240V, 415V
- Szybkie narzędzie zmiany
- Szybka zmiana stoiska


Użyj poniższego formularza kontaktowego, jeśli masz jakiekolwiek pytania, nasz zespół skontaktuje się z Tobą tak szybko, jak to możliwe.