Dane techniczne
Podkreślić:
640T Użyte urządzenie do kręcania hydraulicznych węzłów
,E130 Używana hydrauliczna maszyna do kręcenia węzłów
,2 cali wyciskacz węża pod ciśnieniem
Crimping Range:
14 - 87 mm
Hose Size:
2 cale 4SH
Die Sets:
10
Color:
Niebieski
Max. Opening:
25mm
Crimping Force:
640T
Product Name:
MS - E130 Maszyna do kręcenia
Application:
Warsztat
System Pressure:
31,5 MPa
Power:
3KW/4KW
Size:
630*450*560 mm
Weight:
190 kg
Kluczowe atrybuty
Nazwa marki:
MENSION
Numer modelu:
MS-E130
Miejsce pochodzenia:
CN
Certyfikacja:
CE RoHS
Minimalna ilość zamówienia:
1 SET
Cena:
Contact Us
Możliwość zaopatrzenia:
1000 zestawów miesięcznie
Czas dostawy:
2 - 7 dni roboczych
Warunki płatności:
L/C, D/A, D/P, T/T, Western Union, MoneyGram
Standardowe opakowanie:
Jedna sklejka na jeden zestaw
Opis produktu
2 cali hydrauliczne urządzenie do tłoczenia węzłów P20
HIDRAULICZNA maszyna do tłoczenia węzłów MS-E130
W przypadku maszyny MS-E130 dostarczamy zupełnie nowy typ i używane urządzenie, jeśli to możliwe.Maszyna do kręcenia hydraulicznego węża o wysokim ciśnieniu może być używana do szlachu z gumy z stali nierdzewnej lub węża przemysłowego o niskim ciśnieniu.
Zalety
- Kompaktna konstrukcja o niskiej masie ciała
- Nowy i zaawansowany kanał przesyłu ropy
- Szybka prędkość otwierania
- Twardota układu matricowego 58-63 HRC
- Podwójne stożkowe matryce główne
DANIA TEKNICZNE
| Model | MS - 130 Maszyna do wycinania |
|---|---|
| Zakres kręcenia | 14 - 87 mm |
| Siła przycisku | 640 (T) |
| Rozmiar węża | 1/4 - 2 (calowe) 4SH |
| Max. otwarcie | 25 mm |
| Zestawy gumowe | 10 |
| Rodzaj zestawu biegów | 130 |
| Ciśnienie systemu | 31.5 (Mpa) |
| Dokładność | 0.01 (mm) |
| Kontrola | W państwach członkowskich |
| Napięcie standardowe | 220 (V) / 380 (V) |
| Moc silnika | 3 (KW) / 4 (KW) |
| Długość | 630 (mm) |
| Szerokość | 450 mm |
| Wysokość | 560 (mm) |
| Waga | 190 (kg) |
130 zestawów do wytwarzania materiałów kręcających
| Nie umieraj. | Zakres kręcenia | Długość |
|---|---|---|
| 6* | 6 - 8 mm | 35 |
| 8* | 8 - 10 mm | 35 |
| 10* | 10 - 12 mm | 35 |
| 12* | 12 - 14 mm | 35 |
| 14 | 14 - 16 mm | 60 |
| 16 | 16 - 20 mm | 60 |
| 20 | 20 - 22 mm | 60 |
| 22 | 22 - 26 mm | 60 |
| 26 | 26 - 30 mm | 70 |
| 30 | 30 - 38 mm | 70 |
| 38 | 38 - 46 mm | 70 |
| 46 | 46 - 54 mm | 80 |
| 54 | 54 - 64 mm | 80 |
| 64 | 64 - 69 mm | 80 |
| 69* | 69 - 76 mm | 100 |
Wymagania
- Dostępne są dostosowane zestawy matri
- Dostępne są napięcia specjalne 110V, 208V, 240V, 415V
- * do niestandardowych zestawów kształtowych
Wymagane akcesoria
- Szybkie narzędzie zmiany
- Szybka zmiana stoiska
- Kontrola UC
- Pedal stopniowy
- Miernik ciśnienia
- Standardowy stojak
Wysokiej jakości zestawy wyciskowe i unikalny podwójny projekt wyciskowy
PANEL OPERATORSKI, ŁATWY DO NAUKY CRIMPING
CZYSTY STRON, aby nauczyć się, jak wybrać odpowiednie zestawy
Wykorzystanie urządzenia do kontroli średnicy o dużej dokładności

Poproś o wycenę
Użyj poniższego formularza kontaktowego, jeśli masz jakiekolwiek pytania, nasz zespół skontaktuje się z Tobą tak szybko, jak to możliwe.