Dane techniczne
Podkreślić:
Elektryczna ręczna maszyna do kręcenia węzłów
,P180 Ręczna maszyna do szczelinowania węzłów
,P180 ręczny hydrauliczny zaciszacz węża
Crimping Range:
14 - 127 mm
Hose Size:
1/4 - 4 cale
Die Sets:
18-27
Color:
Szary i niebieski
Max. Opening:
80mm
Crimping Force:
980T
System Pressure:
31,5 MPa
Control:
UC
Size:
780*1050*1650mm
Weight:
1520 kg
Kluczowe atrybuty
Nazwa marki:
MENSION
Numer modelu:
MS-P180
Miejsce pochodzenia:
CN
Certyfikacja:
CE RoHS
Minimalna ilość zamówienia:
1 SET
Cena:
Contact Us
Możliwość zaopatrzenia:
1000 zestawów miesięcznie
Czas dostawy:
2 - 7 dni roboczych
Warunki płatności:
L/C, D/A, D/P, T/T, Western Union, MoneyGram
Standardowe opakowanie:
Jedna sklejka na jeden zestaw
Opis produktu
Ręczna zaciskarka do węży - MS-P180 (4 cale)
Przegląd produktu
MS-P180 to super cienka, ręczna zaciskarka do węży, przeznaczona do zastosowań z dużymi wężami hydraulicznymi i przemysłowymi. Posiada duże otwarcie, które umożliwia pracę z kolankami i ponadwymiarowymi wężami, z możliwością precyzyjnego zaciskania.
Kluczowe cechy
Dwufunkcyjny pedał nożny uwalnia obie ręce do obsługi węża
Zintegrowane urządzenie bezpieczeństwa awaryjnego dla ochrony operatora
Siłownik hydrauliczny o wysokim przepływie dla potężnej wydajności zaciskania
Specyfikacje techniczne
| Model | Ręczna zaciskarka MS-P180 |
| Zakres zaciskania | 14 - 127 mm |
| Siła zaciskania | 980 ton |
| Rozmiar węża | 1/4 - 4 cale |
| Maks. otwarcie | 80 mm |
| Zestawy matryc | 18 - 27 |
| Typ zestawu matryc | P32 P180 |
| Ciśnienie systemu | 31,5 MPa |
| Dokładność | 0,01 mm |
| Standardowe napięcie | 380 V |
| Moc silnika | 3,75 KW |
| Wymiary (dł. x szer. x wys.) | 780 x 1050 x 1650 mm |
| Waga | 1520 KG |

Zestawy matryc do zaciskarki P180
| Nr matrycy | Zakres zaciskania | Długość |
|---|---|---|
| 6* | 6 - 8 mm | 55 |
| 8* | 8 - 10 mm | 55 |
| 10* | 10 - 12 mm | 55 |
| 12* | 12 - 14 mm | 55 |
| 14 | 14 - 16 mm | 55 |
| 16 | 16 - 19 mm | 55 |
| 19 | 19 - 22 mm | 55 |
| 22 | 22 - 26 mm | 70 |
| 26 | 26 - 30 mm | 70 |
| 30 | 30 - 34 mm | 70 |
| 34 | 34 - 39 mm | 75 |
| 39 | 39 - 45 mm | 75 |
| 45 | 45 - 51 mm | 90 |
| 51 | 51 - 57 mm | 90 |
| 57 | 57 - 63 mm | 100 |
| 63 | 63 - 69 mm | 110 |
| 69 | 69 - 74 mm | 110 |
| 74 | 74 - 80 mm | 110 |
* Niestandardowe zestawy matryc
Dostępne zestawy matryc na zamówienie
Dostępne specjalne napięcia: 110V, 208V, 240V, 415V
Dostępne zestawy matryc na zamówienie
Dostępne specjalne napięcia: 110V, 208V, 240V, 415V
Zaawansowana jednostka zaciskająca
Cienka konstrukcja głowicy zaciskającej zapewnia zwiększoną elastyczność i dostępność dla różnych konfiguracji węży.

Zestawy matryc o wysokiej twardości
Zestawy matryc wykonane w procesie wysokiej częstotliwości dla uzyskania doskonałej twardości i wydłużonej żywotności.

Szybka dostawa i wysoka produktywność
Bezpośrednia produkcja fabryczna zapewnia, że wiele typów maszyn może zostać dostarczonych w ciągu 48 godzin, minimalizując przestoje w Państwa operacjach.

Zastosowania

Ogólna ocena
5 GWIAZDEK
67%
4 gwiazdki
33%
3 gwiazdki
0
2 gwiazdki
0
1 gwiazdka
0
Wszystkie recenzje
-
I really like this tool; it allows me to fabricate hydraulic lines right in the workshop. I did have to wait an extra five days for the custom-made special dies. Overall, I think this crimper offers excellent value for money.
-
SI've been running a hardware store for three years. This hydraulic crimping machine was the one I chose after comparing five different models. Initially, I was worried about the precision, so I tested over 20 high-pressure oil pipe connectors—each crimped perfectly in one go without any leaks. Now, customer feedback is great, and the repeat purchase rate is high
-
WP32 is very practical for our market. It handles 1/4" to 2" hoses easily. My workers learned quickly, and efficiency improved a lot. Thank you!
Poproś o wycenę
Użyj poniższego formularza kontaktowego, jeśli masz jakiekolwiek pytania, nasz zespół skontaktuje się z Tobą tak szybko, jak to możliwe.