Maszyna do kręcenia węzłów AC dużego zasięgu
,Maszyna do kręcenia węzłów UC AC
,P180 Klimatyzator
MS-P180 wysokiego ciśnienia hydraulicznego węża krymper jest zaprojektowany w celu zaspokojenia rosnącej potrzeby cienkiego krympera z dużą mocą.
- Mikro-komputerowe sterowanie, zaawansowany system PLC, wysoka stabilność i wydajność
- Gęsta kadłubka maszyny, długi czas użytkowania
- Pedałka do stóp uwalnia obie ręce do dużego węża.
| Model | MS-P180 Maszyna do wyciągania węzłów węzłowych |
|---|---|
| Zakres kręcenia | 14 - 127 (mm) |
| Siła przycisku | 980 (T) |
| Rozmiar węża | 1/4 - 4 (calo) |
| Max. otwarcie | 80 mm |
| Zestawy gumowe | 27 |
| Rodzaj zestawu biegów | P32 P180 |
| Ciśnienie systemu | 31.5 (Mpa) |
| Dokładność | 0.01 (mm) |
| Kontrola | UC |
| Napięcie standardowe | 380 (V) |
| Moc silnika | 3.75 (KW) |
| Długość | 780 mm |
| Szerokość | 1050 (mm) |
| Wysokość | 1650 mm |
| Waga | 1520 (kg) |

| Nie umieraj. | Zakres kręcenia | Długość |
|---|---|---|
| 6* | 6 - 8 mm | 55 |
| 8* | 8 - 10 mm | 55 |
| 10* | 10 - 12 mm | 55 |
| 12* | 12 - 14 mm | 55 |
| 14 | 14 - 16 mm | 55 |
| 16 | 16 - 19 mm | 55 |
| 19 | 19 - 22 mm | 55 |
| 22 | 22 - 26 mm | 55 |
| 26 | 26 - 30 mm | 55 |
| 30 | 30 - 34 mm | 70 |
| 34 | 34 - 39 mm | 70 |
| 39 | 39 - 45 mm | 70 |
| 45 | 45 - 51 mm | 75 |
| 51 | 51 - 57 mm | 75 |
| 57 | 57 - 63 mm | 90 |
| 63 | 63 - 69 mm | 90 |
| 69 | 69 - 74 mm | 100 |
| 74 | 74 - 80 mm | 110 |
| 78 | 78 - 87 mm | 110 |
| 84 | 84 - 92 mm | 110 |
| 92 | 92 - 100 mm | 120 |
| 100 | 100 - 108 mm | 120 |
| 108 | 108 - 116 mm | 120 |
| 116 | 116 - 126 mm | 120 |
| 126 | 126 - 136 mm | 120 |
| 136 | 136 - 146 mm | 120 |
| 146 | 146 - 156 mm | 120 |
| 156 | 156 - 166 mm | 120 |
| 166 | 166 - 178 mm | 120 |
| 178 | 178 - 190 mm | 120 |
| 190 | 190 - 202 mm | 120 |
- * do niestandardowych zestawów kształtowych
- Dostępne są dostosowane zestawy matri
- Dostępne są napięcia specjalne 110V, 208V, 240V, 415V
Super cienka głowa krympująca umożliwia węża do prasowania krympującego z dużym dopasowaniem łokcia
Włókna grube, wysokiej jakości przełączniki i konwertory
Standardowy z manometrem, umożliwiający zmniejszenie ciśnienia

-
AReliable quality, easy to use, a great helper for starting a business.
-
SI've been running a hardware store for three years. This hydraulic crimping machine was the one I chose after comparing five different models. Initially, I was worried about the precision, so I tested over 20 high-pressure oil pipe connectors—each crimped perfectly in one go without any leaks. Now, customer feedback is great, and the repeat purchase rate is high
-
WP32 is very practical for our market. It handles 1/4" to 2" hoses easily. My workers learned quickly, and efficiency improved a lot. Thank you!
Użyj poniższego formularza kontaktowego, jeśli masz jakiekolwiek pytania, nasz zespół skontaktuje się z Tobą tak szybko, jak to możliwe.