Dane techniczne
Podkreślić:
maszyna do kręcenia węzłów samochodowych
,Maszyna do kręcenia węzłów P150 AC
,P150 Narzędzie do szczotkowania AC dla pojazdów
Crimping Range:
14 - 87 mm
Hose Size:
1/4 - 2 1/2 cala
Die Sets:
14
Color:
Szary i pomarańczowy
Max. Opening:
61mm
Crimping Force:
380T
System Pressure:
31,5 MPa
Power:
3,75 kW
Size:
720*970*1600mm
Weight:
1020 kg
Kluczowe atrybuty
Nazwa marki:
MENSION
Numer modelu:
MS-P150
Miejsce pochodzenia:
CN
Certyfikacja:
CE RoHS
Minimalna ilość zamówienia:
1 SET
Cena:
Contact Us
Możliwość zaopatrzenia:
1000 zestawów miesięcznie
Czas dostawy:
2 - 7 dni roboczych
Warunki płatności:
L/C, D/A, D/P, T/T, Western Union, MoneyGram
Standardowe opakowanie:
Jedna sklejka na jeden zestaw
Opis produktu
MS-P150 Ciężka maszyna hydrauliczna do kręcenia węzłów
Przegląd produktu
MS-P150 jest zaawansowaną maszyną do szczelinowania hydraulicznych węzłów, zdolną do szczelinowania hydraulicznych węzłów o długości do 21⁄2 cala i 2-calowych węzłów ze stali nierdzewnej 6SP.Z jego super cienką głową i pionowym ruchem, jest to idealny wybór dla osprzętu łokciowego i złożonych zastosowań krympujących.
Główne zalety
- Zaawansowany system sterowania MS dla wysokiej stabilności i wydajności
- Szybka instalacja matrycy dla łatwiejszego kręcenia i oszczędności czasu
- Zaprojektowany podwójnie użytkowy pedał stóp pozwala obydwu rękom na obsługę dużych lub ciężkich elementów roboczych
Specyfikacje techniczne
| Model | MS-P150 Maszyna do kręcenia węzłów AC |
|---|---|
| Zakres kręcenia | 14 - 87 mm |
| Siła przycisku | 380 (T) |
| Rozmiar węża | 1/4 - 21⁄2 cala |
| Max. otwarcie | 61 mm |
| Zestawy gumowe | 14 |
| Rodzaj zestawu biegów | P150 |
| Ciśnienie systemu | 31.5 (Mpa) |
| Dokładność | 0.01 (mm) |
| Kontrola | UC / MS |
| Napięcie standardowe | 220 (V) / 380 (V) |
| Moc silnika | 3.75 (KW) |
| Długość | 720 (mm) |
| Szerokość | 970 (mm) |
| Wysokość | 1600 mm |
| Waga | 1020 (kg) |
P150 Zestawy do wycisków do wycisków
| Nie umieraj. | Zakres kręcenia (mm) |
|---|---|
| 6* | 6.0 - 8.0 |
| 8* | 8.0 - 10.0 |
| 10* | 10.0 - 12.0 |
| 12* | 12.0 - 14.0 |
| 14 | 14.0 - 16.0 |
| 16 | 16.0 - 19.0 |
| 19 | 19.0 - 22.0 |
| 22 | 22.0 - 26.0 |
| 26 | 26.0 - 30.0 |
| 30 | 30.0 - 34.0 |
| 34 | 34.0-39.0 |
| 39 | 39.0-45.0 |
| 45 | 45.0-51.0 |
| 51 | 51.0 - 57.0 |
| 57 | 57.0 - 63.0 |
| 63 | 63.0 - 69.0 |
| 69 | 69.0 - 74.0 |
| 74 | 74.0 - 80.0 |
| 78* | 78.0 - 87.0 |
* Oznacza formę niestandardową. Dostępne są niestandardowe zestawy matri. Na żądanie dostępne są specjalne napięcia (110V, 208V, 240V, 415V).
Supercienkie głowice do kręcenia
Zaawansowana technologia cylindrów oddziela cylinder od głowicy krympującej, zapewniając szeroki ruch roboczy, który umożliwia precyzyjne krympowanie łączników łokciowych i nieregularnych rur.
Kompleksowa kolekcja zestawów
14 zestawów matriek obejmujących zakres od 14 mm do 74 mm, nadających się do węży od 1/4 do 2 cali z zastosowaniami sześciokręgowymi.
Budowa maszyn ciężkich
Zbudowana z dużym cylindrowym układem hydraulicznym, maszyna ta jest zdolna do tłoczenia węży do 6 spiral dla wymagających zastosowań przemysłowych.
Ergonomiczne działanie pedału stóp
Duża podwójna konstrukcja pedału stóp uwalnia obie ręce operatora, znacząco poprawiając wydajność pracy i bezpieczeństwo.
Dostępne usługi OEM
Przykłady zastosowań
P150 jest specjalnie zaprojektowany do zaciskania dużych osprzętów łokcia i jest szeroko stosowany w automotive węże AC, hydrauliczne węże olejowe, węże powietrzne, rury wodne, węże przemysłowe, przewody,i zastosowań krympujących kable.
Ogólna ocena
5 GWIAZDEK
100%
4 gwiazdki
0
3 gwiazdki
0
2 gwiazdki
0
1 gwiazdka
0
Wszystkie recenzje
-
AUsed this P16 crimper daily for months. No leaks, no failures, crimps hold great under high pressure. Perfect for small-batch assembly and emergency repairs.
-
SI've been running a hardware store for three years. This hydraulic crimping machine was the one I chose after comparing five different models. Initially, I was worried about the precision, so I tested over 20 high-pressure oil pipe connectors—each crimped perfectly in one go without any leaks. Now, customer feedback is great, and the repeat purchase rate is high
-
MOutil hydraulique P32 très performant, sertissage parfait à chaque utilisation. Rapport qualité-prix imbattable, je recommande vivement cet équipement.
Poproś o wycenę
Użyj poniższego formularza kontaktowego, jeśli masz jakiekolwiek pytania, nasz zespół skontaktuje się z Tobą tak szybko, jak to możliwe.