51M Ręczna maszyna do wyciągania węzłów
,Niedrogie ręczne urządzenie do kręcania węzłów
,Energooszczędna używana maszyna do kręcania węzłów
MS-51M to ręcznie sterowany krymper węża, który nie wymaga zasilania elektrycznego. Jest to idealny wybór dla miejsc bez dostępu do zasilania..
- Pozostałe maszyny, z wyłączeniem tych objętych pozycją 8421
- Miernik ciśnienia do przejrzystego monitorowania układu w trakcie kręcenia
- Ergonomiczna konstrukcja umożliwiająca łatwą obsługę, nawet dla nowych użytkowników
- Pudełko do montażu i przechowywania
| Model | MS-51M Maszyna do wyciągania węzłów |
|---|---|
| Zakres kręcenia | 14 - 87 mm |
| Siła przycisku | 300 (T) |
| Rozmiar węża | 1/4 - 2 (calo) |
| Max. otwarcie | 30 mm |
| Zestawy gumowe | 10 |
| Rodzaj zestawu biegów | 51 |
| Ciśnienie systemu | 31.5 (Mpa) |
| Dokładność | 0.05 (mm) |
| Kontrola | W państwach członkowskich |
| Napięcie standardowe | Pompa ręczna |
| Moc silnika | Ręczne obcinanie |
| Długość | 980 (mm) |
| Szerokość | 600 mm |
| Wysokość | 510 mm |
| Waga | 200 (kg) |

| Nie umieraj. | Zakres kręcenia | Długość |
|---|---|---|
| 6* | 6 - 8 mm | 35 |
| 8* | 8 - 10 mm | 35 |
| 10* | 10 - 12 mm | 35 |
| 12* | 12 - 15 mm | 35 |
| 15 | 15 - 19 mm | 60 |
| 19 | 19 - 23 mm | 60 |
| 23 | 23 - 26 mm | 60 |
| 26 | 26 - 31 mm | 60 |
| 31 | 31 - 36 mm | 70 |
| 36 | 36 - 41 mm | 70 |
| 41 | 41 - 47 mm | 70 |
| 47 | 47 - 55 mm | 80 |
| 55 | 55 - 63 mm | 80 |
| 63 | 63 - 69 mm | 80 |
| 69* | 69 - 76 mm | 100 |
• * dla niestandardowych zestawów kształtowych
• Dostępne są dostosowane zestawy matrycy z różnymi rozmiarami wiązania
• Narzędzie do szybkiej zmiany
• Szybka zmiana stołu
• Napęd elektryczny
• Kontrola UC
10 zestawów o twardości 59-63HRC, wykonanych z wysokiej jakości surowców.
Wysokiej jakości wysokociśnieniomierz, odporny na wstrząsy z stabilną konfiguracją.
Zindywidualizowany kolor i zindywidualizowany wygląd dla maszyny do krępowania węży.
Ręczna maszyna do zaciskania węża może być stosowana do zaciskania hydraulicznego zestawu węża, zaciskania rur ze stali nierdzewnej, zaciskania węża niskiego ciśnienia oraz łączenia kabli lub drutu.

-
AThose who open a truck repair shop usually apply pressure to the brake oil pipe and hydraulic oil pipe of the truck. The manual version has sufficient pressure and the joint is tightly pressed. The truck runs long distances without oil leakage, which is recognized by the driver. The machine is durable and can be used in stores, as well as in places without electricity outdoors
-
MOutil hydraulique P32 très performant, sertissage parfait à chaque utilisation. Rapport qualité-prix imbattable, je recommande vivement cet équipement.
-
Works good, I use it to press the 2 wires hose SAE, perfect!
Użyj poniższego formularza kontaktowego, jeśli masz jakiekolwiek pytania, nasz zespół skontaktuje się z Tobą tak szybko, jak to możliwe.