Dane techniczne
Podkreślić:
Błękitny P32 Crimper
,Zgromadzenie węzła
,wytwarzanie krymperów P32
Crimping Range:
14 - 87 mm
Hose Size:
1/4 - 2,5 cala
Die Sets:
13
Color:
niebieski
Max. Opening:
31mm
Crimping Force:
650T
Product Name:
Maszyna do zaciskania węży P32NC
Voltage:
380 V
Power:
3,75 kW
Size:
650*550*1360mm
Weight:
310 kg
Kluczowe atrybuty
Nazwa marki:
MENSION
Numer modelu:
P32NC
Miejsce pochodzenia:
CN
Certyfikacja:
CE RoHS
Minimalna ilość zamówienia:
1 SET
Cena:
Contact Us
Możliwość zaopatrzenia:
1000 zestawów miesięcznie
Czas dostawy:
2 - 7 dni roboczych
Warunki płatności:
L/C, D/A, D/P, T/T, Western Union, MoneyGram
Standardowe opakowanie:
Jedna sklejka na jeden zestaw
Opis produktu
P32NC Hydrauliczna maszyna do kręcenia węzłów
Automatyczny kręgarz węża przeznaczony do produkcji zespołów hydraulicznych węży wysokiego ciśnienia od 1/4" do 2" ze standardowymi formami.
Opis maszyny
P32NC automatyczny krymper węża jest zaprojektowany do produkcji hydraulicznego węża o wysokim ciśnieniu od 1/4" do 2" przy użyciu standardowych form.Ta maszyna zapewnia wyjątkową wygodę dla łączników łokcia swaging operacji.
Główne zalety
- Kompleksowa konstrukcja cylindrów zapewniająca długą żywotność
- Wysoce precyzyjny wyprzedzacz vernier dla dokładnej kontroli średnicy
- Funkcja bezpieczeństwa awaryjnego zatrzymania w celu zapobiegania obrażeniom operatora
- Czas utrzymania ciśnienia układu regulowanego od 0 do 10 sekund
Specyfikacje techniczne
| Model | P32NC Hydraulic Crimping Machine |
|---|---|
| Zakres kręcenia | 14 - 87 mm |
| Siła przycisku | 650 ton |
| Rozmiar węża | 1/4 - 2,5 cali |
| Max. otwarcie | 31 mm |
| Zestawy gumowe | 13 |
| Rodzaj zestawu biegów | P32 |
| Ciśnienie systemu | 310,5 MPa |
| Dokładność | 00,01 mm |
| Kontrola | UC |
| Napięcie standardowe | 380 V Trójfazowe |
| Moc silnika | 30,75 kW |
| Długość | 650 mm |
| Szerokość | 550 mm |
| Wysokość | 1360 mm |
| Waga | 310 kg |
P32NC Zestawy wycisków węzłów
| Nie umieraj. | Zakres kręcenia | Długość |
|---|---|---|
| 6 * | 6 - 8 mm | 55 mm |
| 8 * | 8 - 10 mm | 55 mm |
| 10 * | 10 - 12 mm | 55 mm |
| 12 * | 12 - 14 mm | 55 mm |
| 14 | 14 - 16 mm | 55 mm |
| 16 | 16 - 19 mm | 55 mm |
| 19 | 19 - 22 mm | 55 mm |
| 22 | 22 - 26 mm | 70 mm |
| 26 | 26 - 30 mm | 70 mm |
| 30 | 30 - 34 mm | 70 mm |
| 34 | 34 - 39 mm | 75 mm |
| 39 | 39 - 45 mm | 75 mm |
| 45 | 45 - 51 mm | 90 mm |
| 51 | 51 - 57 mm | 90 mm |
| 57 | 57 - 63 mm | 100 mm |
| 63 | 63 - 69 mm | 110 mm |
| 69 | 69 - 74 mm | 110 mm |
| 74 * | 74 - 78 mm | 110 mm |
| 78 * | 78 - 87 mm | 110 mm |
Uwaga:"*" oznacza niestandardowe zestawy biegów. Dostępne są na żądanie dostosowane zestawy biegów. Dostępne są specjalne opcje napięcia, w tym 110V, 208V, 240V i 415V.
Szczegółowe części zamienne
Wykorzystanie krympu
Zestawy hydraulicznych węzłów produkowane z tej maszyny do szczelinowania są stosowane w różnych systemach hydraulicznych, w tym koparki, ładowarki, cylindry,i innych zastosowań wymagających hydraulicznego przenoszenia oleju przez węże wysokiego ciśnienia.
Ogólna ocena
5 GWIAZDEK
100%
4 gwiazdki
0
3 gwiazdki
0
2 gwiazdki
0
1 gwiazdka
0
Wszystkie recenzje
-
SI've been running a hardware store for three years. This hydraulic crimping machine was the one I chose after comparing five different models. Initially, I was worried about the precision, so I tested over 20 high-pressure oil pipe connectors—each crimped perfectly in one go without any leaks. Now, customer feedback is great, and the repeat purchase rate is high
-
AThose who open a truck repair shop usually apply pressure to the brake oil pipe and hydraulic oil pipe of the truck. The manual version has sufficient pressure and the joint is tightly pressed. The truck runs long distances without oil leakage, which is recognized by the driver. The machine is durable and can be used in stores, as well as in places without electricity outdoors
-
MOutil hydraulique P32 très performant, sertissage parfait à chaque utilisation. Rapport qualité-prix imbattable, je recommande vivement cet équipement.
Poproś o wycenę
Użyj poniższego formularza kontaktowego, jeśli masz jakiekolwiek pytania, nasz zespół skontaktuje się z Tobą tak szybko, jak to możliwe.