Dane techniczne
Podkreślić:
Ręczna pompa ręczna
,Maszyna do szczelinowania ręcznego węża hamulcowego
,p20hp Maszyna do wycinania
Crimping Range:
12-57mm
Hose Size:
1/4 -1 1/4 cali
Die Sets:
12
Color:
Niebieski
Max. Opening:
28mm
Crimping Force:
200t
Product Name:
Maszyna do zaciskania przewodów hamulcowych P20HP
System Pressure:
31,5 MPa
Power:
Pompka ręczna
Size:
550*520*400mm
Weight:
70 kg
Application:
Praca
Kluczowe atrybuty
Nazwa marki:
MENSION
Numer modelu:
MS-P20HP
Miejsce pochodzenia:
CN
Certyfikacja:
CE RoHS
Minimalna ilość zamówienia:
1 SET
Cena:
Contact Us
Możliwość zaopatrzenia:
1000 zestawów miesięcznie
Czas dostawy:
2 - 7 dni roboczych
Warunki płatności:
L/C, D/A, D/P, T/T, Western Union, MoneyGram
Standardowe opakowanie:
Jedna sklejka na jeden zestaw
Opis produktu
Ręczna prasa do węży Finn Power
Prasa do węży hamulcowych MS-P20HP
MS-P20HP to ręczna, przenośna prasa do węży, przeznaczona do zakuwania na miejscu przewodów olejowych wysokociśnieniowych, rur i kabli. Posiada wysokiej jakości pompę ręczną z łatwym urządzeniem do zwalniania ciśnienia.
Kluczowe zalety
- Mobilna dzięki niskiej wadze i kompaktowym rozmiarom
- Wysoka zdolność siły zakuwania
- Ergonomiczne matryce o wysokiej twardości
- Wysokoprecyzyjny mikrometr do dokładnych pomiarów
Specyfikacje techniczne
| Model | Prasa do węży hamulcowych P20HP |
| Zakres zakuwania | 12 - 57 mm |
| Siła zakuwania | 200 T |
| Rozmiar węża | 1/4 - 1 1/4 cala |
| Maks. Otwarcie | 28 mm |
| Zestawy matryc | 12 |
| Typ zestawu matryc | P20 |
| Ciśnienie systemowe | 31,5 MPa |
| Dokładność | 0,01 mm |
| Sterowanie | MS |
| Standardowe napięcie | Pompa ręczna |
| Moc silnika | Pompa ręczna |
| Długość | 550 mm |
| Szerokość | 520 mm |
| Wysokość | 400 mm |
| Waga | 70 KG |
Zestawy matryc do pras P20
| Nr matrycy | Zakres zakuwania | Długość |
|---|---|---|
| 6* | 6 - 8 mm | 55 |
| 8* | 8 - 10 mm | 55 |
| 10* | 10 - 12 mm | 55 |
| 12 | 12 - 15 mm | 55 |
| 15 | 15 - 18 mm | 55 |
| 18 | 18 - 21 mm | 55 |
| 21 | 21 - 24 mm | 55 |
| 24 | 24 - 27 mm | 55 |
| 27 | 27 - 30 mm | 70 |
| 30 | 30 - 36 mm | 70 |
| 33 | 33 - 36 mm | 70 |
| 36 | 36 - 39 mm | 75 |
| 39 | 39 - 45 mm | 75 |
| 45 | 45 - 48 mm | 75 |
| 48 | 48 - 57 mm | 90 |
* Oznacza niestandardowe zestawy matryc
Dostępne są niestandardowe zestawy matryc na życzenie
Maksymalne otwarcie odnosi się do skoku między w pełni zamkniętymi i w pełni otwartymi zestawami matryc
Akcesoria opcjonalne
- Narzędzie do szybkiej wymiany
- Stojak na zestawy matryc do szybkiej wymiany
- System sterowania UC


Ogólna ocena
5 GWIAZDEK
67%
4 gwiazdki
33%
3 gwiazdki
0
2 gwiazdki
0
1 gwiazdka
0
Wszystkie recenzje
-
I really like this tool; it allows me to fabricate hydraulic lines right in the workshop. I did have to wait an extra five days for the custom-made special dies. Overall, I think this crimper offers excellent value for money.
-
SI've been running a hardware store for three years. This hydraulic crimping machine was the one I chose after comparing five different models. Initially, I was worried about the precision, so I tested over 20 high-pressure oil pipe connectors—each crimped perfectly in one go without any leaks. Now, customer feedback is great, and the repeat purchase rate is high
-
MOutil hydraulique P32 très performant, sertissage parfait à chaque utilisation. Rapport qualité-prix imbattable, je recommande vivement cet équipement.
Poproś o wycenę
Użyj poniższego formularza kontaktowego, jeśli masz jakiekolwiek pytania, nasz zespół skontaktuje się z Tobą tak szybko, jak to możliwe.