<
>
Dane techniczne
Podkreślić:
Maszyna do przeciągania węzłów 380 V
,51MS Maszyna do wyciągania węzłów
,Ręczna maszyna do wyciągania węzłów
Product Name:
Narzędzie do skrawania węża
Application:
Warsztat
Hose Size:
1/4''-2''
Skiving Mandrel:
10 szt
Color:
niebieski
Skiving Speed:
500r/min
Dimension:
400*300*840 mm
Weight:
40 kg
Kluczowe atrybuty
Nazwa marki:
MENSION
Numer modelu:
MS-51MS
Miejsce pochodzenia:
CN
Certyfikacja:
CE ROHS
Minimalna ilość zamówienia:
1 SET
Cena:
Contact Us
Możliwość zaopatrzenia:
1000 zestawów miesięcznie
Czas dostawy:
2 - 7 dni roboczych
Warunki płatności:
L/C, D/A, D/P, T/T, Western Union, MoneyGram
Standardowe opakowanie:
Jedna sklejka na jeden zestaw
Opis produktu
Ręczna maszyna do wyciągania węzłów hydrauliczne maszyna do cięcia węzłów gumowych do naprawy węzłów
Maszyna do odchylania węzłów 51MS
Opis
Narzędzie MS-51MS jest lekkie i zaprojektowane do cięcia warstwy gumowej z szlauchów ze stali nierdzewnej o średnicy od 1/4" do 2" napędzane przez silnik elektrycznyobracający się ostrze skiwing skutecznie usuwa gumę z hydraulicznych węży do naprawy i konserwacji.
DANIA TEKNICZNE
| Model | MS-51MS Maszyna do wyciągania rurki |
|---|---|
| Rozmiar węża | 1/4" - 2" |
| Prędkość przeskoku | 500 r/min |
| Mędrczak skakający | 10 sztuk |
| Długość | 400 mm |
| Szerokość | 300 mm |
| Wysokość | 840 (mm) |
| Waga | 40 kg |
Szczegóły zdjęcia
- Głowica dla węża o średnicy wewnętrznej od 6 mm do 51 mm
- Duży przełącznik elektryczny do łatwej obsługi
- Zmienna głębokość przeciągania do różnych wymogów
Ogólna ocena
5 GWIAZDEK
100%
4 gwiazdki
0
3 gwiazdki
0
2 gwiazdki
0
1 gwiazdka
0
Wszystkie recenzje
-
AUsed this P16 crimper daily for months. No leaks, no failures, crimps hold great under high pressure. Perfect for small-batch assembly and emergency repairs.
-
MOutil hydraulique P32 très performant, sertissage parfait à chaque utilisation. Rapport qualité-prix imbattable, je recommande vivement cet équipement.
-
Works good, I use it to press the 2 wires hose SAE, perfect!
Poproś o wycenę
Użyj poniższego formularza kontaktowego, jeśli masz jakiekolwiek pytania, nasz zespół skontaktuje się z Tobą tak szybko, jak to możliwe.