Dane techniczne
Podkreślić:
1 cala ręczna hydrauliczna maszyna do kręcenia
,P16HP ręczna hydrauliczna maszyna do szczelinowania
,1 cala ręczna maszyna do kręcenia węża
Crimping Range:
14 - 45 mm
Hose Size:
1/4 - 1 cal
Die Sets:
7
Color:
niebieski
Max. Opening:
20mm
Crimping Force:
150t
Pump:
ENERPAC
Power:
Pompka ręczna
Size:
400*320*300mm
Weight:
32 kg
Kluczowe atrybuty
Nazwa marki:
MENSION
Numer modelu:
MS-P16HP
Miejsce pochodzenia:
CN
Certyfikacja:
CE RoHS
Minimalna ilość zamówienia:
1 SET
Cena:
Contact Us
Możliwość zaopatrzenia:
1000 zestawów miesięcznie
Czas dostawy:
2 - 7 dni roboczych
Warunki płatności:
L/C, D/A, D/P, T/T, Western Union, MoneyGram
Standardowe opakowanie:
Jedna sklejka na jeden zestaw
Opis produktu
Ręczne węża Crimper Hydraulic Fitting węża Crimping Machine P16HP 1 Inch węża Prasa
1 INCH HYDRAULICZNA SŁUKA KROJĄCA MS-P16HP
MS-P16HP jest ręcznym zaciskiem węzłów z ręczną pompą, zaprojektowanym jako idealny wybór do obsługi terenowej, gdy naprawy muszą być wykonywane na miejscu.Lekka konstrukcja sprawia, że P16HP jest łatwo przenośny w dowolne miejsce.
Główne zalety
- Kompaktowy rozmiar z lekką konstrukcją
- Światowej sławy pompa hydrauliczna EMERPAC
- Wysokiej precyzji możliwość kręcenia
- Doskonała stabilność operacyjna
Specyfikacje techniczne
| Model | P16HP Maszyna do wycinania |
|---|---|
| Zakres kręcenia | 14 - 47 mm |
| Siła przycisku | 150 (T) |
| Rozmiar węża | 1/4 - 1 (calo) |
| Max. otwarcie | 20 mm |
| Zestawy gumowe | 7 |
| Rodzaj zestawu biegów | P16 |
| Ciśnienie systemu | 31.5 (Mpa) |
| Dokładność | 0.01 (mm) |
| Kontrola | W państwach członkowskich |
| Napięcie standardowe | Pompa ręczna |
| Moc silnika | Pompa ręczna |
| Długość | 400 mm |
| Szerokość | 320 mm |
| Wysokość | 300 mm |
| Waga | 32 (kg) |
P16 Zestawy do wycisków do wycisków
| Nie umieraj. | Zakres kręcenia | Długość |
|---|---|---|
| 6* | 6 - 8 mm | 55 |
| 8* | 8 - 10 mm | 55 |
| 10* | 10 - 12 mm | 55 |
| 12* | 12 - 14 mm | 55 |
| 14 | 14 - 16 mm | 55 |
| 16 | 16 - 19 mm | 55 |
| 19 | 19 - 23 mm | 55 |
| 23 | 23 - 27 mm | 55 |
| 27 | 27 - 31 mm | 55 |
| 31 | 31 - 35 mm | 65 |
| 35 | 35 - 41 mm | 65 |
Uwaga:* oznacza nie standardowe zestawy matri; dostępne są zestawy matri na zamówienie; maksymalne otwarcie odnosi się do ruchu między zestawami matri w pełni zamkniętymi i w pełni otwartymi.
Akcesoria opcjonalne
- Szybkie narzędzie zmiany
- Szybka zmiana stoiska
- System sterowania UC
Niewielka konstrukcja
32 kg masy netto dla łatwego transportu ręcznego
7 Zestawy do drukowania
Zestawy matrycy produkowane z wysoką twardością HRC59-63 dla trwałości
Szybka dostawa
Wnioski
Przenośny krymper P16HP zapewnia elastyczną obsługę w zakresie naprawy maszyn lub produkcji ruchomych zestawów węży w różnych warunkach terenowych.
Ogólna ocena
5 GWIAZDEK
100%
4 gwiazdki
0
3 gwiazdki
0
2 gwiazdki
0
1 gwiazdka
0
Wszystkie recenzje
-
AReliable quality, easy to use, a great helper for starting a business.
-
SI've been running a hardware store for three years. This hydraulic crimping machine was the one I chose after comparing five different models. Initially, I was worried about the precision, so I tested over 20 high-pressure oil pipe connectors—each crimped perfectly in one go without any leaks. Now, customer feedback is great, and the repeat purchase rate is high
-
AThose who open a truck repair shop usually apply pressure to the brake oil pipe and hydraulic oil pipe of the truck. The manual version has sufficient pressure and the joint is tightly pressed. The truck runs long distances without oil leakage, which is recognized by the driver. The machine is durable and can be used in stores, as well as in places without electricity outdoors
Poproś o wycenę
Użyj poniższego formularza kontaktowego, jeśli masz jakiekolwiek pytania, nasz zespół skontaktuje się z Tobą tak szybko, jak to możliwe.