Dane techniczne
Podkreślić:
E180 Maszyna do zaciskania węża hamulcowego
,Maszyna do wyciągania rur hamulcowych 980T
,Maszyna hydrauliczna węża średniego zasięgu
Crimping Range:
14 - 167 mm
Hose Size:
1/4 - 4 cale
Die Sets:
18
Color:
Szary i niebieski
Max. Opening:
45mm
Crimping Force:
980T
Product Name:
E180 Maszyna do zaciskania węża hamulcowego
Application:
Produkcja
System Pressure:
31,5 MPa
Power:
7,5 kW
Size:
800*650*880mm
Weight:
510 kg
Kluczowe atrybuty
Nazwa marki:
MENSION
Numer modelu:
MS-E180
Miejsce pochodzenia:
CN
Certyfikacja:
CE RoHS
Minimalna ilość zamówienia:
1 SET
Cena:
Contact Us
Możliwość zaopatrzenia:
1000 zestawów miesięcznie
Czas dostawy:
2 - 7 dni roboczych
Warunki płatności:
L/C, D/A, D/P, T/T, Western Union, MoneyGram
Standardowe opakowanie:
Jedna sklejka na jeden zestaw
Opis produktu
Maszyna do wyciągania węzłów hamulcowych Węzły przemysłowe Węzły wyciągacze Finn Power Swager P32 Węzły wyciągacze
Przegląd produktu
Maszyna do zaciskania węzłów hamulcowych MS-E180 jest znana ze swojej wyjątkowej siły zaciskania, co czyni ją idealnym rozwiązaniem dla dużych i wysokotlakych rur.Wyposażone w tarczę jakości FINN POWER, ta maszyna osiąga dokładność 0,01 mm.
Główne cechy
- Unikalny system łączenia zaworów dla wysokiej stabilności
- Jednorazowa konstrukcja głowicy hydraulicznej zapobiega wyciekowi oleju
- Zawór magnetyczny z rolą o wysokiej twardości do wydłużenia okresu użytkowania
- Podstawa ścieków poddana obróbce cieplnej w celu zwiększenia trwałości
Specyfikacje techniczne
| Model | Maszyna do wyciągania węzłów hamulcowych MS-E180 |
|---|---|
| Zakres kręcenia | 14 - 167 (mm) |
| Siła przycisku | 980 (T) |
| Rozmiar węża | 1/4 - 4 (calo) |
| Max. otwarcie | 45 mm |
| Zestawy gumowe | 18 |
| Rodzaj zestawu biegów | 32 180 |
| Ciśnienie systemu | 31.5 (Mpa) |
| Dokładność | 0.01 (mm) |
| Kontrola | W państwach członkowskich |
| Napięcie standardowe | 380 (V) |
| Moc silnika | 7.5 (KW) |
| Długość | 800 mm |
| Szerokość | 650 mm |
| Wysokość | 880 (mm) |
| Waga | 510 (kg) |
E180 Zestawy do wytwarzania ścianek do wycinek
| Nie umieraj. | Zakres kręcenia | Długość |
|---|---|---|
| 6* | 6 - 8 mm | 55 |
| 8* | 8 - 10 mm | 55 |
| 10* | 10 - 12 mm | 55 |
| 12* | 12 - 15 mm | 55 |
| 15 | 15 - 18 mm | 55 |
| 18 | 18 - 21 mm | 55 |
| 21 | 21 - 24 mm | 55 |
| 24 | 24 - 27 mm | 55 |
| 27 | 27 - 33 mm | 55 |
| 33 | 33 - 39 mm | 75 |
| 39 | 39 - 45 mm | 75 |
| 45 | 45 - 51 mm | 90 |
| 51 | 51 - 57 mm | 90 |
| 57 | 57 - 66 mm | 100 |
| 66 | 66 - 73 mm | 110 |
| 73 | 73 - 90 mm | 110 |
| 90 | 90 - 96 mm | 120 |
| 96 | 96 - 102 mm | 120 |
| 102 | 102 - 108 mm | 120 |
| 108 | 108 - 114 mm | 120 |
| 114 | 114 - 123 mm | 120 |
| 123 | 123 - 136 mm | 120 |
Ważne uwagi
- * wskazuje niestandardowe zestawy matri
- Niestandardowe zestawy matri są dostępne na żądanie
- Dostępne opcje specjalnego napięcia: 110V, 208V, 240V, 415V


Ogólna ocena
5 GWIAZDEK
100%
4 gwiazdki
0
3 gwiazdki
0
2 gwiazdki
0
1 gwiazdka
0
Wszystkie recenzje
-
AReliable quality, easy to use, a great helper for starting a business.
-
TAs a shop specializing in precision machinery, we have exceptionally high precision requirements for crimping machines. This equipment features adjustable crimping stroke with minimal error, ensuring oil-free connections after crimping. Even beginners can quickly learn—just 30 minutes of training enables them to operate it independently
-
Works good, I use it to press the 2 wires hose SAE, perfect!
Poproś o wycenę
Użyj poniższego formularza kontaktowego, jeśli masz jakiekolwiek pytania, nasz zespół skontaktuje się z Tobą tak szybko, jak to możliwe.